קליעת חלות

גיטי ל.

משתמש מקצוען
לא מצאתי את הסרטון שהיה לי אבל מצאתי תמונות שהיו לי במחשב
רעיון גאוני וחמוד הילדים אוהבים את זה מאד!!!!!
מגלגלים בצק, מלטפים בשמן
מכניסים לכוס שתיה חמה
מפזרים שומשום או זעתר או כל מה שרוצים
מכניסים לתנור
ויוצא לחמניה אישית מקסימה ועסיסית IMG_1008.JPG IMG_1008.JPG IMG_1010.JPG IMG_1012.JPG IMG_1008.JPG IMG_1010.JPG IMG_1012.JPG IMG_1008.JPG IMG_1010.JPG IMG_1012.JPG IMG_1016.JPG

קבצים מצורפים

• IMG_1022.JPG
    IMG_1022.JPG
    4.6 MB · צפיות: 86

חשמל

אמנות העימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מצטער, זה ביוטיוב וזה פתוח בנטפרי. אולי בהמשך יהיה לי זמן וסבלנות להוריד אותם ולהעלות לגמבו'מייל.

BRAVERMAN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אני יכולה לנסות להסביר לך איך קולעים משש..
מחלקים חצי קילו (אני אוהבת לעשות מיותר שיהיה גדול יותר) ל6 חלקים,
מרדדים לצינור כל חלק,
שמים אותם בשורה כך שקצה אחד של כולם מחובר למעלה, \\\///
ואז לוקחים את השני מצד ימין ומעבירים שמאלה מלמעלה, זא כמו פס מעל כל הצינורות (מקווה שהבנת) את ראשון מימין מעבירים לאמצע הפסים, וכך מצד שני כנל,
לוקחים את השמאלי השנימעבירים אותו להיות הימני הראשון ואת הראשון משמאל מעבירים לאמצע (זה שהיה בהתחלה הראשון מימין)
וכך מימין משמאל..
מקווה שהובנתי..:)
אשתדל להסריט פעם הבאה שאקלע.. חבל שלא שאלת ביום חמישי:)

נערך לאחרונה ב:

קפוצון

משתמש מקצוען
אני קולעת על 6 הבעיה שלי שמשהו בצורת הקליעה שלי כנראה לא נכון כי הקצוות העליונים והתחתונים עולים יפה והאמצע שוקע ,
וכן שהתפיחה היא לצדדים ולא למעלה, ומאחר וזה קורה בכל סוגי הבצקים שניסיתי אני מבינה שהבעיה בקליעה .

BRAVERMAN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
לי דוקא האמצע מוגבה מאד יפה!
אני ישתדל להסריט לך..
(את יכולה גם להתקשר אולי אני ינסה לעזור לך בע"פ,)
מנסיון הסירטונים האלה רק מבלבלים..
העלתי לך שרטוט שהכנתי לך של תהליך ההכנה,
אני פשוט משננת כל הזמן תוך כדי שני למעלה ראשון לאמצע שני למעלה ראשון לאמצע..

קבצים מצורפים

• קליעה משש.pdf
    1.3 MB · צפיות: 249

ששונית

משתמש מקצוען
אני קולעת באופן קצת אחר. קשה להסביר במילים, אבל אנסה.
שמים שלוש רצועות שפונות לימין ושלוש לשמאל ומחברים את כולן באמצע. (בא נאמר שעכשיו זה נראה כמו פרפר פרוש)
שתי הרצועות העליונות צריכות להיות מעט יותר ארוכות מהשניות, והשניות מעט יותר ארוכות מהאחרונות.
מרימים את הימני העליון ביד ימין ואת השמאלי העליון ביד שמאל.
תוך כדי שמחזיקים את הרצועות יוצרים איקס עם הידים, כשימין למעלה ושמאל למטה (יד שמאל זזה ימינה ויד ימין שמאלה) ועם יד ימין ממשיכים עוד סיבוב כדי להניח את הרצועה הימנית חזרה בצד ימין בתחתית הרצועות.
את הרצועה שביד שמאל ממשיכים להחזיק.
עכשיו יש שלוש רצועות בימין, שתיים בשמאל ואחת ביד שמאל.
עכשיו לוקחים ביד ימין את הרצועה הימנית העליונה (זאת שבהתחלה היתה השניה בימין) ושוב יוצרים איקס, כשהפעם השמאלית העליונה והיא ממשיכה סיבוב נוסף כדי להניח את הרצועה שהיתה ביד שמאל חזרה בצד שמאל למטה, וממשיכים להחזיק ביד ימין את הרצועה. עכשיו ממשיכים. לוקחים מצד שמאל שעכשיו יש בו שלוש רצועות את העליונה, יוצרים איקס כשהימנית למעלה, הימנית ממשיכה עוד סיבוב ומניחה את הרצועה חזרה בימין. כך ממשיכים עד שיוצאת חלה יפהפייה ומרגשת.
תנסו בהתחלה עם שלוש זוגות גרביונים. תקשרו את כולן בבסיס ותחלקו שלוש לימין ושלוש לשמאל.

קפוצון

משתמש מקצוען
לי דוקא האמצע מוגבה מאד יפה!
אני ישתדל להסריט לך..
(את יכולה גם להתקשר אולי אני ינסה לעזור לך בע"פ,)
מנסיון הסירטונים האלה רק מבלבלים..
העלתי לך שרטוט שהכנתי לך של תהליך ההכנה,
אני פשוט משננת כל הזמן תוך כדי שני למעלה ראשון לאמצע שני למעלה ראשון לאמצע..
תודה רבה!!

קפוצון

משתמש מקצוען
אני קולעת באופן קצת אחר. קשה להסביר במילים, אבל אנסה.
שמים שלוש רצועות שפונות לימין ושלוש לשמאל ומחברים את כולן באמצע. (בא נאמר שעכשיו זה נראה כמו פרפר פרוש)
שתי הרצועות העליונות צריכות להיות מעט יותר ארוכות מהשניות, והשניות מעט יותר ארוכות מהאחרונות.
מרימים את הימני העליון ביד ימין ואת השמאלי העליון ביד שמאל.
תוך כדי שמחזיקים את הרצועות יוצרים איקס עם הידים, כשימין למעלה ושמאל למטה (יד שמאל זזה ימינה ויד ימין שמאלה) ועם יד ימין ממשיכים עוד סיבוב כדי להניח את הרצועה הימנית חזרה בצד ימין בתחתית הרצועות.
את הרצועה שביד שמאל ממשיכים להחזיק.
עכשיו יש שלוש רצועות בימין, שתיים בשמאל ואחת ביד שמאל.
עכשיו לוקחים ביד ימין את הרצועה הימנית העליונה (זאת שבהתחלה היתה השניה בימין) ושוב יוצרים איקס, כשהפעם השמאלית העליונה והיא ממשיכה סיבוב נוסף כדי להניח את הרצועה שהיתה ביד שמאל חזרה בצד שמאל למטה, וממשיכים להחזיק ביד ימין את הרצועה. עכשיו ממשיכים. לוקחים מצד שמאל שעכשיו יש בו שלוש רצועות את העליונה, יוצרים איקס כשהימנית למעלה, הימנית ממשיכה עוד סיבוב ומניחה את הרצועה חזרה בימין. כך ממשיכים עד שיוצאת חלה יפהפייה ומרגשת.
תנסו בהתחלה עם שלוש זוגות גרביונים. תקשרו את כולן בבסיס ותחלקו שלוש לימין ושלוש לשמאל.
תודה רבה!!

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי הסרטה מהירה וחמודה שקיבלתי במייל אבל אני לא מליחה לעלות אותה, אם אני גוררת זה אומר לי שהסיומת לא מורשית... אם תגידי לי איך לעלות אני אשמח להעלות אותה.

chyz

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
פה יש הסבר מצוין
אני עושה את החלה של ה-4 ויוצא מדהים

קבצים מצורפים

• הכנת לחם - מתכון ללחם - שמרים טריים.mp4
    34 MB · צפיות: 308

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
צילמתי פעם תהליך קליעה של 6.
צורת קליעה השומרת על גובה החלה באפיה.
מקווה שיהיה מובן בלי הסברים.
IMG_1424.JPG
IMG_1425.JPG
IMG_1426.JPG
IMG_1427.JPG
IMG_1428.JPG
IMG_1429.JPG
IMG_1430.JPG
IMG_1431.JPG

BRAVERMAN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L

טליהבא

משתמש מקצוען
ראיתי חלה בסרטון שמישהי העלתה השבוע באומנות ויצירה באשכול של הפיתות פרנה
ומראים שם חלה ענקית של מישהי שמעבירה סדנאות נראה לי דבורה קפלוביץ (משהו כזה)
למישהי יש הדרכה לחלה הענקית הזאת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה