קליפ ממש ממש מרענן!

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
למען האמת, מאד הפריע לי ששם השם המפורש מתרוצץ שם בחוסר כבוד כזה. כאב לי לראות את זה.
זה אמור להיות קליפ חרדי? כי יש שם עירבוביא של אנשים.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
כמו שאמרה הגברת
הפריע לי השם המפורש בקליפ

מה רק שלא הוא עשה את הקליפ
ובכל אופן אהבתי את המוסיקה והאפקטים

ארז ליברמן

משתמש צעיר
למה חוסר כבוד?

נכתב ע"י גינגית;386608:
למען האמת, מאד הפריע לי ששם השם המפורש מתרוצץ שם בחוסר כבוד כזה. כאב לי לראות את זה.
זה אמור להיות קליפ חרדי? כי יש שם עירבוביא של אנשים.
לענ"ד כבודו של שם ה' ושל כל השמות הקדושים הם להתרוצץ ברחבי האינטרנט ובלבבות עם ישראל הקדושים.לדעתי לא היה בקליפ שום ביטוי של חוסר כבוד או זילזול ח"ו בשמות הקדושים ,בפסוקים וכ'-ההיפך!ולפי מה שאני יודע במחשב בניגוד לדפוס גם אין שום בעיה בכתיבת והעלמות שמות קדושים-אם מישהו יודע אחרת אשמח לדעת.

ולא נראה לי שזה אמור להיות קליפ חרדי-זה נראה לי אמור להיות קליפ יהודי ;) 

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כן . אני יודעת אחרת ויש בזה מאד בעיה לדעת חלק מהפוסקים. תשובה מפורטת יכולה להינתן עפ"י דרישה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה