מידע שימושי קיץ בעננים-קוקה קולה

ת"ח

משתמש פעיל
אני לא יודע כמה אנשים משתתפים במבצע הזה אבל אני בכל אופן אחד שכן משתתף.
מעניין אותי לדעת האם אני היחיד?
יש לי כאלף נקודות ואומרים לי שאני בין המקומות הראשונים,אבל מקו טלפון אחר ניסיתי בשביל הספורט ושם יש לי רק כמאה נקודות וגם כן נאמר לי בתקליט שאני בין המובילים...
האם יש כאן עוד משתתפים?
בכמה נקודות בערך?
האם מישהו יודע מה היו המעשים הטובים שנעשו שנה שעברה שבזכותם הצליחו הזוכים המאושרים?
תודה על כל מידע בנושא

ofir770

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מה זה המבצע הזה??

malki r

משתמש צעיר
אנחנו גם משתתפים בפעילות...
וכל הזמן הם אומרים בטלמסר את המשפט הזה שיש לכם ניקוד גבוה מרוב המשתתפים...
לגבי שנה שעברה א"א להשוות המבצע היה אחר לחלוטין! (הרבה יותר קל...)

חיה .ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אנחנו גם משתתפים יש לנו מעל 1000 נקודות. וגם לנו אמרו שאנחנו בין המספרים הגבוהים ביותר מבין המשתתפים

חיה .ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
זה מעצבן אבל הצלחנו לצלם. זה דוקא היה חויה לילדים

חיה .ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
לא את כל המעשים הטובים אפשר לצלם...
מה למשל?
אנחנו צילמנו: ניקיון בחצר. מבצע ניקיון. תרומה של בגדים ומישחקים. יצירה מחומרים שונים. הפתעה לאבא ואמא. ארוחה חמה ליולדת. ארוחת ערב חגיגית. קינוח לסבא וסבתא...

ת"ח

משתמש פעיל
והאם מישהו יודע מה היו המעשים הטובים שנעשו בסוף בפעם שעברה? הבנתי שהמבצע היה שונה אבל השלב הסופי של המעשים הטובים היה גם אז כמו הפעם.
ואולי נפגש שם כל אלו שכתבו כאן שעשו... אם מתוך מליוני משתמשי פרוג רק ארבעה השתתפו יש לנו סיכויים גדולים!

חיה .ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
מישהו קיבל תשובה לגבי ההמשך?

malki r

משתמש צעיר
כנראה שיש יותר מארבע משתתפים... יש אנשים שאוהבים לצפות ולא להגיב...
תגידו הודיעו לכם כבר אם עליתם לשלב השני?? מתי זה קורה??

undo

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
220 נק' + ההערה הנ"ל = ????????????????

malki r

משתמש צעיר
והאם מישהו יודע מה היו המעשים הטובים שנעשו בסוף בפעם שעברה? הבנתי שהמבצע היה שונה אבל השלב הסופי של המעשים הטובים היה גם אז כמו הפעם.
אני חושבת שלפני שמודיעים לכם אם עליתם שלב, אין טעם לחשוב על מעשה טוב של השלב השני...
אז נווווווו הודיעו לכם??? הילדים שלי משגעים אותי כבררררר
השקענו ממשש מלא והם רוצים לראות תוצאות...!!

חיה .ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עדין לא הודיעו. וגם מחכים....

ayelet

משתמש מקצוען
הי עברנו!!!!!!!!!!!!!!! מישהו יודע באמת מה היו המעשים שזכו שנה שעברה כדי שנקבל כיוון?
באמת מעניין מה המעשים של שנה שעברה, אנחנו עשינו ושלחנו, לא זכינו, אבל עניין אותנו לדעת, איזה מעשים הפציצו שנה שעברה אלו שזכו, לא פרסמו את זה בשום מקום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  31  פעמים

לוח מודעות

למעלה