קניות באתרים מחו"ל קניות לרגל ה11.11 מידע על מבצעים שווים!

פנינה :)

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
@בעריש
מה זה המטבעות הזהובות (coins) ואיך משתמשים בהם?

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
@בעריש אולי תוכל לעזור??
הרבה שואלים על מכשירים של נוקיה c2 מאליאקספרס
זאת תשובתי:

קישור לפלאפון c2, שהעלו בעבר בפורום (אלי אקספרס) יותר הזמנות, ומוניטין יותר טוב (מה שהמלצתי למעלה זה מה שאני קניתי והגיע תוך שבוע, וזה בסדר גמור)
הקישור של הפלאפון c2 בזיפי, גם אפשר לראות 31 הזמנות דרך זיפי ומשוב של למעלה מ4 כוכבים.
יש לי קישור ממנו אני קניתי ונהנה ממנו מאוד.
קישור נוסף לc2 מומלץ מאוד, 275 משובים בזיפי.
אבל הפלאפונים שם הם מחודשים, וצריך לדעת שגם אם פעם אחת הצליח בס"ד והפלאפון מוצלח, לא תמיד יהיה ככה יכול להיות שפלאפון אחר חידשו ברמה פחותה או שהוא היה מראש יותר דפוק וכו', לכן אני לא יכול להבטיח שזה יותר טוב וכדו'
מה שכן אם רוב התגובות הם טובות, ולא רוב של 51/49 אלא רוב גדול, אז יש יותר סיכויים שהמוכר מוכר מחודשים ברמה מעולה, ולכן יש יותר סיכויים שיגיע משהו טוב.
עכשיו תראה בהודעה הזאת

https://www.prog.co.il/threads/הכל-לנוקיה-c2-פלאפון-תיקון-החלפת-חלקים-והדרכה-מצולמת.452362/#post-6551862
לגבי הכשרה תלוי באיזה חברה אתם יש חברות שלא צריך, ויש שאפשרי וקל, יש חברות שאפשר אך מדובר בכאב ראש ובהוצאה של עוד 100-200 ש"ח ויש חברות שא"א,
צרך גם לשים לב שמה שמוכרים באלי זה RM-721 ויש חברות שאצלם זה פחות מוצלח...
אם האנטנה היא RM-721, הקליטה לא תהיה הכי טובה בהרבה מקומות, והסיבה לכך היא כי הם תומכים רק באנטנות של אירופה, כאן בארץ עדיף אנטנה של 722 (הרבה פעמים זה כן בסדר, אני מכיר כאלו שמשתמשים קבוע עם 721 ואין להם בעיה, לפי מה שהבנתי עיקר הבעיה זה ברמי לוי או בפלאפון, אבל גם בחברות האלו להרבה זה עובד, זה גם תלוי באיזורים)
בהצלחה

זבון וזבין

משתמש מקצוען
@בעריש
מה זה המטבעות הזהובות (coins) ואיך משתמשים בהם?
זה מיועד לשימוש באפליקציה של עליאקספרס,
שם זה נותן כל הדנה אפשרויות להחליף אותם או לקופונים נבחרים או לקופוני חנות.
לקראת כמה ימי מבצעים בשנה (כמו היום) הם נותנים אפשרות לכל אחד לאסוף מטבעות ע"י הוספה לעגלת הקניות,
ובתחילת תקופת החימום הם מכינים מיליוני קופונים של עליאקספרס של 2 דולר הנחה על כל קניה של 10 דולר ומעלה תמורת 200 מטבעות,
אבל ביום חמישי שעבר כל הקופונים כבר נגמרו...

זבון וזבין

משתמש מקצוען
אפשר אולי קישור ל c2 לרמי לוי כשר?
לא כולם יודעים,
אבל מאותו חנות שכולם (כולל @בעריש ) מביאים קישור לנוקיה סי 2,
יש גם אותם מכשירים רק עם קישור אחר וביותר זול (ובנוסף בקניית 4 מכשירים יש 3 % הנחה ולא 2)
אני אישית הזמנתי מהקישור שבהמשך הרבה מכשירים כאלו ורק פעם אחת הייתה תקלה במכשיר והמוכר פיצה אותי שרק הרווחתי מזה.
הקישור לעליאקספרס.

מומלץ להזמין "סוללה מטען מתנה" מאשר את הערכה המלאה שזה לא מוסיף כ"כ רק לתשלום עוד 6 דולר

חופש הביטוי

משתמש סופר מקצוען
קיבלתי הרבה בקשות ושאלות מכם, אני מנסה לעמוד בקצב....;), תודה על הסבלנות, אני אענה על הכל בהמשך היום.

לבקשות/שאלות, ניתן לשלוח באישי או לתייג אותי כאן (מי שלא יודע איך מתייגים @+שם הניק, לדוג' @חופש הביטוי ).
או לחילופין לשלוח למייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>.
בהצלחה!
חג רווקים שמח..........

בעקבות שאלות רבות של משתמשים חדשים שהצטרפו לרגל ה-11.11:
אם אין לכם וותק של חודשיים, בד"כ אינכם יכולים לכתוב הודעות/לפרסם נושא חדש בפורום "איש את רעהו", וכן אינכם יכולים לשלוח הודעות פרטיות.
אתם יכולים לשלוח לי למייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>.

כמו כן, מי ששלח שאלה/בקשה וכו' באישי או למייל, ראיתי ואני אשתדל להגיב בהקדם.
תודה על הסבלנות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה