עזרה קייטנה של ארצות

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
לפני כמה חודשים, העלתה פה @photos by h את רעיון ה"קיטנה" לילדים שכל יום זו ארץ אחרת.
אני רוצה לעשות את זה.
חשוב לי שבכל ארץ תהיה:
פעילות רגועה: יכול להיות יצירה, או הכנת משו מעניין ביחד (מוס, משו כזה).
פעילות שמוציאה הרבה מרץ-בבית או בחוץ.
אוכל של הארץ הזו לארוחת צהריים, בעדיפות שאוכל להכין אותו יחד איתם (ילדים יחסית גדולים5-12)-אבל לא חובה.
משו נחמד לקינוח-גם של הארץ הזו.
יהיה גם מבצע, ילד שבאותו היום עשהXXX נכנס להגרלה על פרס עד 5-כל יום והפרס יהיה קשור לארץ הזו. (מעדיפה שלא יהיה מוצג למדף...)
לדוג' קו המשווה-פעילות מרץ: מלחמת מים בחוץ, תחת העצים יעני גשם בעצים הטרופיים.
פעילות שקטה: עושים שוק פירות "מוכרים פירות" ועושים אח"כ עיצוב פירות.
אוכל: עדין אין לי:(
קינוח:ממתק קוקוס.
פרס:עדין אין לי....
הארצות:
ברטניה
שוויץ
ישראל
איטליה
סין
אמריקה
הולנד
צרפת
קוטב
מרוקו
יפן
אוסטרליה
יון
רוסיה
אתיופיה
לוב
תימן
מדבר סהרה.
עכשיו הבמה שלכם​
יאלה תפציצו רעיונות.

דגש קל

משתמש צעיר
אנחנו עשינו בסין- יצירה: כובע סיני, צמה סינית לבנות, ולפעילות מכירה סינית מדברים קטנים תוצרת סין- ובקטלוג נתנו שמות גרנדיוזיים לדוגמא, מחזיק קרוקס- נעל אופנתית ונוחה, וכו'(כל עזרה בבית זיכתה בכרטיס למכירה,)
לכל יום הכנו כתב חידה לנחש איזו מדינה נבחרה.

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אנחנו עשינו בסין- יצירה: כובע סיני, צמה סינית לבנות, ולפעילות מכירה סינית מדברים קטנים תוצרת סין- ובקטלוג נתנו שמות גרנדיוזיים לדוגמא, מחזיק קרוקס- נעל אופנתית ונוחה, וכו'(כל עזרה בבית זיכתה בכרטיס למכירה,)
לכל יום הכנו כתב חידה לנחש איזו מדינה נבחרה.
יפה מאוד. תודה

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
עורו ישניםםםםם
מה שחסר:
פעילות גופנית:
אהל בדואי, שוייץ,ישראל,סין, הקוטב, רוסיה,טורקיה, הודו.
אוכל:
שוויץ, הקוטב (חוץ מדובים וכלבי ים), יפן, אוסטרליה.
פעילות רגועה:
ישראל, הולנד, הקוטב, יפן, אוסטרליה, יון, הודו.
קינוח: (יכול להיות גם חטיף או תה....)
איטליה, ישראל, מרוקו, יפן, אוסטרליה, יון, טורקיה, הודו.
מחכה לכם

HILALI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
לביבות תפו"א ולקינוח-שוקולד שווצרי\ מאכל עם גבינות.
אורז (תאכלו עם צ'ופסטיקס)
אאל"ט ביפן יש להם את כל הקטע עם ציורים...לא?!
עוגיות מרוקאיות

זה מה שעלה לי בשלוף....

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
לביבות תפו"א ולקינוח-שוקולד שווצרי\ מאכל עם גבינות.

אורז (תאכלו עם צ'ופסטיקס)
אאל"ט ביפן יש להם את כל הקטע עם ציורים...לא?!

עוגיות מרוקאיות

זה מה שעלה לי בשלוף....
נכון. נעשה מניפות.
תודה ;)

דינוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קודם כל לפני הארצות עצמם צריך הקדמה - לעשות יום / יומיים הסבר על המסע המדהים שלנו לרחבי העולם. להוציא "דרכון" וויזה לכל אחד, להסביר על מטוסים וכו'.
וכל יום יש המראה ונחיתה בחדר שמעצבים מראש כמו מטוס (יש! עוד יום של תעסוקה=) עם ארוחת בוקר ותפילה במטוס, דיילים (עם תג על החולצה) מצטיינים מתחלפים והסבר על המקום שאליו הולכים להגיע. דרמה מכל המראה ונחיתה כמובן.
עכשיו לארצות
צרפת
אוכל - באגטים (אפשר לחתוך לתבל בא.שום וכו' ולאפות לקבלת מרקם קראנצי) ואפשר כמובן רגיל מהחנות) עם גבינות. להכין לבד זה סיפור קצת ארוך אז אפשר להכין לחמניות רגילות ארוכות.
קינוח - קרפ צרפתי (ביננו מספיק פנקייק עם שוקולד. העיקר השם).אין לי רעיון לפעילות עצמה מלבד שיבנו בקפלה מגדלים;) תנסי להשיג מחזיק מפתחות מגדל אייפל אמור להיות בהכל בשקל וכו'
אנגליה
אוכל - פיש אנד ציפס ותה בצהריים. פעילות בהתאם לארמון המלכה - לחלק את הילדים לקבוצה של מבקרים וחיילים.
החיילים עושים תהלוכה עם שירים, כלים וכו' (אזהרה מראש לשכנים) והמבקרים צריכים להצחיק אותם בעוד שאסור להם לצחוק. כמובן שאח"כ מתחלפים.
בהמשך הסבר ע"כ שאנחנו בני מלך אמיתיים. מכינים לנסיכים ולנסיכות כתר מעוצב עם יהלומים (מדבקות)
בלגיה
שוקולדדד
ארוחת צהריים רגילה עם קינוח שמכינים בפעילות, מה שנקרא 2 ציפורים במכה אחת;)
מביאים לילדים שוקולד צ'יפס חום ולבן מומס במים חמים ב2 שקיות. מקשקשים מה שרוצים על שקף ומחכים שיתקשה. אם את ממש רוצה להשקיע - לאפות איתם לחמניות עם קובית שוקלד בפנים / שוקולד ציפס
שוויץ
אוכל - מה שמתחשק לך באותו יום. בשוויץ אוכלים הכל (לא מידע כע?;)) מבטיחה לך שבשוויץ אוכלים פסטה וירקות בצהריים.
אם יש לך איך להשיג קצף גילוח זה חומר די זול ומעולה לזה. לא משאיר עקבות וממש כייפי- וכמובןןן
מלחמת שלג. אם לא יצירה עם צמר גפן של הרים עם "שלג" בראש.
אולי תכינו שעון מלאכה. אמור להיות בחנויות יצירה, פשוטים כאלה מעץ, שצובעים.
תימן
פיתות בתנור חמות. אם הילדים שלך בקטע גם מטבוחה:)
שמיכות על הרצפה, יושבים על כריות ואז סדנת תיפוף עם סירים וכל דבר שמרעיש (שוב אזהרה מראש לשכנים ויום אח"כ תתכננו איפשהו באתיופיה יום כביסה).
רוסיה
תפוחי אדמה ובשר באיזה וריאציה שמתאים לך. אפשר לשתף את הילדים בקילוף התפו"א, לגרד אותם ללביבות (אגב אני מכינה בתנור. הכי טעים ומהר). להכין צורות לקציצות בשר (כנ"ל בתנור). להגיש לך תבלינים. בקיצור לתת להם הרגשה שהם מכינים את האוכל. מים בתור וודקה;)
ולפעילות - תחרות על בניית בובות שלג בלי שלג מכל הבא ליד. אפשר בקטנה עם פלסטלינה וכפתורים וכו' ואפשר בענק עם כריות, צעיפים וכובעים אמיתים. מכל הבא ליד
וכל יום לימוד של מס' מילים מהשפה.
עד כאן להיום:)
בע"ה אם יהיה ביקוש אכנס מחר לכתוב עוד.
העיקר שיהיה בהצלחה גדולה לכולנו והנאה ושמחה(:
(עריכה- מלא שגיאות הקלדה עקב השעה והג'ט לג=)

נערך לאחרונה ב:

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
קודם כל לפני הארצות עצמם צריך הקדמה - לעשות יום / יומיים הסבר על המסע המדהים שלנו לרחבי העולם. להוציא "דרכון" וויזה לכל אחד, להסביר על מטוסים וכו'.
וכל יום יש המראה ונחיתה בחדר שמעצבים מראש כמו מטוס (יש עוד יום של תעסוקה=) עם ארוחת בוקר ותפילה במטוס, דיילים (עם תג על החולצה) מצטיינים מתחלפים והסבר על המקום שאליו הולכים להגיע. דרמה מכל המראה ונחיתה כמובן.
עכשיו לארצות
צרפת
אוכל - באגטים (אפשר לחתוך לתבל בא.שום וכו' ולאפות לקבלת מרקם קראנצי) עם גבינות ואפשר רגיל מהחנות. להכין לבד זה סיפור קצת ארוך אס אפשר להכין לחמניות רגילות ארוכות.
קינוח - קרפ צרפתי (ביננו מספיק פנקייק עם שוקולד. העיקר השם).אין לי רעיון לפעילות עצמה מלבד שיבנו בקפלה מגדלים;). תנסי להשיג מחזיק מפתחות מגדל אייפל. אמור להיות
אנגליה
אוכל - פיש אנד ציפס ותה בצהריים. פעילות בהתאם לארמון המלכה - לחלק את הילדים לקבוצה של מבקרים וחיילים.
החיילים עושים תהלוכה עם שירים, כלים וכו' (אסהרה מראש לשכנים) והמבקרים צריכים להצחיק אותם בעוד שאסור להם לצחוק. כמובן שאח"כ מתחלקים. בהמשך הסבר ע"כ שאנחנו בני מלך אמיתיים. מכינים לנסיכים ולנסיכות כתר מעוצב עם יהלומים (מדבקות).
בלגיה - שוקולדד. ארוחת צהריים רגילה עם קינוח שמכינים בפעילות, מה שנקרא 2 ציפורים במכה - מביאים לילדים שוקולד צ'יפס חום ולבן מומס במים חמים ב2 שקיות. מקשקשים מה שרוצים על שקט ומחכים שיתקשה. אם את ממש רוצה להשקיע - לחמניות עם קובית שוקלד בפנים / שוקולד ציפס
שוויץ
אוכל - מה שמתחשק לך באותו יום. בשוויץ אוכלים הכל (לא מידע כע?;)) מבטיחה לך שבשוויץ אוכלים פסטה וירקות בצהריים.
אם יש לך איך להשיג קצף גילוח זה חומר די זול ומעולה לזה. לא משאיר עקבות וזול. - מלחמת שלג. אם לא יצירה עם צמר גפן של הרים עם "שלג" בראש.
אולי תכינו שעון מלאכה. אמור להיות בחנויות יצירה פשוטים כאלה שצובעים
תימן
פיתות בתנור חמות. אם הילדים שלך בקטע גם מטבוחה:)
שטיחים על הרצפה, יושבים על כריות ואז סדנת תיפוף עם סירים וכל דבר שמרעיש (שוב אזהרה מראש לשכנים).
רוסיה
תפוחי אדמה ובשר באיזה וריאציה שמתאים לך. מים בתור וודקה;)
ותחרות על בניית בובות שלג בלי שלג מכל הבא ליד. אפשר בקטן עם פלסטלינה וכפתורים ואפשר בענק עם כריות, צעיפים וכובעים אמיתים וכו'
וכל יום לימוד של מס' מילים מהשפה.
עד כאן להיום:)
בע"ה אם יהיה ביקוש אכנס מחר לכתוב עוד.
העיקר שיהיה בהצלחה גדולה לכולנו והנאה ושמחה(:
את מדהימה ויצירתית בטירוףףף
תודה על ההשקעה.

דינוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אגב יש סדרת ספרים מקסימים על ילדי השליחים של חב"ד מרחבי העולם עם תמונות יפהייפיות וסיפורים מקסימים. ובסוף הספר יש גם הסברים על המקום, מבחינה גיאוגרפית וכו' וגם מילים משפת המדינה ללמידה ורעיון למלאכה בנושא מסורתי של המדינה.
זה לא כ"כ זול אבל שווה מאוד. ומתאים לכל השנה. ספרים מרתקים ממש.
ואם לא מתאים לך לקנןת אולי תנסי להשיג ממשהי בהשאלה. זה יתן לך רקע מעולה לפעילות ועוד זמן שהילדים יהיו מרותקים לספר(: ממש ממליצה.
(אין לי אחוזים אגב;))

בדוח

משתמש מקצוען
מדהים מה שכתבה דינוש , תכננתי גם פחות או יותר כזה - רק מוסיפה כמה דברים נוספים שחשבתי.

- לעשות יום אחד לארץ החלומות. לתת להם כל מה שילדים תמיד חולמים - הם יוכלו לשחק בלילה כמה זמן שירצו עד הבוקר בלי שנגיד להם ללכת לישון! אני יכין להם עוגה 3 קומות עמוסה ממתקים. יצירה - ראיתי באחד המגזינים צביעה על ציפית של כרית, מתלבטת על זה או משו אחר למיטה.

בדואים - אז חוץ מהאוהל, נכין איתם פיתות על הטאבון ונתופף בדרבוקות (עדיין צריכה להשיג)

הולנד - מסלול אופניים וניסע למשתלה לקנות פרחים חדשים! (אפשר גם יצירות פרחים יפות מנייר), הולנד גם ארץ אומנות (ואן גוך) אז בארוחה נביא הרבה סוגי ירקות וכו ונעשה תחרות אומנות בצלחת - שיכינו יצירות מאוכל. (כמובן שהם שבעים)

רומנים - מישהי נתנה לי רעיון (אני עוד לא סגורה על זה) לעשות ביום שישי או מתי שצריך לנקות את הבית להיות רומנים שמנקים ולהחביא להם פרסים או ממתקים ש"יגנבו" תוכ"ד הניקיון, ולהושיב אותם על הרצפה עם פיתות וחציל רומני

ספרד - הספרדים עושים מלחמת עגבניות מרוב שפע עגבניות שם אז כמובן הארוחות סביב זה, נעשה גם ריקודים בבית ונכין סיפור על אינקוויזיציה (הילדים שלי מאד אוהבים) עם בובות מגלילי נייר טואלט שעוטפים ומקשטים עם שיער עיניים וכו.. ונצלם ונכין סיפרון.

אגב בצרפת אפשר לבנות מגדל אייפל ממאות כוסות חד"פ.

אם יהיו לי עוד רעיונות - אוסיף בעז"ה

בהצלחה!

נערך לאחרונה ב:

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
יופי
תודה רבה
את זה אהבתי. גדולללל-לסיום התקופה לפני שחוזרים לארץ...
- לעשות יום אחד לארץ החלומות. לתת להם כל מה שילדים תמיד חולמים - הם יוכלו לשחק בלילה כמה זמן שירצו עד הבוקר בלי שנגיד להם ללכת לישון! אני יכין להם עוגה 3 קומות עמוסה ממתקים. יצירה - ראיתי באחד המגזינים צביעה על ציפית של כרית, מתלבטת על זה או משו אחר למיטה.
ספרד ורומניה לא היו ברשימה אבל אפשר להוסיף את רומניה לשישי....
נראלי שזה יגלוש לאלול.
צריכה פעילות עם המוןהמון מרץ ליפן לסין ובלגיה,
ופעילות רגועה לבלגיה ויון.
אבל אפשר להוסיף גם על אחרות.
תודה רבההה

רחלי לב

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אם את מעונינת בקיטנה מוכנה בנושא זה
השקתי שנה שעברה את התוכנית קיטנה ביתית
נשארו ערכות בודדות במחיר מצחיק, ( השנה לא התאפשר לי להמשיך עם זה, בעז"ה שנה הבאה)
המוקדים לא רלונטים, כך שלהתיחס רק למספר למעלה: 054-8453078, ואני גרה בבני ברק
מודעות לקיטנה ביתית - מסביב לעולם סופי 1דוגמית הולנד לא איכותי.jpg
מודעות לקיטנה ביתית - מסביב לעולם סופי דוגמית הולנד לא איכותי2.jpg
מודעות לקיטנה ביתית - מסביב לעולם סופי דוגמית הולנד לא איכותי3.jpg
מודעות לקיטנה ביתית - מסביב לעולם סופי דוגמית הולנד לא איכותי4.jpg

דינוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יופי
תודה רבה
את זה אהבתי. גדולללל-לסיום התקופה לפני שחוזרים לארץ...

ספרד ורומניה לא היו ברשימה אבל אפשר להוסיף את רומניה לשישי....
נראלי שזה יגלוש לאלול.
צריכה פעילות עם המוןהמון מרץ ליפן לסין ובלגיה,
ופעילות רגועה לבלגיה ויון.
אבל אפשר להוסיף גם על אחרות.
תודה רבההה
חפש את המטמון עם משימות מאתגרות שקשורות איכשהו לארץ הזו ( נגיד סין - לאכול עם המקלות האלה, ברח לי השם=) ברחבי הבית או ברחבי השכונה וגם סתם דברים כייפים כמו לרוץ להביא ____ ולחזור תוך דקה. קפיצות לקלוע למטרה וכו'.
והמטמון הסופי והמרגש הוא היצירה שאתם הולכים להכין היום / חומרים למסעדה היומית (:
משהו שמתאים לסין - בגלל כל התעשייה הענקית שם לתת לילדים משימה לפתוח מפעל ליצור מה שהם רוצים. תני להם חומרים מסויימים, חופש פעולה וזמן מוקצב לבוא אליך עם תוצר סופי ראשוני ואח"כ להכין ממנו פס יצור שלם עם מלא העתקים. הם יכולים ללכת על רעיון מקורי ולהמציא דבר מקורי משלהם או סתם משהו פשוט מעשה ידיהם להתפאר כמו שרשראות נייר בדוגמה מיוחדת. אח"כ תחלקו את כל מוצרי הדגל שלהם לשכנים ולחברים שיהנו גם הן.
עוד משהו, תביאי להם תמונה של ילדים סינים למצוא את ההבדל(:
נראה אם הם יצליחו. זה משימה מאתגרת למדי;)
לגבי השאר - תקחי כל פעולה כלשהי שובבה שמתאימה לחבורה שלך ותקשרי אותה לארץ היומית. בטוח תצליחי. היום עושים הכל בכל מכל בכל מקום אז את יכולה בהחלט להחליט שבבלגיה התלמידים בבית הספר קופצים ב2 חבלים תוך כדי שינון המילים החדשות של השפה. ואחרי ההפסקה מכינים ארטיק ממיץ בתוך כוס נייר שמקשטים עם מקל / כפית.
וביוון למשל כל אחד מקבל דף (שבסוד אני מגלה לך שבוא חלק מציור שלם גדול) צובע אותו ואח"כ מגלים בהתלהבות שמאחורי הדף יש מס' ומניחים אחד ליד השני וואווו. יוצא המילה יון עם ציור מתאים וההרכב כל כך צבעוני ויפה וכיף. אה ועושים את זה בישיבה על הרצפה עם שירים שקטים באמצע וחייבים לצבוע רק בצבעי פנדה. ככה הולך שם;)
בקיצור - מה שמתאים לכם עם האקשן וההתלהבות מסביב ולקשר איכשהו לנושא כל מה שמתאים לכם
העיקר שיהנו עד השמיים(:

דינוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מדהים מה שכתבה דינוש , תכננתי גם פחות או יותר כזה - רק מוסיפה כמה דברים נוספים שחשבתי.

וואו איזה רעיון!!! נדלקתי!

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
חפש את המטמון עם משימות מאתגרות שקשורות איכשהו לארץ הזו ( נגיד סין - לאכול עם המקלות האלה, ברח לי השם=) ברחבי הבית או ברחבי השכונה וגם סתם דברים כייפים כמו לרוץ להביא ____ ולחזור תוך דקה. קפיצות לקלוע למטרה וכו'.
והמטמון הסופי והמרגש הוא היצירה שאתם הולכים להכין היום / חומרים למסעדה היומית (:
משהו שמתאים לסין - בגלל כל התעשייה הענקית שם לתת לילדים משימה לפתוח מפעל ליצור מה שהם רוצים. תני להם חומרים מסויימים, חופש פעולה וזמן מוקצב לבוא אליך עם תוצר סופי ראשוני ואח"כ להכין ממנו פס יצור שלם עם מלא העתקים. הם יכולים ללכת על רעיון מקורי ולהמציא דבר מקורי משלהם או סתם משהו פשוט מעשה ידיהם להתפאר כמו שרשראות נייר בדוגמה מיוחדת. אח"כ תחלקו את כל מוצרי הדגל שלהם לשכנים ולחברים שיהנו גם הן.
עוד משהו, תביאי להם תמונה של ילדים סינים למצוא את ההבדל(:
נראה אם הם יצליחו. זה משימה מאתגרת למדי;)
לגבי השאר - תקחי כל פעולה כלשהי שובבה שמתאימה לחבורה שלך ותקשרי אותה לארץ היומית. בטוח תצליחי. היום עושים הכל בכל מכל בכל מקום אז את יכולה בהחלט להחליט שבבלגיה התלמידים בבית הספר קופצים ב2 חבלים תוך כדי שינון המילים החדשות של השפה. ואחרי ההפסקה מכינים ארטיק ממיץ בתוך כוס נייר שמקשטים עם מקל / כפית.
וביוון למשל כל אחד מקבל דף (שבסוד אני מגלה לך שבוא חלק מציור שלם גדול) צובע אותו ואח"כ מגלים בהתלהבות שמאחורי הדף יש מס' ומניחים אחד ליד השני וואווו. יוצא המילה יון עם ציור מתאים וההרכב כל כך צבעוני ויפה וכיף. אה ועושים את זה בישיבה על הרצפה עם שירים שקטים באמצע וחייבים לצבוע רק בצבעי פנדה. ככה הולך שם;)
בקיצור - מה שמתאים לכם עם האקשן וההתלהבות מסביב ולקשר איכשהו לנושא כל מה שמתאים לכם
העיקר שיהנו עד השמיים(:
חחח , מדליק הרעיון של סין ועוד יותר הרעיון של הלהמציא....

אפרת :)

משתמש רשום
איטליה הכנת פיצה.
את יכולה ללמד אותם 3 מילים בשפה של הארץ בשביל להכנס לאוירה. כמו שלום, להתראות, כן, לא.
מלחמת מים- אין לי רעיון לארץ מסוימת אבל אפשר לקשר לארץ חמה וכדי להתרענן מהחום ששורר במדינה משחקים מלחמת מים.
מדבר- אפשר לעשות בקבוק עם חול/ מלח צבעוני .
רוסיה-לעשות כמו חדר בריחה שמתחבאים מקומונסטים , זה גם רלוונטי לספרד בתקופת האינקווציה כאלו נמצאים במרתף ותוך כדי לעשות פעילות שצריך למצוא מפתח לתיבה וכו'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה