עזרה קניות באתר George

רוצה יותר

משתמש מקצוען
זה לא עוזר הרבה.
לי יש מספר מעקב שנגמר בBE
ובמעקב המשלוחים של דואר ישראל הוא כותב ב-16.11:
פריט ה-EMS נמצא במרכז מיון EMS בבלגיה ושוייך למשלוח לישראל.
ומאז אין שום התקדמות:(
וחבילה נוספת עם סיומת של NL
אין עליה שום מידע בדואר ישראל :confused:
ומול EMS? כלום?
גם החבילה שלי במספר שנגמר NL אין עליה שום מידע בדואר ישראל :( מה06 לחודש והזמנתי ב01/11 מעל חודש :(
גם לא בTRACK17 ? מוזר. אבל אולי תשאירי עוד כמה הודעות נזעמות וזה בסוף יזיז משהו. כי גם לי זה היה ככה עד שהבהרתי ברורות שאני רוצה תשובה ומידע מדויק בנוגע להזמנה. רק אח"כ זה הופיע באמת.

ימס

משתמש פעיל
מעלה קישורים לדברים שקניתי-
סרפן וחולצה, מקסים, יש להם כמה דוגמאות של הדגם הזה, עומד מהמם, כבס ולבש... קצת צר לדעתי למידה, לקחתי מידה 6 לילדה בת 5- הייתי צריכה לקצר את הכתפיות אבל הרוחב מצוין
מעיל קל לגיל שנתיים, ילד שלא אוהב מעילים נפוחים עם פרווה...- לקחתי מידה 24 וזה מעולה מה שאומר מידה קצת גדולה
גרביונים לילדה, עוד היה על זה 20%... יצא ממש זול והמידה מצוינת- לקחתי 5-6 לילדה בת 5, מרווח ונוח, דקות ונוצצות- כמו שהבת שלי אוהבת...
גרביים שחורות לבנים, הצילו את מפלס הגרביים אצלינו... יצא 13.60 ל10 זוגות... מעולות! לקחתי מידה 12.5 - 3.5 , מקביל למידה 31-35 בארץ
מכנסיים בגזרה רחבה לגיל 7, ממש זולות וטובות , אבל לא מספיק רחבות במותניים, נקסט יושבות יותר טוב (ועולות כפול)
נעל סניקרס חמודה שכבר אזלה במלאי... מידה קצת מרווחת לעומת המידות בארץ,כחצי מידה יותר ולכן לדעתי אי אפשר לקנות ממש מידה פחות
וכל הקניה הענקית הזאת, כולל משלוח שעלה בזמנו 25 לפני שהוזילו אותו... יצאה 250 ש"ח! אין דברים כאלו
תודה על השיתוף.
מה אורך של הסרפן בס"מ?

Rochit

משתמש מקצוען
עדכון:

שלחתי מייל (בפעם השלישית) ביום חמישי, וענו לי ביום שישי מאוחר.

אמרתי להם שאם זה לא אצלי עד יום שני הבא אני מעדיפה שיחזירו לי את הכסף.
אמרו שמקוים שיגיע בימים הקרובים, אבל בכל מקרה מזכים אותי על מלוא הסכום (קיבלתי גם מייל עם הודעה שמחזירים הכל כולל עלות המשלוח...).

ביקשו שאודיע להם מתי שהמשלוח מגיע. לא הבנתי אם אני צריכה להחזיר להם את המעיל או וכאשר זה מגיע, או לשלם להם על זה שוב, או שזה חינם???

עוד מישהי מהממתינות קיבלה כזה מייל?

RACHCO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
עדכון:

אמרו שמקוים שיגיע בימים הקרובים, אבל בכל מקרה מזכים אותי על מלוא הסכום (קיבלתי גם מייל עם הודעה שמחזירים הכל כולל עלות המשלוח...).

ביקשו שאודיע להם מתי שהמשלוח מגיע. לא הבנתי אם אני צריכה להחזיר להם את המעיל או וכאשר זה מגיע, או לשלם להם על זה שוב, או שזה חינם???

מה המייל שלהם?
גם אני הזמנתי לפני חודש, ואני עדיין מחכה לזה,
אז אם אין חבילה אז שלפחות יחזירו את הכסף.

