אתרי צילום קליפ של עזר מציון - איפה הוסרט?

מנדולינה הפקותת

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
שלום,
אני צריכה להסריט ולצם קבוצת בנות על חוף הים. אני מחפשת חוף ענק בלי אנשים ובלי מצילים.....
מישהו יודע איפה יש חוף כזה?
או אולי מישהו יודע איפה עזר מציון הסריטו את הקליפ ''הלוואי''? (הוסרט בחוף, חולצות צהובות)

חובה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הקליפ של עזר מציון צולם באחד החופים של נתני', לא זוכרת עכשיו מדויק את שם החוף (לא בחוף הנפרד...)
אולי @ד.ה. תדע להגיד לך..

ד.ה.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
D I G I T A L
שלום,
אני צריכה להסריט ולצם קבוצת בנות על חוף הים. אני מחפשת חוף ענק בלי אנשים ובלי מצילים.....
מישהו יודע איפה יש חוף כזה?
או אולי מישהו יודע איפה עזר מציון הסריטו את הקליפ ''הלוואי''? (הוסרט בחוף, חולצות צהובות)
הקליפ הוסרט בחוף ארבע עונות (למרגלות מלון ארבע עונות) בנתניה.
רק צריך לקחת בחשבון שבתקופה זו עלולים להיות אנשים (גם אלו שלא היינו רוצים לפגוש) בחופים, גם בחופים לא מוכרזים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה