קליפ של יוני z "קדימה"

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
למה העלהום על הקליפ? יש שם נשים? מילים לא נקיות? תנועות לא יפות? תצוגות אופנה
של ילדות מודרניות עם שיר של זמרת חילונית ברקע?
מה שלא חסידי נחשב ללא נקי? מי שנהנה ממוסיקה קצת מערבית וקליפ צבעוני קצת
ולא מגפילטע, אז הוא לא בסדר?!

יאלה עגבניות!

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מקצועי ואליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
אז אולי תכנסי לאשכול "לא הגזמנו" ואז זה יהיה יותר ברור.
כמובן שאי אפשר לשפוט אף אחד עם כל המוזיקה המטורפת של היום אבל לפחות יפה לראות את האנשים שנשארה להם הרגישות הדרה הזו!
אולי תיכנסו לאשכולות של סרטים פה בפרוג, "סרט צנוע"
לא אפרט מה באמת היה שם, מאז אני יודעת ש"סרט צנוע" יש לו הגדרה מיוחדת בפרוג
עצוב עצוב עצוב

PG-עיצוב בטעם יוקרתי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יאלה עגבניות!
בסדר, מסתדר...;)

כמובן שלכל אחד יש את ההגדרות שלו. אבל אני רואה שאני לא היחיד שהבנתי מה הבעיה...
וסך הכל באתי והערכתי את מי שכן ראה בעיה.
מי שעדיין נשאר נקי וטהור למרות כל הזוהמה שמסתובבת ברחוב, אז באמת מגיע לא כל הכבוד רציני. לא?
ואני אוסיף, שברור שלכל דבר יש קו אדום. יש כאלו שתמיד יצמדו אליו או/וינסו לעבור אותו ויש כאלו שיתרחקו.
אז ברור שיש מקום להערכה וכבוד!!!

כוכב נוגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אני מבין את זה!
ברור שאתם צודק שפה זה בעדינות.
כי כאמור יש דברים יותר גרועים.
תמיד הדברים שיש אצל החילונים, החרדים יקחו גם ויעתיקו. וזה בהחלט גועל. יש מלא קליפים לשירים שחרדים מבצעים וזה ממש נראה כמו אצל החילונים. בקליפ הזה ספציפית טענתי שזה די בעדינות, לעומת קליפים של זמרים חרדיים אחרים.......
הכל טוב :) וכמובן כל אחד לפי טעמו ולפי איך שהוא רואה את הדברים

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
סך הכל אני חושב שבעלי הקליפ הקפידו יפה מאד לא לעשות שום דבר בעייתי, לא צריכים לצאת מהדעת מקצת פרחים על החולצה, זה סה"כ שיר קייצי כזה... הגולגולת לא ראויה, אבל שוב אין כאן
משהו חריג. ואם תקחו למשל את הקליפ של "עברי אנוכי" אז באמת אין מה להשוות, שם עברו קווים אדומים בלי למצמץ בכלל...

PG-עיצוב בטעם יוקרתי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תמיד הדברים שיש אצל החילונים, החרדים יקחו גם ויעתיקו. וזה בהחלט גועל. יש מלא קליפים לשירים שחרדים מבצעים וזה ממש נראה כמו אצל החילונים. בקליפ הזה ספציפית טענתי שזה די בעדינות, לעומת קליפים של זמרים חרדיים אחרים.......
ואני התכוונתי להגיד שפה ספציפית זה יותר קרוב....
:rolleyes:

PG-עיצוב בטעם יוקרתי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
הכל טוב :) וכמובן כל אחד לפי טעמו ולפי איך שהוא רואה את הדברים
אבל את צריכה להבין שיש בין החרדים אנשים שאינם חסידים, או אשכנזים או כאילו שמתחברים למוסיקה מזרחית, ולהשמיע להם מוסיקה חסידית זה כמו לקשור אותם לעמוד לענות אותם... בד"כ מדובר בבעלי תשובה/שרופים... וכ'. אז לקרוא לקליפ כזה גועל זה לגיטימי, אבל לא בצעקות על גבי הפורום (כמו שלמשל אני מרגיש ככה לגבי מוסיקה חסידית/גפילטע, אבל אני לא צועק את זה ומכבד את חברי החרמלי"ם).

PG-עיצוב בטעם יוקרתי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אבל את צריכה להבין שיש בין החרדים אנשים שאינם חסידים, או אשכנזים או כאילו שמתחברים למוסיקה מזרחית, ולהשמיע להם מוסיקה חסידית זה כמו לקשור אותם לעמוד לענות אותם... בד"כ מדובר בבעלי תשובה/שרופים... וכ'. אז לקרוא לקליפ כזה גועל זה לגיטימי, אבל לא בצעקות על גבי הפורום (כמו שלמשל אני מרגיש ככה לגבי מוסיקה חסידית/גפילטע, אבל אני לא צועק את זה ומכבד את חברי החרמלי"ם).

חס וחלילה!
הדיון היה על ביצוע הקליפ ולא על השיר עצמו.
וכמובן אנחנו לא גזעניים...;) ומכבדים את כולם!

כוכב נוגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אנחנו באותו דעה, לא? או שלא הבנתי את הנאמר...

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
בהחלט!
וטוב שהגענו להבנה...
אבל תסכימו איתי שיש הערכה למי ששמור יותר?!?!?
מי שקצת יותר שמור יראה רק קליפ שאין בו ים. ומי שקצת יותר מזה, יראה רק זמר חסידי אותנטי. ועוד קצת, רק אם הזקן שלו ארוך. ומי שמחמיר רק אם הוא עם חליפה קומפלט. ומי שמקפיד, לא יראה וידאו בכלל. ומי שעוד יותר, לא יראה את זה בכלל דרך האינטרנט, כי אין לו. וכן על זה הדרך... בקיצור, יש כל אחד מגדיר "שמור" באופן אחר, וזה בסדר גמור כל עוד זה מניב את התוצאה, וזה אפשרי כשהסביבה סטרילית (לגבי חינוך הילדים).

PG-עיצוב בטעם יוקרתי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אין ספק שהקליפים והרמה המוסיקל
???????????
מי שקצת יותר שמור יראה רק קליפ שאין בו ים. ומי שקצת יותר מזה, יראה רק זמר חסידי אותנטי. ועוד קצת, רק אם הזקן שלו ארוך. ומי שמחמיר רק אם הוא עם חליפה קומפלט. ומי שמקפיד, לא יראה וידאו בכלל. ומי שעוד יותר, לא יראה את זה בכלל דרך האינטרנט, כי אין לו. וכן על זה הדרך... בקיצור, יש כל אחד מגדיר "שמור" באופן אחר, וזה בסדר גמור כל עוד זה מניב את התוצאה, וזה אפשרי כשהסביבה סטרילית (לגבי חינוך הילדים).
ברגע שכל אחד יחליט לעצמו מה שמור ומה לא המצב יהיה גרוע מאוד.
ויש דברים קיצוניים.
אולי כבר כושר השיפוט שלנו מסובב מרוב קליפים כאלו ואחרים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה