מידע שימושי קיץ בעננים-קוקה קולה

tsivyaf

משתמש פעיל
ממש תודה על העידכון
אם מישהו יודע מה הם עשו , נשמח אם יעדכן
זה מסקרן!

קוקוריקו9

משתמש רשום
מצ"ב מייל שקיבלתי מגיסתי שקיבלה וכו' מהמשפחה בביתר שזכתה.
(גיסתי הוסיפה שאכן מגיע להם-מכינים תמיד אוכל ליולדות בקהילה, ובעזר מציון, מארחים נכים בביתם, בנותיהם מתנדבות בכל ארגון שיש. וגם במבצע השקיעו המון (משוגעים...).

לכבוד קוקה קולה
שלום וברכה!
ראשית נהננו מאוד מחוויות המבצע אשר נתנו מוטיבציה ותשוקה למעשים שאנו עושים בחיי היומיום. תודה!
והנה הבחירה שלנו-
אנו משפחת *** תושבי ביתר גרים בסמוך לכניסה לעיר, ובסמוך אלינו נמצא בסיס צבאי. לכן אנו משתדלים להזמין לעיתים קרובות לבֵיתנו חיילים לסעודות שבת על מנת שיחושו טעם של בית עם הווי של משפחה חרדית.
במקביל (כפי שראיתם בתמונות ששלחנו) אנו ובפרט בִיתנו ****, מסייעים לילדים נכים ו/או בעלי מוגבלות שיכלית בעיר, ולעתים קרובות מארחים אותם בבֵיתנו בכדי שיהיה להם גיוון ותחושת שייכות.
החלטנו לשלב בין השניים.
היות והבנות הללו במהלך כל חייהן רק מקבלות מהסביבה ובעקבות כך חשות תלותיות בכל תפקודן ונזקקות לחסדי אחרים,
יזמנו "יום שיא" שבו הבנות הנכות יהיו סוף סוף בצד הנותן ולא בזה המקבל. כאות הוקרה לפועלם ולהתמסרותם של החיילים בעירינו. הכנּו ערכות שכללו: עוגיות חמאה, כיף כיף שוקולד וכמובן פחית קוקה קולה קרה, כל זאת בשילוב מדבקת "קיץ בריא".
יצאנו למבצע המורכב כשאנו מובילים את הבנות מכל קצווי העיר בכסאות הגלגלים ובהליכונים אל הבסיס.
הבנות חילקו בשמחה את הערכות לחיילים שנהנו מאוד והתרגשו מהמחווה.
הבנות כל כך נהנו, ואחת מהן הבריקה ונזכרה בסלוגן: 'טעם החיים-קוקה קולה' והציעה לחברותיה לומר למצלמה "למשפחת *** תודה שהוספתם לנו טעם לחיים".
תודה על הזכות!!!
0

בשמינו, בשם בסיס החיילים בביתר, והילדות המתוקות.

ת"ח

משתמש פעיל
היום דיברתי איתם ואמרו לי שאחת מתוך חמש המשפחות לא עונה לטלפון.
אז רוצו לבדוק אם המספר ממנו נרשמתם זמין!

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
איזה משפחות זכו לא מפרסמים את זה איפשהו

ישראל555

משתמש חדש
רק עכשיו רואה את השירשור, גם אנחנו השתתפנו, אין ספק שיש פה יתרון ענק למשפחוות שיש להם פעילות חסד כל השנה ( מגיע להם)
להבא נדע שלפעילות קטנה ללכת לעזור למישהו או גימיק אין סיכוי (אני גם עשיתי משהו בסגנון)
צריך ממש להרים פעילות להקים עמותה או משהו מפלצתי .
ברכות לזוכים .

ת"ח

משתמש פעיל
רק עכשיו רואה את השירשור, גם אנחנו השתתפנו, אין ספק שיש פה יתרון ענק למשפחוות שיש להם פעילות חסד כל השנה ( מגיע להם)
להבא נדע שלפעילות קטנה ללכת לעזור למישהו או גימיק אין סיכוי (אני גם עשיתי משהו בסגנון)
צריך ממש להרים פעילות להקים עמותה או משהו מפלצתי .
ברכות לזוכים .
למה? ממה שהקוקוריקו כתב/ה לעיל אני מבין שגם על מעשה חד פעמי שלא מתמשך ולא ארגון אלא סתם אנשים הם זכו!

tsivyaf

משתמש פעיל
אנחנו עבדנו ממש קשה.
ושלחנו באמת דברים מדהימים ...
כל מי שראה מה שלחנו אמר שברור נזכה,
זה גם מעשה מתמשך כל השנה וגם הוספנו לכבוד המבצע .
ולא זכינו....
המסקנה שלא משקיעים בכאלה מבצעים....:)

ישראל555

משתמש חדש
זה סיכון מחושב, ברור שלקחת יום חופש מהעבודה בשביל מבצע שיש לך סיכוי 1/100 זה סיכון.
לדוגמה חברים מהעבודה הציעו שהם יבואו לשפץ איתי גן ילדים בדרום הבנתי שזה מעבר למה שאני מוכן להשקיע בשביל 1/100, אבל אם הייתי מאמין שזה חסד אמיתי וגן שחשוב לי הייתי עושה. בחלק הראשון לא השקעתי מעבר לשעה במצטבר פה תמונה שם תמונה, כמה פחיות מהצהריים הקלדתי קוד פריט ודי. בכל מקרה היה נחמד, יש מבצע נחמד של ציטוס מי שרוצה משהו פשוט לביצוע כל שעה זוכה במשחק קופסה.

MIRIBZ00

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אנחנו עלינו לשלב הבא
ילדה אחת התקשרה וזה מה שהודיעה, לא מעבר . האם פספסנו?
היה צריך לשלוח תמונה? ומעשה טוב? לאיפה??

חושב123

משתמש צעיר
קיבלתי הודעה קולית שעליתי לשלב השני, אבל שכחתי לרשום את כתובת המייל שלהם ומה צריך לשלוח להם, ואני לא מוצא בשום מקום ברשת פרסום על הפרטים של השלב השני.
אם יש מישהו שיודע אשמח שיעדכן.

ראויה לשבח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נו??
למישהו יש את המייל הארוך הזה שלשם צריך לשלוח את התמונות????

יום שישי

משתמש צעיר
קיבלתי הודעה קולית שעליתי לשלב השני, אבל שכחתי לרשום את כתובת המייל שלהם ומה צריך לשלוח להם, ואני לא מוצא בשום מקום ברשת פרסום על הפרטים של השלב השני.
אם יש מישהו שיודע אשמח שיעדכן.
הסתדרת? אם כן אשמח אם תרשום לי את המייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  40  פעמים

לוח מודעות

למעלה