דבורי ג

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עדכון:

גם אני קיבלתי כזה מייל מהם ביום שישי
וגם אני אשמח לדעת מה כונתם שהם כותבים שאם אני יכולה לעדכן אותם כשהדברים מגיעים זה יהיה מוערך, הם רוצים שאם זה מגיע אני ישלם להם שוב? או רק לעדכן אותם שזה מגיע כדי שידעו?

נערך לאחרונה ב:

ביגר

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
עדכון:

אשרייך
אני קיבלתי בסוף אחרי חודש אבל לא מוכנים לצ'פר אותי בכלום על האיחור ועל מצב החבילה

בינה

משתמש מקצוען
תבדקי מאוחרי הדלת או אצל שכנה, בגלל הקורונה הם לא דופקים בדלתות, רק משאירים בחדר מדרגות, אז נראה שזה כבר הגיע...

קיבלתי מהם עכשיו מייל שהחבילה נעלמה (??) ולכן הם מזכים אותי בכסף ונותנים קופון של 5% לפעם הבאה.

LEVAVOT

משתמש פעיל
@.pres מידה 5-6 אורך הסרפן הוא 60, כמובן רק בדגם ששלחתי קישור. אין לי מושג בדגם אחר.
@בינה לדעתי הכוונה נגנבה...

דבורי ג

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ולי נראה לכם יש סיכוי לקבל מתי שהוא את החבילה?
קיבלתי החזר היום על הדברים שהזמנתי לפני 5 שבועות
אבל עכשיו אני לא יודעת אם לנסות לחכות עוד שבוע שבועים או להתיאש וללכת לקנות מעיל חדש בארץ וזהו

מבורכת

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
אבל עכשיו אני לא יודעת אם לנסות לחכות עוד שבוע שבועים או להתיאש וללכת לקנות מעיל חדש בארץ וזהו
יש להם בעיה כללית עם נושא המשלוחים?
גמני הזמנתי לפני חודש ולא קבלתי כלום.גם לא החזר כספי

דבורי ג

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לדעתי ברור יש להם בעיה כללית
זה מה שהם ענו לי
בהמשך להודעות הדוא"ל הקודמות שלנו בנוגע למסירת הזמנתך - אנו מאשרים שהונפק החזר כספי מלא.
למרות שאנחנו עדיין מצפים שההזמנה הזו תימסר, היקף החבילות העצום שהגיע לישראל הביא לעיכובים קשים ואנחנו מעריכים שאתה כבר לא מוכן לחכות.
תפני אליהם במייל

רוצה יותר

משתמש מקצוען
איך קיבלת החזר? כי אני קיבלתי סו"ס חבילה אחת, אבל כמובן את החשובה פחות.
גם אני עדיין מחכה למעיל שבמעקב כתוב כי זה יוצא כבר ובדרך לארץ.
אבל נכון לעכשיו זה כבר כמה ימים בדרך. איך נתנו לך החזר?

דבורי ג

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איך קיבלת החזר? כי אני קיבלתי סו"ס חבילה אחת, אבל כמובן את החשובה פחות.
גם אני עדיין מחכה למעיל שבמעקב כתוב כי זה יוצא כבר ובדרך לארץ.
אבל נכון לעכשיו זה כבר כמה ימים בדרך. איך נתנו לך החזר?
כתבתי המון פעמים לשרות לקוחות שהזמנתי לפני 5 שבועות ואני לא מוכנה לחכות יותר

ב.נ.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
כמה עולה משלוח?

LEVAVOT

משתמש פעיל
מתחת ל-225 עולה 20 לנקודת איסוף או 25 הבייתה (ונראה לי שיש אופציות נוספות יקרות יותר)
בקניה מעל 225 יש 50% הנחה על מחיר המשלוח

תהילוש פ

משתמש רשום
אנא אנא אם משהי ששלחו לה דרך פוסט אנ אל מקבלת בבקשה תכתבו כדי שיהיה לכולנו קצת אור בקצה המנהרה..
הזמנתי ב28/10
בנוסף -משהי קיבלה טלפון ממספר ארוך - נראה מחול -שהחבילה בדרך? - לא היה ברור בכלל וגם יכול להיות שזה בכלל משהו מאליקספרס, אבל אולי...
עדכון: הטלפונים שקיבלתי היו על חבילה מאלי אקספרס (מכונת תפירה מיני) בקיצור עדיין מחכה - לא שאני צריכה עכשיו חולצות מעבר...- אבל התעדכן בדואר ישראל ובטרק17 שהחבילה בתל אביב ..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה