קיר גבס - אפשר לבד?

My name

משתמש צעיר
יש לנו תכנון לעשות קיר גבס בכניסה לבית. היינו רוצים גם לשכלל אותו עם מדפים וכד'.
אם יש לנו שתי ידיים ימניות וחוש אומנות יש מצב לבנות דבר כזה לבד?
איך מתחילים? מה אמורים לקנות ואיפה?
למישהו מתחשק לתת לנו קצת הדרכה ומידע?
תודה מראש....

R.H. DESIGN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בודאי שאפשר לבד אבל חייב עבודה מדויקת כי הכל נראה אחרת עם דיוק. דבר ראשון לשרטט לעצמכם איך לבצע כולל מידות.
לאחר מכן לגשת לחנות לחומרי בניין שם יאמרו לכם מה בדיוק צריך לקנות. חלק מהחנויות טמבור גם מוכרים את החומרים הדרושים.
במיוחד קיר גבס קל יותר כי יש כבר פרופילים ישרים מלכתחילה.
עם החוש אומנות תוכלו לעשות בדיוק מה שאתם רוצים בלי להסתבך עם הסבר לבעל המקצוע מה הכונה שלכם ואיך אתם רוצים שיראה.
אבל לזכור שהעבודה תראה מושלמת כשדייקו בפרטים הקטנים.
בהצלחה

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
@GolanArt יש מצב לקבל מידע בסיסי?
תודה מראש...
לוקח לי 15 שיעורים לפחות כדי להוציא תלמידים שיהיו רק מתחילים בגבס, איזה מידע אני כבר יכול לתת? :) אם שאלה ואני בסביבה, אז בכיף...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה