עזרה קייטנה של ארצות

אפרת :)

משתמש רשום
ישראל- פלאפל, וחקלאות, ראיתי סרטון מגניב שפורסים את הראש של הגזר, שמים במים כמה ימים אח" כ לוקחים אדנית חותכים לה חלק ומדביקים חלק שקוף ממלאים אדמה ושמים את הגזר ואז רואים בגלל שזה שקוף את כל תהליך הגדילה של הגזר . זה נראה מגניב ממש.

דינוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
איטליה הכנת פיצה.
את יכולה ללמד אותם 3 מילים בשפה של הארץ בשביל להכנס לאוירה. כמו שלום, להתראות, כן, לא.
מלחמת מים- אין לי רעיון לארץ מסוימת אבל אפשר לקשר לארץ חמה וכדי להתרענן מהחום ששורר במדינה משחקים מלחמת מים.
מדבר- אפשר לעשות בקבוק עם חול/ מלח צבעוני .
רוסיה-לעשות כמו חדר בריחה שמתחבאים מקומונסטים , זה גם רלוונטי לספרד בתקופת האינקווציה כאלו נמצאים במרתף ותוך כדי לעשות פעילות שצריך למצוא מפתח לתיבה וכו'
את יכולה לקצר את הרעיון של הפיצה ולחתוך פיתה לרוחב ומעליה לשים רסק וגבינ"צ ולאפות בתנור. יוצא מעולה.
גגם פסטה זה קטע איטלקי.
ואתם יכולים להכין בבית מיני ונציה
מלא סירות במלא סוגים של קישוטים ודגמים מושטות באמבטיה או בתוך קערות של נטילת ידיים (בחוץ או במרפסת!) ובפנים יושבים אנשים פליימוביל
שמשיטים אותן עם משוטים צבעוניים (מקל אוזניים צבוע)
אם את רוצה רק שזה ישרוד קצת יותר זמן אולי תכינו מברסיטול...

משתמש רשום
יום גו'נגל מתחפשים לחיות לומדים עליהם ומכינים בובות

משתמש רשום
צרפת מכינים קורסון עם שוקולד, בצק עלים מתוק שמים קובית שוקולד ומגלגלים לצורת קורסון.
הולנד מכינים אדנית חמודה לפרחים ושותלים בפנים פרח חמניה. גרעין חמניה שקונים בחנות פיצוחים בלי מלח גודלת חמניה יפה וגדולה.

דינוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
חחח , מדליק הרעיון של סין ועוד יותר הרעיון של הלהמציא....
את יכולה גם לתת לכל ילד בנפרד / לכל זוג ואחרי שכל המוצרים מוכנים לעשות שוק ולמכור אחד לשני את הדברים. וכל אחד כמובן מעצב לעצמו דוכן ושלט אז עוד משהו כיף(:

משתמש רשום
את יכולה גם לתת לכל ילד בנפרד / לכל זוג ואחרי שכל המוצרים מוכנים לעשות שוק ולמכור אחד לשני את הדברים. וכל אחד כמובן מעצב לעצמו דוכן ושלט אז עוד משהו כיף(:
מזכיר לי את תילנד. לא שהייתי שם

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים

דבורי פ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אם את מעונינת בקיטנה מוכנה בנושא זה
השקתי שנה שעברה את התוכנית קיטנה ביתית
נשארו ערכות בודדות במחיר מצחיק, ( השנה לא התאפשר לי להמשיך עם זה, בעז"ה שנה הבאה)
המוקדים לא רלונטים, כך שלהתיחס רק למספר למעלה: 054-8453078, ואני גרה בבני ברק
צפה בקובץ המצורף 701758צפה בקובץ המצורף 701759צפה בקובץ המצורף 701760צפה בקובץ המצורף 701761
אני צריכה דחוף 9 ערכות למשפחה בבידוד
איך אפשר להשיג?
באיזה עיר יש?

עסק

משתמש פעיל
לא קראתי הכל.
קרובת משפחתי חילקה את הילדים לכוחות שווים. וכל יום קבוצה אחרת (2 ילדים) הכינו ארוחה של הארץ.
אח"כ היא שלחה למשפחה המורחבת תמונות שיחליטו מי הזוכה.
הכל היה מאלף!!!!!
הם עשו כולל עריכה מהממת! ואוכל מטורף!!

מ. י.

משתמש מקצוען
אנחנו גם עושים את הקיטנה הזו
לפי הארץ מלמדים את הילדים איך אומרים אבא ואמא בשפה של הארץ ותחרות מי הכי פחות שוכח לקרוא כך לאבא ואמא

היום צרפת- אוכל: באגט וקוראסון
מכינים בנינג'ה מיץ ענבים (יש בצרפת המון גפנים)
וקוראים לאבא ואמא: פאפא וממו

מחר אנחנו רוצים לנסוע לאיקאה אז זה מתאים לשוודיה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה