דיון קורס זיבראש אונליין במחיר מוזל

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
האנימטור והאמן המוכר לנו מדיסני- אהרון בלייז, מוכר באתר שלו קורס אונליין האמן טוני קיפריאנו על תוכנת הפיסול והאיור בתלת מימד, במחיר השקה של 25 דולר.
אז אם תמיד רציתם ללמוד את התוכנה הזאת ודחיתם את זה לעתיד, אולי זאת הזדמנות טובה בשבילכם.
אני אישית רכשתי בהזמנה מוקדמת והיום זה יצא, וזה בינתיים נראה מבטיח.
הקורס באנגלית יש לציין, עם כתוביות באנגלית שטרם התפרסמו.
אני לא אחראית לכשרות התוכן, אבל לבינתיים זה נראה שהוא מדגים רק על פיסול של דמויות בעלי חיים ולא אנשים, אז אני לא חושבת שיש בעיה.
הקורס בסביבות 10 שעות צפיה.
קישור לקורס:
בהצלחה.

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
האנימטור והאמן המוכר לנו מדיסני- אהרון בלייז, מוכר באתר שלו קורס אונליין האמן טוני קיפריאנו על תוכנת הפיסול והאיור בתלת מימד, במחיר השקה של 25 דולר.
אז אם תמיד רציתם ללמוד את התוכנה הזאת ודחיתם את זה לעתיד, אולי זאת הזדמנות טובה בשבילכם.
אני אישית רכשתי בהזמנה מוקדמת והיום זה יצא, וזה בינתיים נראה מבטיח.
הקורס באנגלית יש לציין, עם כתוביות באנגלית שטרם התפרסמו.
אני לא אחראית לכשרות התוכן, אבל לבינתיים זה נראה שהוא מדגים רק על פיסול של דמויות בעלי חיים ולא אנשים, אז אני לא חושבת שיש בעיה.
הקורס בסביבות 10 שעות צפיה.
קישור לקורס:
בהצלחה.

תודה על השיתוף!

רבקי אורבך

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
את יודעת אנגלית?
חבל שזה לא בעברית..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה