קישור לחוק 'ביטחון תזונתי' המחולקת בימים אלו

השקעות וכלכלה

מדריך להגשת בקשה להחזר מס - 2020
מדריך מעודכן להגשת בקשה להחזר מס - אתר רשות המיסים בכל שאלה והתלבטות מומלץ ביותר לפנות לאיש מקצוע! מדריך זה נועד למי שאינם חייבים להגיש דוח שנתי...
דגשים בהגשת דוחות מס הכנסה לשנת 2020
דגשים ושינויים בהגשת דוחות מס הכנסה לשנת 2020 בדוחות השנתיים על ההכנסות שיוגשו בגין שנת המס 2020, יש לתת גילוי ופירוט לפי ההוראות החדשות...
לחלום שלכם יש בית
הגיע הזמן להתעורר! החלום שלכם עומד להתגשם. בית חם בהגרלה היסטורית וחלומית במיוחד. הבית שלכם במרחק נגיעה... תעצמו את העיניים ותתחילו לדמיין על...
בשורה טובה לבעלי עסקים בביתר
העיר ביתר, מתחדשת. 'גיל סטריט' מבית 'גיל גרופ' זכו במכרז הזכיינות להדבקת מודעות רחוב, בביתר עילית. החברה מבטיחה להמשיך לתת שירות ולשפר באופן...

שיקול דעת

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ניסיתי לחפש החוק באתר 'נבו'. לא מצאתי. אשמח אם מישהו יוכל להעלות כאן קישור.

A052

משתמש סופר מקצוען
זה לא חוק נפרד מיוחד.

הקצו בחוק 700 מליון ש"ח לצורך זה.

והכללים נקבעו מאוחר יותר.

שיקול דעת

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
זה לא חוק נפרד מיוחד.

הקצו בחוק 700 מליון ש"ח לצורך זה.

והכללים נקבעו מאוחר יותר.
אוקיי, אז איפה מופיע התקנות לאותם 700 מליון ש"ח. אני מאמין (אולי בתומי) שיש על זה מסמך חוקי מפורט, עם כל המידע הרלוונטיים. מי מקבל, מתי מקבלים, ואיפה קונים וכדו'.

ayys

משתמש מקצוען

שיקול דעת

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לא מובן מה אתה מחפש בדיוק ?
יש לך קישורים ל'אמות מידה' וה'חוזר מנכ"ל' שהם הכללים וכו'
לא מובן מה לא מובן. במדינה מתוקנת, כל החלטה שמתקבלת יש על זה מסמך משפטי, שזה, ואך זה מה שמחייב המדינה, וע"פ זה דנים בתי המשפט אם זה חוקי או לא וכדו'.
חלוקת כרטיסים נטענים, לא הולך שמדברים בממשלה מה לעשות וזהו, מקבלים החלטה. יש על זה מסמך משפטי, שאפשר להסתכל ולראות בדיוק מה כתוב שם.
מאתר של רשויות המדינה אמור להימצא מסמך הזה. רק שאני לא מוצא את זה.
'חוזר מנכ"ל' שמופיע במשרד הפנים, אינו כולל התקנות של חלוקת הכרטיסים. וכמון שאתר של משרד הפנים אינו מסמך משפטי שמחייב.
(מצאתי עשרות פעמים סתירות בין מה שכתבו באתרים של משרד הפנים\הבריאות לבין מה שמופיע בהמסמכים המשפטיים של הקורונה וכוד').

נועה ב

משתמש פעיל
אגב האם מקבלים אוטומטית את הזיכוי?
או שיש צורך לעדכן משהו?
משהו אמר לי שצריך לעדכן מספר טלפון, זה נכון?

שיקול דעת

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
האמת שכרגע אני מבין, שבאמת זה נסמך על חוק יסוד ממשלה תקציב מדינה. כלומר, הם מצאו איזה סעיף בחוק שאפשר להוציא משם כסף... ע"פ אמות מידה מסויימת.

קומבינה

משתמש מקצוען
לא מובן מה לא מובן. במדינה מתוקנת, כל החלטה שמתקבלת יש על זה מסמך משפטי, שזה, ואך זה מה שמחייב המדינה, וע"פ זה דנים בתי המשפט אם זה חוקי או לא וכדו'.
חלוקת כרטיסים נטענים, לא הולך שמדברים בממשלה מה לעשות וזהו, מקבלים החלטה. יש על זה מסמך משפטי, שאפשר להסתכל ולראות בדיוק מה כתוב שם.
מאתר של רשויות המדינה אמור להימצא מסמך הזה. רק שאני לא מוצא את זה.
'חוזר מנכ"ל' שמופיע במשרד הפנים, אינו כולל התקנות של חלוקת הכרטיסים. וכמון שאתר של משרד הפנים אינו מסמך משפטי שמחייב.
(מצאתי עשרות פעמים סתירות בין מה שכתבו באתרים של משרד הפנים\הבריאות לבין מה שמופיע בהמסמכים המשפטיים של הקורונה וכוד').
לגמרי.
אני מנסה כבר שבועות לברר מה קורה עם מי שעבר דירה,
מה קורה עם מי שיש לו במשק הבית אנשים נוספים שאינם רשומים בת.ז. ואינם בני 18 (למשל ילדי אומנה)
משרד הפנים זורק אותי על הרשויות
גם הרשויות וגם העמותות לא יודעות לענות לי.
לדעתי הם עצמם עוד לא סגורים על עצמם.
ואין עם מי לדבר.

DESIGNIK

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
איור וציור מקצועי
הפקות ואירועים
עיצוב גרפי
אם אני זכאית ולא קיבלתי טלפון
האם יש מספר שאפשר להתקשר?

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

909

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

אולי מעניין אותך גם...

מה עושים כשאי אפשר לפספס עוד סגולה?
ברמת בית שמש ג' התרחש אתמול מאורע היסטורי. באמת. לראשונה מאז קמה השכונה הטריחו עצמם רבני השכונה לעלות לציונו של השל"ה הקדוש ולהתפלל עבור תושבי...
מדריך להגשת בקשה להחזר מס - 2020
מדריך מעודכן להגשת בקשה להחזר מס - אתר רשות המיסים בכל שאלה והתלבטות מומלץ ביותר לפנות לאיש מקצוע! מדריך זה נועד למי שאינם חייבים להגיש דוח שנתי...
דגשים בהגשת דוחות מס הכנסה לשנת 2020
דגשים ושינויים בהגשת דוחות מס הכנסה לשנת 2020 בדוחות השנתיים על ההכנסות שיוגשו בגין שנת המס 2020, יש לתת גילוי ופירוט לפי ההוראות החדשות...
איזה טיפוסים אתם? ולמה זה בכלל משנה?
ההבדל בין אומנות לעיצוב גרפי ומה עושים עם טעם אישי
5.00 star(s) 3 דירוגים
עת ספוד! עת לבכות! ההתייחסות לאסונות באספקלריא תורנית.
הַאִם לִשְׁכֹּחַ וְלִשְׂמֹחַ אוֹ לִזְכֹּר וְלִבְכּוֹת (מתוך שירו האלמוותי 'שקעה חמה' של הרב אברהם אליהו קפלן זצ''ל) הכותב לא השאיר ברירה אחרת אם...
למעלה