אלי-אקספרס קישור שיווקי באלי-אקספרס

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

2u2

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אגב, בציבור החרדי יש מודעות גבוהה לשימוש באתרי הקאשבק למיניהם, כך שבסופו של תהליך, המומלץ עובר לקופה דרך הקאשבק שלו...

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
איך?
לחפש את המוצר בכוחות עצמי?
לנקות קבצי cookie.
ולמחוק את כל הקישור עד הסימן שאלה ולהשאיר רק מה שמודגש.
דוג'..
1636270139005.png

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
איך?
לחפש את המוצר בכוחות עצמי?
לנקות קבצי cookie.
ולמחוק את כל הקישור עד הסימן שאלה ולהשאיר רק מה שמודגש.
דוג'..
צפה בקובץ המצורף 999253
ואפשר במקום למחוק קוקיס, להיכנס מדפדפן אחר.
וכמובן להעתיק לשם את הקישור הבסיסי כנ"ל.
אפשר גם להעתיק את סדרת הספרות (בד"כ 11) מאמצע הקישור, ולהדביק אותם בחיפוש באלי-אקספרס, כך תגיעו למוצר ללא הק"ש הנלווה.

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

idlmovb

משתמש מקצוען
עשיתי ק"ש כמו ההוראות כאן.
איך תכל'ס בודקים כמה כסף יש לי ואיך מושכים את הכסף?
אשמח להסבר מפורט (כמו ההסבר המפורט על איך לעשות את הקישור)

הכל בסדר

משתמש מקצוען
אודה מאד אם מישהו יעזור לי איך רואים כמה צברתי? הוא מראה רק לחודש?
ואיך מממשים? אפשר לממש בקניות או חייבים לקבל כסף?

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עשיתי ק"ש כמו ההוראות כאן.
איך תכל'ס בודקים כמה כסף יש לי ואיך מושכים את הכסף?
אשמח להסבר מפורט (כמו ההסבר המפורט על איך לעשות את הקישור)
אודה מאד אם מישהו יעזור לי איך רואים כמה צברתי? הוא מראה רק לחודש?
ואיך מממשים? אפשר לממש בקניות או חייבים לקבל כסף?
בודקים כאן- https://portals.aliexpress.com/
הסכום הימני זה הסכום שכבר מאושר למשיכה.
מושכים תחת הטאב payment center בכפתור withdraw אם אני זוכרת נכון. יש עמלה של 15 דולר על כל משיכה אז הייתי מחכה שיצבר סכום שיהיה שווה את זה.

אי אפשר לממש בקניות את הכסף עד כמה שידוע לי.

חביבונת

משתמש מקצוען
סתם בהערת אגב,
אפשר לעשות את זה דרך אלי אקספרס עצמם בלי מתווכים
לא בדקתי לגבי מעלות וחסרונות.
סליחה על ההקפצה...
נרשמתי ליצירת קישורים שיווקים בעלי אקספרס דרך הקישור כאן לעלי
תכלס, לא מצליחה להבין איך אני יוצרת את הקישור שלי על המוצר?
אשמח לעזרה
וכן, כמה רווח אני אמורה לקבל על כל עסקה שמתבצעת דרכי?
תודה רבה!

אילה ג

משתמש פעיל
ת
לפני תקופה העלתי הסבר מפורט בחוכמת נשים ואחרי בקשות רבות אני מעבירה אותו עכשיו לפה-
אז הנה הסבר מפורט על קישורים שיווקיים של עלי אקספרס-
קודם כל מצאתי קישור לפוסט שמסביר הכול- קישור לפוסט
ועכשיו אני יוסיף הסבר משלי- קודם כל נכנסים לאתר הזה לוחצים על register הוא מבקש מלא פרטים שאני כבר לא זוכרת מה הם אבל אחד השאלות זה איפה את הולכת לפרסם את הקישורים אז אפשר פשוט לכתוב פרוג ולשים קישור לאתר אבל הם לא באמת בודקים את זה כי אני בזמנו כתבתי שבוואטסאפ ושמתי סתם קישור לוואטסאפ עצמו...
אחרי שממלאים הכול בהצלחה צריך לחכות למייל מהם על אישור החשבון (יכול לקחת איזה יום יומיים כמה שזכור לי) ואז אתם בפנים!
כשהחשבון פעיל תוכלו להכנס לאותו קישור שדרכו נרשמתם (זה) ולעשות sign in ואז ללכת לכרטיסיית promo tools ובפנים יש Link Generator שם מדביקים קישור מעלי אקספרס והוא מתרגם לכם לקישור שיווקי.
הנה הסבר בתמונה-

צפה בקובץ המצורף 957537

איפה שכתוב 1 מכניסים את הקישור למוצר בעלי אקספרס ואז לוחצים על כפתור מספר 2 ואז בריבוע שכתוב בו 3 יצוץ פתאום קישור שיווקי למוצר המבוקש...

ועכשיו לדובדבן שבקצפת- סליחה שהטרחתי אתכם בהסבר על הדרך הארוכה והרשמית אבל יש דרך קצרה יותר- ברגע שיש לכם חשבון מאושר והוא על אותה כתובת מייל כמו החשבון שלכם בעלי אקספרס אז אוטומטית תראו אזור אפור למעלה בדף של כל מוצר בעלי עצמו ושם יש כבר קישור שיווקי מוכן. (צריך להיות מחוברים לאתר כמובן ולפעמים צריך ללחוץ כמה פעמים על התחבר עד שהוא קולט אבל בסוף זה עדיין קל יותר.)
וכמובן אי אפשר בלי תמונה... ככה זה יראה כשיהיה לכם חשבון-
צפה בקובץ המצורף 957538

האזור שסימנתי בחץ אדום זה האזור של השיווקי. כשלוחצים על כפתור טקסט נפתח חלונית עם הקישור השיווקי שלכם.

ועכשיו למבאס- לא על כל מוצר בעלי אקספרס יש אפשרות לעשות קישור שיווקי לא יופי קישור בלחיצה על הכפתור TEXT וגם יהיה כתוב עמלה: 0% (אני יודע שיש כאלה שמצליחים לעשות גם לאלו קישור שיווקי אבל אין לי מושג איך... ) אם יש מישהי שיודעת איך עושים את זה אשמח לשמוע.
במקרה אני עושה בקאשדו אבל לא בטוחה שמומלץ... (הם נותנים לעשות על הכול שיווקי אבל אני לא באמת מקבל את המוצרים האלו אלא זה סתם ככה כדי שאם מישהו יקנה עוד דברים אחרי שלחץ על זה אני גם יקבל עמלה)
אני מקווה שזה ברור.
אני פה לכל שאלה
תודה על ההסבר המפורט!!
רציתי לשאול,
אם יש לי 2 חשבונות באליאקספרס, אני יכול לעשות קישורים מאחד ולקנות בשני? או שהם מבינים שזה אני?
‏מה זה נקודות? זה משנה להם אם אני גם עושה הרבה קניות באותו חשבון שאני עושה את הקישורים?

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ת

תודה על ההסבר המפורט!!
רציתי לשאול,
אם יש לי 2 חשבונות באליאקספרס, אני יכול לעשות קישורים מאחד ולקנות בשני? או שהם מבינים שזה אני?
‏מה זה נקודות? זה משנה להם אם אני גם עושה הרבה קניות באותו חשבון שאני עושה את הקישורים?
לאחרונה ראיתי שאם אני קונה מקישור שיווקי שלי- מאותו חשבון - אני גם מקבלת על זה עמלה כרגיל. אז לא צריך אפילו 2 חשבונות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה