אלי-אקספרס ~~ קניות מוצלחות!! המלצות מנסיון אישי בלבד! ~~

יוחנן 1

משתמש מקצוען
טאבלט איכותי ומהיר- פשוט מעולה! בשימוש למעלה מחודשיים, כולל מקום לשני סימים. המצלמה הקדמית קצת חלשה.
אשמח לפרט יותר אם מישהו מעוניין.
1611835007059.png
הקישור לא טוב.
ואשמח לפירוט.

יוצרת כתיבה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המשתמש נחסם
הקישור לא טוב.
ואשמח לפירוט.
המוצר הזה אזל, מעלה מוצר ממש דומה מאותה חנות:

לגבי הפירוט: מעבד ממש מהיר, בטרייה שמספיקה להרבה זמן. המסך איכותי.
חריץ לשני סימים ולכרטיס זכרון.
מגיע עם GPS כמובן- מעולה לוויז.
זיכרון פנימי 128 GB, זיכרון ראם 6 GB.
הסכום נע בין 489.58 - 547.18- תלוי בחבילות שבוחרים.
בכל חבילה מקבלים דברים נוספים.
במוצר הזה נתוני המצלמה טובים יותר, בניגוד למה שאני הזמנתי.
אם מזמינים מקלדת, לכתוב למוכר שמעוניינים במדבקות עברית, ועדיף לכתוב לו גם שקע EU ליתר בטחון.
לא היה לי מכס, למרות שעבר את הסכום.
בהצלחה!

נערך לאחרונה ב:

יוצרת כתיבה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המשתמש נחסם
אלו בגדי נשים משיין.
הזמנו גם ווילונות מכמה גדלים וכיסויי ספה, אעלה אותם אחרי שנתלה, כדי שאוכל לדעת יותר.
@דסולישה ❤

שרשרת מהממת מתכתית התאמנו עם הסריג והחולצה הלבנה.

חולצה לבנה מכופתרת- שרוולים מנופחים. מידה אמיתית. יושבת ממש טוב. מעט שקופה.

סריג ששמים מעל החולצה. לא מגיע עם חולצה, אלא רק סריג.

חולצת קטיפה שבתית מהממת. מתאים למידות גדולות. גם שחור וגם בורדו.

סריג בורדו עם פנינים- מידות גדולות. צבעים שחור, בורדו, ירוק וכחול.

שמלה משובצת שבתית. ממש יפה. להזמין בול במידה שלכן. ארוכה ומכסה ברך ומעבר.

חולצה מכופתרת חומה עם פס מנומר באמצע. מהממת!

חצאית אפורה עם גומי וכיסים. יושבת ממש טוב, אבל ארוכה, ודורשת מכפלת. לדעתי שווה את זה.

חצאית משובצת ישרה עם גומי. לא צמוד מדי. מתאים עם המכופתרת.

שמלה מנומרת- פשוט מושלמת. יושבת וואו, עם גומי להצרה, לא שקופה.

חצאית עם דוגמת תפרים גזרה A. יושבת מהמם, ונראית טוב.

סריג משולב מנומר+ שני צבעים נוספים. קיים בחרדל ובשחור לבן. מידות גדולות.

נערך לאחרונה ב:

יהודית 80

משתמש מקצוען
משתפת בכמה פריטים נהדרים שקניתי והייתי מרוצה מאד:
ק"ש מניסיון אישי

1.ליבית חצי גולף נעימה מאד! הגיעה מאד מהר. (הצווארון בגובה של כארבע ס"מ).
מבד נעים, כמו טריקו. נוחה מאד ללבישה מתחת לסריגים או מתחת לעליוניות עם צווארון רחב, כשלא רוצים ללבוש עוד שכבות.
(כאן מוכרים ליבית דומה בלפחות 70 - 80 ש"ח)

2. כובע מגבת לרחצה. במידות מושלמות (האחרים שראיתי שם היו קצרים יותר וצרים יותר. ומזה אני ממש מרוצה!)
סופג ונוח מאד. הגיע במהירות!

3. קופסת תכשיטים קומפקטית, המליצו עליה כאן כמה פעמים, והיא הכי זולה מהמבחר שמצאתי.
מחולקת טוב, יעילה ומסודרת מאד. נהנית ממנה מאד
.

4. סיכות זהב יפהפיות לנערות. הגיע מהר, יפות ונראות איכותיות.

5. מחזיק למוצץ יפהפה.
נראה לי מהמלצות כאן באשכול. הגיע מהר, איכותי וחגיגי. פשוט מתוק.

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
דברים שהגיעו ואני ממש מרוצה-
תחפושת חיות מאוד נוחה ויפה. מידות נכונות
קוקו קליפס פשוט מהמם! לא נראה 15 שח בכלל
מעיל מושלםם לילד עבה יותר מהרבה מעילים שראיתי ארץ
ק.ש.

יהודית 80

משתמש מקצוען
ועוד שני פריטים שאהבתי מאד: (ק"ש מניסיון אישי)
שרשרת פנינים ותליון בצורת עלים,
הגיע מאד מהר, עומד יפה ומרשים. אלגנטית מאד.

אני רואה שהתמונה חסומה, ורק למטה רואים את התמונה פתוחה.
ונזכרתי שבאמת היה לי קשה להחליט איזו מהתמונות זו הפנינים, אז כותבת את מאפייני המוצר של השרשרת הזו-
1-כסף. (הראשונה מימין)

וגם-
מארז של 14 גומיות עם פונפונים לילדות קטנות. הפונפונים חמודים וקטנים- בגודל 1 ס"מ כל אחד מהם, (שניים בכל גומיה) והגומיות מתוקות מתוקות, ואיכותיות. בשימוש כבר יותר מחודש ועדין כולן מחזיקות מעמד ואף אחת לא נקרעה, בלע"ה. הגיע מהר.

logy

משתמש רשום
אז... עשינו לפני שבוע הזמנות גדולות, גם משיין וגם מעלי אקספרס.
צל"ש גדול, 3 פריטים מעלי אקספרס כבר הגיעו, והרי הם לפניכם:

אוזניות קשת בלוטוס- מזמינים כבר פעם שניה, משתמשים כבר למעלה מחצי שנה. הבטריה מעולה, מתחבר גם לאוקס וגם לכרטיס.
צפה בקובץ המצורף 821294
zזה מתאים גם לפלאפון? ז"א שאפשר לשוחח עם זה?

~EFRAT~

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אני הזמנתי כזה והאזניות עם רמקול מובנה, עם חיבור בלוטוס דיברתי איתם שהטלפון היה ממש רחוק ממני

נועה מ

משתמש מקצוען
שתי עקבים שהזמנתי מאסוס בדיוק לפני שבועים והגיעו אתמול.
מהממות, נוחות, יציבות. אני בכללי מאוד ממליצה על אסוס כחנות נעלים עם מחירים טובים ואיכות מעולה.
נעל עקב שחורה
מגפון עקב שחור- שימו לב הוא במבצע סופר שווה -60ש"ח בלבד!! מידה טיפה גדולה. ממש קצת.
הוא גם מתחסל מהר אז כדאי להזמין מהר. (גם חוזר למלאי הרבה פעמים)

נועה מ

משתמש מקצוען

דודקע

משתמש פעיל
אני הזמנתי כזה והאזניות עם רמקול מובנה, עם חיבור בלוטוס דיברתי איתם שהטלפון היה ממש רחוק ממני
נו... ושמעו אותך?
יש ל גם כזה והקליטה שלו מצוינת אף לרחוק מאד, אך לא שומעים אותי כמעט (כמו בכל הבלוטוסים)

יוצרת כתיבה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המשתמש נחסם
מתאים לי גם לשיחות, כמובן שאיכות השיחה לא כמו אוזניות בלוטוס יעודיות, אבל סביר בהחלט.

מרחבים

משתמש מקצוען
אם אתם רוצים, יש משחה לצלקות- Kelo-Cote , שבארץ היא עולה בטווח המחירים: בין: 100 - 160 ש"ח. ובאלי אקספרס מצאתי אותו ב........ 13.5 ש"ח בלבד !!!!!!! הנה הקישור (הקישור משוייך על ידי, כלומר: אני מקשר למוכר באלי אקספרס) : https://s.click.aliexpress.com/e/_An96ba זה פשוט הזוי! איך שזה הבדלי שמיים וארץ, אני קניתי כזה לבית! שווה לנסות! צפה בקובץ המצורף 775250
אתם רציניים?
זה המקורי?

זעירא דמן חבריא.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
קישור שיווקי !!!
אוזניות בלוטוס הכי טובות שהיו לי בשלושים ש''ח.
(יותר טובות מאוזניות שנקנו כאן ב-100 ש''ח)
זה גם מטעין את האוזניות. ומשמש גם כמטען נייד.
כמות גדולה של הזמנות, ומשוב חיובי.
טוב גם כן לנוקיה 208?

יהודית 80

משתמש מקצוען
פריטים שהגיעו והיו מצוינים ממש, חלקם מהמלצות כאן בפורום.
ק"ש מניסיון אישי

כובע לתינוק לאמבטיה.
עשוי מחומר כמו סול, וחששתי שייקרע תוך יומיים, ובינתיים כבר מחזיק שלושה שבועות ונשאר מצוין! התינוקת דווקא לא מתלהבת מזה, אבל בת השלוש ובן החמש מבקשים את זה בכל מקלחת, וסוף סוף הפסיקו היללות באמבטיות... וזה הקישור הכי זול שמצאתי - עלה לי דולר אחד בלבד...

טבעת עלים נהדרת, דקה ואלגנטית, נוחה מאד על האצבע ועדינה. מתכווננת ומתאימה לכל גודל

(הזמנתי אותה כסט לשרשרת הזו:

שרשרת פנינים ותליון בצורת עלים,
הגיע מאד מהר, עומד יפה ומרשים. אלגנטית מאד.

)

שרשרת חגיגית, יפה ודומיננטית. ארוכה ומתאימה מאד לגבוהות. הגיעה מאד מהר. פחות משבעה שקלים והיופי בלי יחס בכלל...

צמיד מושלם, עלה זיל הזול ונראה מדהים. נוח מאד על היד, עם כמה אפשרויות סגירה לאורך שונה. הגיע ממש מהר! מהמלצות כאן בפורום.

טבעת חגיגית ויפהפיה. הגיעה מאד מהר ונראית מושלם. הפס באמצע הוא לא כסף כמו שחשבתי מהתמונה, אלא לבן מעוטר, ועדיין אוהבת מאד את הטבעת. קצת יותר יקרה אבל היא שווה את מחירה.

סט מעוצב ויפה של שרשרת ועגילים, עיצוב מקורי ומחיר מעולה. השרשרת מעט קצרה, חיברתי לה תוספת וזה מצוין לי. לטעמי, מתאימה ליום חול, וכיף להתאים לצבעי הבגדים.

נערך לאחרונה ב:

תפוזינה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
כמה דברים שהגיעו בשבועות האחרונים:

שרשרת מהממת, נראית מאלו שקונים ב100 שח בתכשיק.
cashdoclick.com

אוזניות מצוינות, מאז שהכרתי את עלי הפסקתי לקנות אוזניות בארץ בשלושים שח, הם ממילא לא יותר טובים מאלו בעלי ב8 שח.
cashdoclick.com

תיק מוצלח, האמת שהמחיר טיפה עלה אבל עדיין שווה מאוד, תיק קליל שאפשר להשתמש בו בכמה וריאציות,
הוא מכיל הרבה יותר ממה שנראה
cashdoclick.com

עגילים עדינות, יכול להיות שיש נשים שזה מידי קטן להם, אבל לי יש ימים שאני מעדיפה משהו קטן שנראה יוקרתי אבל קלאסי, וזה עונה על ההגדרה הזו.
cashdoclick.com

גומיות מתוקות לילדות, מענינות כאלו, בשקלים בודדים.
cashdoclick.com

שרשרת מעניינת כדי לגוון עם הבגדים, נראית מקסים, קניתי לעצמי את הורוד ולחברה את התכלת ושתיהן מקסימות.
cashdoclick.com

שוב הטבעת שאני לא מפסיקה לקבל עליה מחמאות, (לא זו שרואים בקישור- תפתחו ותראו)הזמנתי עוד כמה גם בכסף וגם בזהב (השלישי והרביעי מימין)
הן נראות מיליון דולר, אמנם לא לתקופה מאוד ארוכה כי בסוף הצבע מתקלף, אבל שוות לגמרי את המחיר.
cashdoclick.com

בלוטוס זול שהזמנתי בשביל הניסוי, והוא מצוין לשמע, כלומר לא לשיחה כי המיקרופון לא מספיק איכותי, אבל לשמיעת קוים שיעורים וכדומה, זה פשוט לוקסוס...
cashdoclick.com

כל הקישורים שיווקיים

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה