עזרה קלטות ללימוד אנגלית - ברליץ

לחיל אומר

משתמש מקצוען
אם יש למישהו אשמח לקבל את ההקלטות ללימוד אנגלית של חברת ברליץ, נראה לי זה משהו על ידי פרולוג.
כמו כן אם יש קבצי שמע או וידיאו אחרים טובים ללימוד אנגלית
בתודה מראש

לחיל אומר

משתמש מקצוען
כמו כן אם יש שמעוניין בתוכנה בשם רוזטה סטון ללימוד אנגלית אני יכול להעלות (פרוצה עם כל הרישינות).

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
עזבו אתכם. רק קורס בתשלום יביא אתכם לאנשהו, בגלל המחוייבות. (למה למה למה למה למה לא מלמדים את הבחורים אנגלית ולו בסיסית ודופקים להם כל סיכוי להתפרנס בכבוד)

לחיל אומר

משתמש מקצוען
(למה למה למה למה למה לא מלמדים את הבחורים אנגלית ולו בסיסית ודופקים להם כל סיכוי להתפרנס בכבוד)
חבל, אפשר ללמד בישיבות מקצועות ואז בכלל כולם יעבדו ויתפרנסו.
לא נראה לך שהגזמת?
וברוח יותר טובה, מי שרוצה יכול ללמוד לבד במכון או מקלטות בחורי ישיבות מספיק מוכשרים בשביל זה

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
חבל, אפשר ללמד בישיבות מקצועות ואז בכלל כולם יעבדו ויתפרנסו.
לא נראה לך שהגזמת?
וברוח יותר טובה, מי שרוצה יכול ללמוד לבד במכון או מקלטות בחורי ישיבות מספיק מוכשרים בשביל זה
אני לא יודע, כנראה שיש לזה סיבות, ואין לי שום פתרון או הצעה אופרטיבית.
אני רק מציין עובדה, שאחרי כל מאמרי הדעה המהללים את עצמנו, ואחרי הכל, תכל'ס המגזר שלנו בבעיה קשה בשל אי ידיעת אנגלית בסיסית ביותר בקרב הגברים. אפילו לא צורת אות. כלום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה