קורס פולסטאק - המלצות בבקשה

הלוחש למניות

משתמש חדש
שלום לכולם,

אני מעוניינת ללמוד קורס פולסטאק, אין לי רקע בתחום. יש לי אנגלית שפת אם.

אשמח להמלצות על מכללות או קורסים אינטרנטיים בעברית או באנגלית, עדיף לאורך כמה שיותר חודשים בפחות שעות בכל יום.

בברכה ובתודה מראש!

חני חני חני

משתמש רשום
מחפשת קורס להעשיר את הידע שלי בתחום.
קורס פרונטלי לא במכללות ודומיהן.
עדיף משהו מקוצר אבל ממצה, בערבים.

חצאא

משתמש חדש
גם אני מבררת על לימודים
יש המלצות על בכיר? - פולסטאק

אשמח לתגובות

הלוחש למניות

משתמש חדש
@חצאא ממה שיצא לנו עד עכשיו די ממליצים על פולסטאק, רק שצריך כמה תנאים בסיסיים.

חובה אנגלית ברמה גבוהה ממש, כמעט כל המכללות נותנות חומרי לימוד ושיעורי בית באנגלית.
צריך להשקיע המון זמן לשיעורי בית ותרגולים, מעבר לשיעורים שניתנים.
ניכר שיש ביקוש לזה, לומדים בפולסטאק הרבה חומר שנותן כלים יפים.

בהצלחה!

חצאא

משתמש חדש
נכון שלומדים שפות שיש להם ביקוש, אבל לפי מה שידוע לי עדיין במקומות עבודה דורשים לפחות C# או JAVA - מה שלא לומדים בהרבה מקומות.
יודעת להעשיר אותי בנושא?

הלוחש למניות

משתמש חדש
אני אסביר לך ביתר ביאור. הקורס הקלאסי של פולסטאק נקרא בשמו המלא full stack web developer או פולסטאק בסביבת NET, הוא נקרא כך בגלל שהוא נותן לתלמיד אפשרות ליצור אתר מאפס גם בסביבת צד הלקוח - פרונט אנד, וגם בסביבת צד השרת- בק אנד.

תקראי כאן על הקורס הזה

להבנתי, לצורך זה בכלל לא משתמשים בשפת JAVA. יש קורס אחר שנקרא פולסטאק בסביבת JAVA. אין לי כ"כ מידע בנוגע אליו ומה הוא נותן.

חצאא

משתמש חדש
אני מקווה שהבנתי אותך
נראה לך שמספיק ללמוד בצד שרת node js בלבד?

הלוחש למניות

משתמש חדש
הלו הלו אני רק בתחילת הדרך...

אבל לא נראה לי שזה מספיק, לדעתי מעסיקים ירצו להעסיק עובדת שיש לה ידע נרחב ויכולה לעשות מגוון עבודות. אבל יש פה מתכנתים בכירים ממני.

חיננית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
@פרויוזרית
ושאר הייטקיסטים מבינים.
אני מעונינת לעשות הסבה להייטק
מתלבטת בין פולסטאק לבין אוטומציות ובוטים, שניהם בפרוג.
אשמח לשמוע את חוו''ד המלומדת, מבחינת רמת לימודים, תכנים, ביקוש והשמה אח''כ....
או שבכלל לא מומלץ מכל סיבה שהיא...
תודה מאד!!!
אפשר באישי או במייל jbbh123 שטרודל ג'ימייל...

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
@פרויוזרית
ושאר הייטקיסטים מבינים.
אני מעונינת לעשות הסבה להייטק
מתלבטת בין פולסטאק לבין אוטומציות ובוטים, שניהם בפרוג.
אשמח לשמוע את חוו''ד המלומדת, מבחינת רמת לימודים, תכנים, ביקוש והשמה אח''כ....
או שבכלל לא מומלץ מכל סיבה שהיא...
תודה מאד!!!
אפשר באישי או במייל jbbh123 שטרודל ג'ימייל...
אני אחווה את דעתי, שאם את ללא רקע בכלל בהייטק, אז הקורסים שנותנים פה בפרוג ובאופן כללי במכללות הם מאד נחמדים, אבל בסבירות גבוהה לא יכניסו אותך באמת למה שנקרא "הייטק" כולל המשכורות של ההייטק כ"כ בקלות.
בחברות הייטק אמיתיות לא לוקחים בד"כ מישהי שעברה קורס כזה או אחר, הם מחפשים בעלי תארים או הכשרה מקבילה, וכאלו יש להם בשפע, אז למה להם לקחת משהו שיש לו רק ידע נקודתי?

חיננית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני אחווה את דעתי, שאם את ללא רקע בכלל בהייטק, אז הקורסים שנותנים פה בפרוג ובאופן כללי במכללות הם מאד נחמדים, אבל בסבירות גבוהה לא יכניסו אותך באמת למה שנקרא "הייטק" כולל המשכורות של ההייטק כ"כ בקלות.
בחברות הייטק אמיתיות לא לוקחים בד"כ מישהי שעברה קורס כזה או אחר, הם מחפשים בעלי תארים או הכשרה מקבילה, וכאלו יש להם בשפע, אז למה להם לקחת משהו שיש לו רק ידע נקודתי?
מה ההמלצה שלך?

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מה ההמלצה שלך?
אם יש לך אפשרות - מעשית, כלכלית, והוכחת יכולת גבוהה בתחום - אז הכשרה מקצועית ומלאה, שזה לימודים לתעודה של מה"ט - מה שלומדות הבנות בסמינרים, אם יש אפשרות אז לקחת גם את הקורס של קמאטק במקביל, ואם יש לך המון זמן מיותר - אז לעשות תואר.

חיננית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אם יש לך אפשרות - מעשית, כלכלית, והוכחת יכולת גבוהה בתחום - אז הכשרה מקצועית ומלאה, שזה לימודים לתעודה של מה"ט - מה שלומדות הבנות בסמינרים, אם יש אפשרות אז לקחת גם את הקורס של קמאטק במקביל, ואם יש לך המון זמן מיותר - אז לעשות תואר.
לגמרי אין לי!!!
רציתי לעשות את זה ביי ד'ה וואי מה שנקרא, אבל אם זה נועד מראש לכישלון, אז מיותר.
זוהי דעתך גם על הבוטים ואוטומציות?

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
זוהי דעתך גם על הבוטים ואוטומציות?
אני אגיד את האמת, לא מכירה שום מקום שמעסיק בתחום הזה ככה.
יש מצב להכנס להייטק בצורה מינורית יותר, אבל תמיד כדאי תעודה מוכרת ועם השמה טובה.
את יכולה ללמוד אוטומציה או בדיקות תוכנה שזה הרבה פחות מסיבי, אבל בקורס מקצועי בהשתלמויות לדוגמא, שלרוב נותנים לימודי ערב, לרוב זה מוכוון לכאלו שעושות הסבה, וגם לא עולה כ"כ הרבה כסף וניתן לשילוב עם עבודה.
בטח יש כאן גם עוד שישמחו לחוות את דעתם. אני פשוט מקפיץ אותי שמשכנעים נשים לעשות הסבה בצורה מסחרית כזאת - "בואו ללמוד 3 חודשים...<מילה לא מוכרת ולא לגמרי מובנת לבעלי מקצוע>... ותקבלו את המשכורות בשמים של ההייטק!" . פשוט - זה לא נכון.

אני רואה שאת בתחום של עיצוב, אז אפשר גם בתוך התחום הזה להכנס לנישה יותר הייטקיסטית, כמו UXUI, בניית אתרים, עיצוב אתרים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה