קורס העשרה + פרויקט

פרוגיוזר

משתמש צעיר
שלום,
אני סטודנטית להנדסת תוכנה - כנראה קצת משועממת ...
מחפשת קורס להעשרה, או משהו חדש שלא מלמדים או קורס מעמיק בנושאים מוכרים כמו #JAVA\PYTHON\C
אמנם קורסים יש הרבה, אבל אני ממש רוצה לצאת מהקורס עם פרויקט רציני ביד, או איזשהו עדות אחרת בקו"ח שלמדתי עוד משהו...
בקיצור, אשמח לכל רעיון!

נ.ב:
סתם בשביל הדוג', יש עכשיו בקמפוס IL קורס נחמד nand to tetris, הוא אמנם לא מי יודע מה שימושי לתעשייה, אבל מדריך שלב אחרי שלב לפרויקט רציני ומורכב, לכזה סוג קורס אני מתכוונת...

מאה100

משתמש מקצוען
עושים את הפרויקט הזה בתואר.
זה הפרויקט גמר.
עם אפס עזרה מהמרצה.

מטורף שמצאת את זה שם. זה בעברית או באנגלית?

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
שלום,
אני סטודנטית להנדסת תוכנה - כנראה קצת משועממת ...
מחפשת קורס להעשרה, או משהו חדש שלא מלמדים או קורס מעמיק בנושאים מוכרים כמו #JAVA\PYTHON\C
אמנם קורסים יש הרבה, אבל אני ממש רוצה לצאת מהקורס עם פרויקט רציני ביד, או איזשהו עדות אחרת בקו"ח שלמדתי עוד משהו...
בקיצור, אשמח לכל רעיון!

נ.ב:
סתם בשביל הדוג', יש עכשיו בקמפוס IL קורס נחמד nand to tetris, הוא אמנם לא מי יודע מה שימושי לתעשייה, אבל מדריך שלב אחרי שלב לפרויקט רציני ומורכב, לכזה סוג קורס אני מתכוונת...
עד לא מזמן הוא היה זמין רק באנגלית וזה אחלה קורס
מקווה שהם יפרסמו עוד חומר איכותי בסגנון

בקשר לקורס העשרה הייתי ממליץ לך ללמוד דוקר
זה לא משהו ישירות לקוד אבל התמורה שדוקר יתן לך היא ענקית

ממליץ על הסרטון הבא https://www.youtube.com/watch?v=3c-iBn73dDE
הוא מועבר מעולה ואם את רוצה להמשיך להרחיב את היריעה אז יש שם גם קורס על קוברנטיס אבל זה כבר פחות יתאים לך לדעתי

שימי לב שהוידאו מחולק לפרקים כך שאפשר לגשת ישירות לנושאים שמעניינים אותך באינפו של הסרטון

מאה100

משתמש מקצוען
אני יודעת, לכן נהניתי ממנו...
(אגב זה פרויקט גמר?, סורי אבל הוא ממש לא קשה...)
עברית טהורה וזה הכיף
בזמני זה היה פרויקט גמר.
אבל נתנו לנו רק את האפשרות של האתר הרשמי שלהם. אני הקשבתי קצת בקורסרה באנגלית.

וזה היה מאוד קשה. כי המורות רק חירטשו מסביב ולא באמת ידעו מה עושים שם. היינו צריכות להסתדר לבד.
הקוד היה צריך להיות כתוב בשפת תכנות מעורפלת. שהלוואי עובד על ווינדוס והלואי יש לו סביבת עבודה והלוואי יש לו דוקמנטציה.

יכול להיות שהיום זה כבר לא בתוכנית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה