דרוש מידע קורס יזמות לציבור החרדי

אפי פרוג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני מחפשת המלצות על קורס יזמות לציבור החרדי בירושלים ממי שכבר היה או מכיר את האירוגונים מבפנים
מה שאני שמעתי זה על "מעוף" שיש להם את התוכנית "יוזמים עסק" ומט"י שיש להם את התוכנית "ברכה בעסקים".
אני יוצאת מנקודת הנחה שיש הבדלים כי אין שום סיבה ששתי חברות יפעילו את אותו דבר בדיוק ולא יהיה הבדל
  • דבר ראשון - מה ההבדלים? אני מצאתי הבדלים ממש קטנים - כמו 2 מפגשים יותר וכד'
  • ממי יוצאים מוכנים להקמת עסק בצורה טובה יותר?
  • מי ממשיך ללוות אותך גם אח"כ
  • למי יש יעוץ/יועצים טובים יותר?
  • מי נותן מימון טוב יותר? תנאי הלוואות, מלגות וכד'
  • יש הבדל אם אני פונה לאירגונים הללו לפני פתיחת עסק רשמי או אחרי?
תודה מראש לכל העונים!

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הייתי בקורס של מט"י.
א"א להשוות בלי להיות בשני המקומות, ואולי לכן לא קיבלתם תגובות עד עכשיו.
לגבי השאלה האחרונה- בקבוצה שלי היו כאלו לפני הפתיחה ואחרי הפתיחה.
מי שהיה לפני- בא לזה יותר מוכן ויודע איך לעשות דברים, מצד שני הוא לא יודע איזה שאלות לשאול. הכל תאורטי.
מי שאחרי- כבר עשה הרבה דברים עם ניסוי וטעיה, אבל מצד שני יודע מה הוא רוצה להשיג בקורס ובמה להתמקד.

אפי פרוג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
בזמן שעבר אני שמעתי שמט"י ממומן ע"י עיריית ירושלים ומעו"ף ע"י משרד הכלכלה (מט"י היה פעם)
יש יתרונות בלהיות מוכר ע"י המדינה ויש חסרונות אשמח לשמוע מה דעתכם וכן אם יש מישהו שהלך לאחד הקורסים ולא היה מרוצה -אשמח לפירוט ממה.

.אילה

משתמש רשום
מבררת על קורס יזמות לנשים חרדיות בבני ברק
יש משהו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה