תנו לי ביקורת קינוח קיצי מה דעתכם על הצילום?

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לא מחייב שאת צריכה רקע, את יכולה להמשיך לעמוד בזויות מגוונות גם בלי רקע, כמו שעשית כאן.
פשוט תעמדי עם המצלמה ממול האור ולא לצידו.
ואם הצל מקדימה כהה לך, את יכולה להוסיף 2 קאפות לבנות שיעמדו במקדימה-צד כדי שיחזירו אור.

זה יכול למנוע את זה שהשורף יהיה בולט, עדיין תצטרכי להמשיך לשחק בערכים של המצלמה עד שתתמייני בזה.

אגב, ממש נחמד לראות בפורום תמונות של צילומזון, אולי אני יעלה פעם גם את שלי
(את שלי אני מעלה בפורומים מצומצמים מטעמי חשאיות חחח)

צפה בקובץ המצורף 492638
תודה על הפרוט ! ממש מעריכה את הזמן
אני עמדתי בדיוק ככה לצלם כשהתאורה באה מימין . אבל כשהתאורה ממול לא אוכל לשים רקע עומד רק זוויות שלא מצריכות רקע. הבנתי נכון?
לגבי הקאפות התכוונת 2 קאפות ובאמצע כלום?
ומזה פורומים מצומצמים? אפשר להשתתף?

רות נזרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
את מוכשרת וואוו
נראה מעולה
רק לרכך טיפה את התאורה וזה מושלם

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
תודה על הפרוט ! ממש מעריכה את הזמן
אני עמדתי בדיוק ככה לצלם כשהתאורה באה מימין . אבל כשהתאורה ממול לא אוכל לשים רקע עומד רק זוויות שלא מצריכות רקע. הבנתי נכון?
לגבי הקאפות התכוונת 2 קאפות ובאמצע כלום?
ומזה פורומים מצומצמים? אפשר להשתתף?

כן הבנת נכון :D
לגבי הקאפות - כל הקטע זה שהן יחזירו אור מהשמש שממול (שמש לא ישירה כמובן)
פורומים מצומצמים כמו כאן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה