קידום רצחני ויצירתי במיקום ייחודי

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
ארס טכנולוגיה, מהבלוגים המשפיעים והמובילים בנושאי מחשוב וטכנולוגיה, או בקיצור כפי שנקרא ARS, מכניס את שמו לכל דף חדש בשורת הכתובת במיקום נוסף, הפורמט של כל דף הינה: ARS, לא משנה אם הם פתחו שפה זו במיוחד עבור קידום זה או שיש שפה עם קהילה כזו, עצם זה שהפורמט נדיר מאוד (למיטב ידיעתי הדלה) גורם לים של אזכורים יוקרתיים (בלינק עצמו) המזוהים ומאונדקסים כמובילים לארס הנ"ל.
(וייתכן גם שמפתחי שפת ARS החליטו אח"כ לפתוח בלוג וכדו'...)

http://arstechnica.com/

בתור אופציה לעניים האם יתכן ואפשר להשתמש בכל אתר ואתר בשפות המקובלות ולגרום שהדפים רק יישמרו בסיומת של אותו אתר ?!
כמו למשל:
http://www.prog.co.il/newthread.prog

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
הי הלו
מהיכן התאוריות הללו?
זה פונקציה פשוטה שקיימת בילד אין בתוך מערכות וורדפרס שאפשר לשים איזה סיומת שרוצים לכל העמודים. ממש לא שפה חדשה או משו דומה.
פונקציה פשוטה של לינקים ידידותיים שאפשר ליישם בכל מקום.
אם כי אני חייב לציין שבמקרה של ARC מעבר לגימיק הנחמד, אני לא רואה צורך מיוחד בקידום אתר כדי לעשות את זה...

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
אם אתה עושב כתובות url מותאמות, אז זה כבר כלול.

אני לא חושב שזה נצרך בשביל לקדם את השם של האתר, הוא מספיק מקודם גם כה (תחפש פרוג בגוגל).

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אכן אני מסכים עם drvvv. במרבית המקרים, אין כמעט צורך לנקוט בפעולות מיוחדות כדי לקדם את שם העסק או האתר. שמות הם ברוב המקרים יחודיים ולא תחרותיים, לכן סביר שהם יופיעו במיקום גבוה באופן טבעי.

האתגר הוא לקדם אתר בביטויים גנריים, שהם לרוב תחרותיים.

לדוגמה חנות רהיטים בשם "רהיטי הגבעה" יופיעו די בקלות בחיפוש הביטוי "רהיטי הגבעה".
אבל יצטרכו להזיע הרבה כדי לזכות להופיע בביטויים כמו: רהיטים, כסאות, ארונות, ספת עור וכיו"ב

refael

משתמש רשום
נכתב ע"י drvvv;383588:
אם אתה עושב כתובות url מותאמות, אז זה כבר כלול.

אני לא חושב שזה נצרך בשביל לקדם את השם של האתר, הוא מספיק מקודם גם כה (תחפש פרוג בגוגל).

משום מה רק כשורשמים פרוג עיצוב גרפי יש יותר תוצאות סתם ככה פרוג נותן הרבה פרוג'קט...

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לא מכיר את וורדפרס, הבנתי מכאן
http://www.lambda-bound.com/
שיש שפה כזו, אבל כמובן שיותר הגיוני שהם רק שומרים את הדפים כך,

1] אתר גדול חייב תמיד לשמור על מעמדו ולהקדים לקדם את עצמו בגדול לפני שיהיה לו מתחרים, ולא חסר המונים שרוכבים על גב אחרים,
2] לקדם תמיד יש מה, וגם אם זה משפיע בכמה אחוזים זה נצרך, ובטח זה לא משפיע כמו כניסות, אבל אין מצב שזה לא משפיע בכלל, למעשה בחיפוש ARS זה מה שמקבלים, ומי יודע מה היינו רואים לולא זאת,
3] אמת קידום המטרה שלו בעיקר הוא גנרית, למי שיודע מה הוא מחפש, הוא כבר שם, ולא צריך קידום, אי לכך אפשר לעשות סיומת לפרוג למשל במילים: ART, GFX, וגם GRAPHIC, ולדרוך על היבלת של כל השאר,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה