דרוש מידע קורס יזמות לציבור החרדי

מאמרים אחרונים

"הבאה לדפוס", מי צריך את זה בכלל? - פרק ראשון
בעידן בו הכל דיגיטלי, מהיר, קופצני, שלושים שניות ו"אוף, מתי זה נגמר כבר". בעידן בו כולנו סובלים מהפרעות קצר ושיבוש. בעידן פוסט קורונה ופוסט אופסט...
רגועה? לא! היא עדיין מודאגת, ממה?
אז לא אני לא סופרת ולא בעלת כשרון בכתיבה, רק כותבת מה שאני רואה. אנשים מודאגים! אנשים לחוצים! אין רוגע בעולם. נסיבות החיים המאתגרות אותנו כיום...
עוד לפני שהוא היה ביבי
אתה נראה לי חרדי. לא אוהב את הממשלה הזו שהולכת לקום, אה? גם אני לא. איך אפשר ששישים ואחד חברי כנסת הם יחליטו מי יהיה ראש ממשלה? זו היררכיה! כאוס...
שיר זעיר לזוג צעיר
שיר זעיר לזוג הצעיר, כולל אמרות כנף לעוסות ועצות משומשות במצב טוב

אפי פרוג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב גרפי
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
אני מחפשת המלצות על קורס יזמות לציבור החרדי בירושלים ממי שכבר היה או מכיר את האירוגונים מבפנים
מה שאני שמעתי זה על "מעוף" שיש להם את התוכנית "יוזמים עסק" ומט"י שיש להם את התוכנית "ברכה בעסקים".
אני יוצאת מנקודת הנחה שיש הבדלים כי אין שום סיבה ששתי חברות יפעילו את אותו דבר בדיוק ולא יהיה הבדל
  • דבר ראשון - מה ההבדלים? אני מצאתי הבדלים ממש קטנים - כמו 2 מפגשים יותר וכד'
  • ממי יוצאים מוכנים להקמת עסק בצורה טובה יותר?
  • מי ממשיך ללוות אותך גם אח"כ
  • למי יש יעוץ/יועצים טובים יותר?
  • מי נותן מימון טוב יותר? תנאי הלוואות, מלגות וכד'
  • יש הבדל אם אני פונה לאירגונים הללו לפני פתיחת עסק רשמי או אחרי?
תודה מראש לכל העונים!

אוריגמי

משתמש מקצוען
הייתי בקורס של מט"י.
א"א להשוות בלי להיות בשני המקומות, ואולי לכן לא קיבלתם תגובות עד עכשיו.
לגבי השאלה האחרונה- בקבוצה שלי היו כאלו לפני הפתיחה ואחרי הפתיחה.
מי שהיה לפני- בא לזה יותר מוכן ויודע איך לעשות דברים, מצד שני הוא לא יודע איזה שאלות לשאול. הכל תאורטי.
מי שאחרי- כבר עשה הרבה דברים עם ניסוי וטעיה, אבל מצד שני יודע מה הוא רוצה להשיג בקורס ובמה להתמקד.

אפי פרוג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב גרפי
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
בזמן שעבר אני שמעתי שמט"י ממומן ע"י עיריית ירושלים ומעו"ף ע"י משרד הכלכלה (מט"י היה פעם)
יש יתרונות בלהיות מוכר ע"י המדינה ויש חסרונות אשמח לשמוע מה דעתכם וכן אם יש מישהו שהלך לאחד הקורסים ולא היה מרוצה -אשמח לפירוט ממה.

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

542

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח דרושים

אולי מעניין אותך גם...

"הבאה לדפוס", מי צריך את זה בכלל? - פרק ראשון
בעידן בו הכל דיגיטלי, מהיר, קופצני, שלושים שניות ו"אוף, מתי זה נגמר כבר". בעידן בו כולנו סובלים מהפרעות קצר ושיבוש. בעידן פוסט קורונה ופוסט אופסט...
מה יגרום לדייר לרצות את הדירה ולהישאר לגור בה?
אם יש לכם דירה להשקעה. ואתם מעוניינים להשכיר אותה, בקלות לתקופה ממושכת, וכמובן להרוויח עליה תשואה חודשית יציבה תשאלו את עצמכם את השאלה הקריטית...
אומנות או נמות?
סוג ההזמנות האלה מעלות לי את הדופק, זכרם של הבורקסים החמימים והפינגר פוד והמינגלינג ( כן, למדתי שנה לאמר את זה) והיצורים המעונבים והארוזים בחליפות...
1.00 star(s) 1 דירוגים
קרחון ארקטי ואקלים טרופי | תהליך עבודה.
סרטון תהליך עבודה. 3 דקות ראשונות בהילוך מהיר. ואח"כ שוב בהילוך טבעי. תשאלו איך חדר הקרחון האיסלנדי לאוירת האקלים הטרופי. זהו שהתמונה כולה היא רק...
4.67 star(s) 3 דירוגים
קצת על ביטקויין
ראיתי כל מיני שאלות על ביטקויין, ומאחר שהנושא עניין אותי בעבר ולמדתי עליו קצת-החלטתי לפרט מעט.אין לראות במאמר זה יעוץ או המלצה כלשהם. אז מההתחלה...
למעלה