קורס הכנה ללידה

היוש

משתמש מקצוען
אשמח לקבל המלצות על קורס הכנה ללידה בב"ב,
אחת שהיתה בקורס (אפשר גם פרטני) ונהנתה
והרגישה שזה עזר לה בלידה עצמה.

תודה רבה רבה!!!

מוזיקאית

משתמש מקצוען
מה השיטה שלה?
הדברים שהעבירה בקורס עזרו לך בלידה עצמה?

להגדיר את השיטה שלה,לא חושבת שזה המקום,
בכל אופן עזר לי בלידה(בלי תפר אחד!)בקלות כמה שיכול להיות,ב"ה!
וגם לאחר מכן.
הצלחות ובשעה טובה!

רחלי טל

משתמש מקצוען
גם אני מצטרפת בחום להמלצה על ציפי ולס. הייתי אצלה לקורס אישי אחד על אחד לאחר 4 לידות קשות מאד, וב"ה היתה שליחה להנחות אותי איך לעזור לעצמי , והלידה החמישית הייתה בלי עין הרע- מאחלת לכל נשות ישראל!

שרית ו

משתמש מקצוען
ממליצה מאוד על ציפי
יש לה שיטות מדהימות שמרתי את כל החומר ללידות הבאות
בנוסף היתרון הגדול שיש לה מרקחת טבעית לאחר הלידה שמרגיעה מאוד התפרים

בועה

משתמש חדש
ממליצה מאד!!! על שיטת מרילוס, מאד עוזר בלידה עצמה, אך גם אם יש בעיות במהלך ההריון אפשר לעיתים לפתור אותן, לי אישית השיטה עזרה לעבור לידות בצורה מדהימה שלא יכולתי לדמיין כאלו לידות, שלחתי אליה חברות וכולן ללא יוצא מן הכלל היו מרוצות ושולחות גם הן אחרות אליה.

בשם

משתמש סופר מקצוען
ממליצה לסגור כזה אשכול
יש גבול!!!!!!!
הרבה מעבר ללא ראוי.....
נעוץ לטיפולך....

כנוש

משתמש רשום
ממליצה מאד!!! על שיטת מרילוס, מאד עוזר בלידה עצמה, אך גם אם יש בעיות במהלך ההריון אפשר לעיתים לפתור אותן, לי אישית השיטה עזרה לעבור לידות בצורה מדהימה שלא יכולתי לדמיין כאלו לידות, שלחתי אליה חברות וכולן ללא יוצא מן הכלל היו מרוצות ושולחות גם הן אחרות אליה.
את מתכוונת לאסתר מרילוס?

בואו נעצב את זה ביחד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא משנה למי תלכו - אל תיסגרו על שום דבר!
אני באתי עם איזו פנטזיה ללידה חלומית וכל מה שיכל להשתבש - השתבש
הכל היה סיוט אחד גדול מהרגע הראשון עד סיום ההתאוששות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה