קלידן?! אלו אוזניות אתה ממליץ לי?

yonatan gafri

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני צריך אוזניות כדי להתאמן...איזה אתם ממליצים. אני לא צריך משהו יקר...רק כדי שאוכל ליהנות מהסאונד בצורה סבירה כדי להתאמן בבית וכיו"ב

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לכאורה אוזניות קשת טובות, יש המון סוגים ומחירים, משהו לא פושט, ולטעמי גם בלי יותר מידי הגברת באסים אלא רגילות שמשמיעות רגיל את האורגן..
נראה לי שיש טובות באיזור ה300 שקל שתוכל ממש ליהנות מהם
אם אתה רוצה להשקיע הרבה יש אוזניות של חברת sennheizer (משהו כזה..) דגם hd25, שהם גוטע גוטע.. זה עולה באיזור ה600 שקל יד שניה (טובות מאוד גם כאוזניות מוניטור על הבמה, אם אתה מחפש הצדקה לקנייתן.. ;))

ד

דניאל גלנט

אורח
הכי מומלץ לדעתי ללכת על חברת shure. יש להם את הדגם המתחיל של הסידרה הטובה שנקרא se215 ועולה בסביבות ה100 דולר. זה אזניות מוניטור מדהימות ששוות כל שקל!! והכי טובות לנגינה על במות וכו'...

o.v

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
יש לי למכירה אוזניות מוניטור חדשות של Audio Technica m50 שזה אחד הדגמים המוצלחים ,רמה גבוהה מאד
עולה בחנות באזור ה700 אני מוכר ב450
קניתי וזה לא מתאים לי למה שחשבתי

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הכי מומלץ לדעתי ללכת על חברת shure. יש להם את הדגם המתחיל של הסידרה הטובה שנקרא se215 ועולה בסביבות ה100 דולר. זה אזניות מוניטור מדהימות ששוות כל שקל!! והכי טובות לנגינה על במות וכו'...
ממש כך, רובא דעלמא משתמשין בהם והן מעולות ונוחות
אומרים שיש אוזניות שנקראות KZ שהן חיקוי של השור ושמעתי מכמה אנשים שהם מבסוטים עליהם, עולות בסביבות ה100 שקל באיביי וכו'

לאורגניסטים לדעתי יותר נוח אוזניות קשת, כי שומעים את הבאסים יותר נוח וטוב (תלוי באוזניות) - בעיקר בשימוש ביתי שמנגנים הרבה ואוזניות שור שהם עם סיליקון או ספוג בתוך האוזן באיזשהו שלב זה קצת כואב או מציק (בשבילי, אולי בגלל שהאוזניים שלי קצת קטנות..)
וגם על במות לדעתי זה יותר נוח, אם כי לא תמיד זה נראה אסתטי (אני מדבר על אוזניות קשת קטנות ולא ענקיות)
ולא צריך לכוון טוב את האוזניות באוזן כדי לשמוע את הבאסים יותר חזק

נתי והקלידים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אני דווקא מאוד ממליץ על האדיו טכניקה m50 יש לי אותם כך בחשבון לאירועים זה לא מתאיםעלs215 הם גל מצוינות הםיותר לבמה לא להינות מהם בבית אבל אם אתה לא רוצה להשקיע עש של ימאה ב300 שקל עושות את העבודה בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה