קידום אתרים - מתעניינת

ראש_יהודי

משתמש פעיל
שלום לכולם,

אני באה מתחום הגרפיקה לדפוס נקרא לזה כך...
ועכשיו מאד מעוניינת לעבור לתחום האינטרנט בנייה וקידום.

אני יודעת שזה 2 דברים בניה וקידום אבל אני מעוניינת בשניהם

מה שקורה שלעצב ולבנות אתר יש לי מושג מה זה.

אבל לגבי קידום שזה תחום חדש יחסית (נכון?) אין לי שמץ

זאת אומרת אין לי אינדיקציה איזה כישורים צריך בשביל להצטיין בזה,
ולמי זה מתאים...
ואיפה יש מקום מקצועי ללמוד את זה (אל תגידו לי ללמוד לבד...)

והאם בכלל לעסקים פרטיים יש מושג בצורך לקידום אתרים
או שזה משהו שמיועד רק לחברות גדולות.

מאד אודה לתשובתכם - יעזור לי (ולאחרים) מאד.

יריב

משתמש רשום
קידום אתרים הולך עם כתיבת תוכן
בניית אתרים הולך עם תכנות
שני עולמות שונים אי אפשר לעשות את שניהם.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
קידום אתרים הוא תחום רחב ומקיף מאוד.

מאז שמנועי החיפוש הפכו לאמצעי העיקרי שבעזרתו משתמשים הגולשים באינטרנט, הפך התחום של קידום אתרים לחשוב מאוד ואף קריטי להצלחתם של אתרי אינטרנט.

גם חברות ועסקים קטנים תלויים רבות בהישגי האתר שלהם בזירה הזו ולכן כמובן שהנושא רלבנטי מאוד גם לגביהם.
למעשה, במקרים רבים, זה בדיוק התחום שבו עסק קטן יכול להשיג יתרון על מתחרה גדול ועתיר תקציבים. ולהשיג נוכחות אינטרנטית טובה יותר.

לצורך ביצוע מהלכי קידום אתרים, משתמשים מקדמי אתרים במגוון כלים:
כתיבת תכנים - תוכן איכותי בעל מאפיינים נכונים ומקוד יעיל של מילות מפתח מוביל לשיפור הרלבנטיות של האתר עבור הביטויים המבוקשים.
ארכיטקטורה ומבנה פנימי - קשת רחבה של פרמטרים הקשורים ליחסי הגומלין בין הדפים השונים באתר, האופן שבו הם מקושרים ביניהם, והאופן שבו התכנים באתר מאורגנים.
קישורים נכנסים - עולם שלם של ידע וכללים קשור לנושא של תרומתם של קישורים נכנסים למיקומו של האתר במנועי חיפוש. מדובר ללא ספק באחד הקריטריונים המשמעותיים ביותר בתחום הקידום.
מקדמי אתרים מקצועיים ומנוסים מחזיקים לעיתים מבחר "נכסים אינטרנטיים" שיכולים לסייע להם ביצירת כמות קריטית של קישורים נכנסים לאתר המקודם, בקצב טבעי המתאים לאופי האתר, ובאופן שלא יעורר חשד מצד גוגל.

בתקופה האחרונה הפכה גם המדיה החברתית ליותר רלבנטית לתהליכי קידום.

לצורך השגת תוצאות טובות יש צורך באסטרטגיה טובה המביאה בחשבון את כל הפרמטרים הנזכרים.

כל אחד מתתי-התחומים הנ"ל מכיל עולם מלא של ידע שאפשר ללמוד וללמוד ולחקור.
כללי המשחק הם גם דינמיים, ומשתנים ומנועי החיפוש משנים ומעדכנים מפעם לפעם את שיטות הדירוג שלהם ואת המדדים.

את חלק מהידע ניתן ללמוד במסגרת קורסים של גוגל או של חברות קידום אתרים המקיימות סדנאות..
אבל לדעתי, בתחום הזה, רוב הידע מגיע מלימוד עצמי יסודי ומנסיון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה