קיצור דרך לשולחן עבודה

שרגא הדר

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נעלם לי אייקון של שולחן העבודה בשורת המשימות (מצורף תמונה של האייקון ז"ל) איך אוכל להחזיר אותו כמצ"ב בתמונה כדי שאוכל להגיע בקלות לשולחן עבודה

תודה מראש

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 39.2 · צפיות: 6

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מקש עכבר ימני על התחל>מאפיינים>לשונית שורת המשימות> סמן הצג סרגל הפעלה מהירה

א.ישראל

משתמש פעיל
עריכה תורנית
להגיע לשולחן עבודה הכי פשוט באמצעות צרוף המקשים:
חלונות + D
אגב חלונות + E פותח את תיקיית "המחשב שלי"

קבצים מצורפים

• ScreenShot013.jpg
    KB 32 · צפיות: 7

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בהמשך לא' ישראל.
הפונקציה שהוא הציע מעבירה אותך לשולחן עבודה, ובלחיצה חוזרת על המקשים הנ"ל אתה חוזר למצב בו היית.
אם תלחץ במקום D על M תעבור לשולחן העבודה בלי יכולת לחזור אח"ז לחלונות בהם היית (באמצעות מקש קיצור).

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני מתנצל מראש שאני לא זוכר מי כתב את זה והאם כאן בפורום או במקום אחר בכל זאת הנה הפתרון. (ותודה לכותב...)

שלבים ידניים ליצירה מחדש של הסמל 'הצג את שולחן העבודה' בסרגל הכלים 'הפעלה מהירה'
הסמל 'הצג את שולחן את העבודה' אינו קיצור דרך רגיל של תוכנית. אם הסמל נמחק, ההליך ליצירה מחדש של הסמל אינו ברור מאליו. כדי ליצור מחדש באופן ידני את הסמל 'הצג את שולחן העבודה', בצע את הפעולות הבאות:
לחץ על התחל לחץ על הפעלה, הקלד notepad ולאחר מכן לחץ על אישור.
בפנקס הרשימות, הקלד את הטקסט הבא בשורות נפרדות:
[Shell]
Command=2
IconFile=explorer.exe,3
[Taskbar]
Command=ToggleDesktop
בתפריט קובץ, לחץ על שמירה בשם ולאחר מכן שמור את הקובץ בשולחן העבודה בשם Show Desktop.scf.
הערה פנקס רשימות עשוי להוסיף סיומת .txt באופן אוטומטי לשם הקובץ. הסר סיומת זו אם היא קיימת. שם הקובץ צריך להיות Show Desktop.scf.
כעת יש להעביר את הקובץ לתיקיה הנכונה בפרופיל המשתמש כדי שהוא יופיע בסרגל הכלים 'הפעלה מהירה'. כדי לעשות זאת באופן ידני, השתמש באחת מהשיטות הבאות:
שיטה 1
השתמש בעכבר כדי לגרור את סמל Show Desktop.scf לסרגל הכלים 'הפעלה מהירה' או למיקום אחר שבו ברצונך שקיצור הדרך יופיע.
לחץ על העבר לכאן.
שיטה 2
השתמש בסייר Windows כדי לאתר את התיקיות הבאות:
Microsoft Windows 95 וב-Microsoft Windows 98
Windows\Application Data\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch
Microsoft Windows NT‏, Microsoft Windows 2000 ו-Microsoft Windows XP
C:\Documents and Settings\Username\Application Data\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch
הערה Username הוא שם החשבון שבו ברצונך שהסמל יופיע.
השתמש בעכבר כדי לגרור את הקובץ Show Desktop.scf לתיקיה 'הפעלה מהירה'.
לחץ על העבר לכאן.
הערה כברירת מחדל, התיקיה =Application Data עבור Windows NT‏, Windows 2000 ו-Windows XP היא תיקיה מוסתרת. ייתכן שיהיה עליך לבטל את ההסתרה של תיקיה זו באמצעות ההגדרות המתקדמות ב- Internet Explorer. לחץ על האפשרות הצג קבצים ותיקיות מוסתרים.

שרגא הדר

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
תודה לכולם ובמיוחד לך 'תם'
סוף סוף מישהו הבין באמת מה הבעיה...

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אין חכם כבעל הנסיון...זה כבר אמרו חכמינו (בעיה זו פשוט קרתה לי לא מזמן...)

שרגא הדר

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ואוסיף אני מנסיוני כעת...
עדיף שיטה השניה על הראשונה כי בראשונה ישאר על השולחן עבודה ועלולים למחוק אותו וחזרנו למקום שהיינו מקודם, ואפילו שאפשר לגרור אבל הגרירה בד"כ עושה קיצור דרך

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הייתה לי בעייה בנייד והחליפו לי הרדיסק וכעת אני לא מצליח לעשות זאת באף אחת מן האופציות האמורות אני גם כלל לא רואה תיקיות בשמות המוזכרים שם, מישהו יכול לומר לי מדוע?

דאץ

משתמש חדש
נכתב ע"י תם;301124:
הייתה לי בעייה בנייד והחליפו לי הרדיסק וכעת אני לא מצליח לעשות זאת באף אחת מן האופציות האמורות אני גם כלל לא רואה תיקיות בשמות המוזכרים שם, מישהו יכול לומר לי מדוע?
מה זאת אומרת?
אתה לאמוצא כאלה תיקייות?

זה סוג אחר של מערכת הפעלה?

ד"א,
קוראים לזה Show Desktop
פעם זה נמחק לי, למזלי, מצאתי הורדה..

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
דאץ - בדיוק מה שכתבתי, זה כבר קרה לי פעם ופעמיים והכל עבד לפי הכללים, כעת לאחר ההחלפה של ההרדיסק (בחברה ובמסגרת האחריות) חיפשתי תיקייה בשם Application Data לדומא, ואין וכנ"ל בשמות האחרים, יש לי נייד 10 אינ'ץ עם מערכת וינדוס הום..

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
איזו מערכת הפעלה?

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כתבתי לעיל וינדוס הום XP.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
זו תיקייה נסתרת.
וזו תיקיית מערכת חיונית. אין מצב שהיא לא קיימת.

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
טוב חברים, קבלו את התנצלותי, לא תאמינו אבל פשוט שכחתי לעשות את הדבר הכי פשוט לפני שניסיתי הכל, והוא???

הצג סרגל הפעלה מהירה......
עמכם הסליחה!!!

א ל י

משתמש רשום
אם לא הסתדרתם

או אם יקרה שוב..
דרך קצרה יותר מהנ"ל
הנה הקובץ..
פשוט לחלץ, ושוב לחלץ את מה שחולץ, והאיקון אמור להופיע אוטומטית בסרגל..

קבצים מצורפים

• Show Desktop.rar
    KB 49.2 · צפיות: 7

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כן אלי זה בדיוק מה שעשיתי פשוט העתקתי את הקובץ ממחשב אחר, ואז ניסיתי לשים בסרגל ולא הצלחתי ומשלא הצלחתי נזכרתי ששכתי בכלל מלסמן את סרגל ההפעלה המהירה.

מיכל מה כ"כ הצחיק אותך???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה