קליטה טובה יותר

• פותח הנושא net13
  • פורסם בתאריך

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
רציתי לשאול: כידוע נטפרי זה סינון והוא על ספקים כמו 019 ואחרים.
אינטרנט אתרוג זה ספק בפני עצמו. האם אינטרנט אתרוג במקום שאין כ"כ הרבה דתיים וחרדים אמור לפעול יותר טוב למי שכן יש, או שגם הם על אנטנות שהציבור הכללי משתמש.

A052

משתמש סופר מקצוען
אינטרנט נייח אינו קשור לקליטה.

אינטרנט נייד סלולרי, יש רק 3 חברות סלולריות בעלות תשתית, כאשר כל שאר החברות פועלות ע"ג אותם רשתות.

אתרוג למשל עובדים על סלקום, 019 על פרטנר.

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הבנתי, אז הגם שאתרוג מספק את האינטרנט עצמו ולא רק את הסינון הוא על אנטנות של סלקום.

A052

משתמש סופר מקצוען
אתרוג לא מספקת אינטרנט סלולרי, אין לה רשיון מפעיל רט"נ בכלל, היא חברת בת של סלקום בעלת רשיון ספק אינטרנט בלבד.
וכל השירות שלה באינטרנט סלולרי זה רק סינון, כמו שנטפרי ע"ג 019.

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אתרוג לא מספקת אינטרנט סלולרי, אין לה רשיון מפעיל רט"נ בכלל, היא חברת בת של סלקום בעלת רשיון ספק אינטרנט בלבד.
וכל השירות שלה באינטרנט סלולרי זה רק סינון, כמו שנטפרי ע"ג 019.
אז שמתחברים לאתרוג צריך לפנות לסלקום כמו שבנטפרי אתה פונה ל-019?

A052

משתמש סופר מקצוען
לא, הם סוכנים של סלקום לצורך כך, בסלקום ייתכן ולא ידעו איך לעזור לכם כי זה קו ייחודי לצורך הסינון של אתרוג/רימון.

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לא, הם סוכנים של סלקום לצורך כך, בסלקום ייתכן ולא ידעו איך לעזור לכם כי זה קו ייחודי לצורך הסינון של אתרוג/רימון.
האם מי שמשתמש בסלקום ישירות או באורנג ישירות נהנה מקליטה יותר טובה מאתרוג או 019?

aeb

משתמש סופר מקצוען
האם מי שמשתמש בסלקום ישירות או באורנג ישירות נהנה מקליטה יותר טובה מאתרוג או 019?
ברור שיש העדפה
לגבי אתרוג זה לא המקרה, כי לפי הידוע לי אתרוג לא משווקים חבילות סלולר, אלא הרכישה היא דרך סלקום והם מצרפים אותך ל'מסלול הירוק' שמחבר אותך לאינטרנט רימון/אתרוג

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ברור שיש העדפה
לגבי אתרוג זה לא המקרה, כי לפי הידוע לי אתרוג לא משווקים חבילות סלולר, אלא הרכישה היא דרך סלקום והם מצרפים אותך ל'מסלול הירוק' שמחבר אותך לאינטרנט רימון/אתרוג
אבל אין לנו באמת אופציה להתחבר לאורנג כאשר אני בסינון נטפרי, אני חייב לעבור דרך החברות בת

A052

משתמש סופר מקצוען
לא בהכרח, זה תלוי בהסכמים הספציפיים של חברת עם חברת הסלולר הגדולה.

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
זה סתם מעניין מדוע אז שחברות הסינון לא יעבדו ישירות עם אורנג למשל בלי 019 ונהנה מגלישה כמו של הציבור הכללי.

A052

משתמש סופר מקצוען
נטפרי ניסו בעבר לעשות זאת ללא הצלחה, כנראה שלחברות הגדולות הכאב ראש ביצירת שרת נפרד מסונן לא שווה בשביל כמות הלקוחות (שממילא נמצאים רק דרך חברות קטנות...).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה