קורונה קורונה 6 - היתה פטפטת...

מצב
הנושא נעול.

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית

שוהם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צפת נכנסת לתמונה!!

זה מקרה שני בצפת,
אחרי המטפלת, כנראה..

גדול מרבן שמו

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם

גדול מרבן שמו

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
תשמעו משהו
בבאבוב היו בפורים תקנות מאד מחמירות,
שאנשים שיש להם מחלות רקע או בקבוצות סיכון לא יגיעו לביהמ''ד.
וכן אנשים מבוגרים מגיל 65 לא יגיעו.
כמו''כ בטישים לא ללחוץ ידיים, גם לא אחד לשני
לא לשתות הרבה כדי שלא יהיה הרבה רוק.. ועוד.
כמו''כ ילדים מתחת לכתה ה' לא יגיעו כלל לתפילות.

הכל היה בהוראה ישירה של האדמו''ר.
אני שמעתי דווקא לשתות הרבה כך הנגיף ירד למערכת העיכול במקום לדרכי הנשימה

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
"היולדת בת ה-35 נקלטה ישירות אל חדר מבודד ומצויד שהמתין לה בבניין מרוחק ממחלקת היולדות.

היא עברה לידה מוצלחת עם שתי מיילדות ממוגנות, בסיומה נשארו היא והתינוק בבידוד מכל מטופלי בית החולים ואף - למרות הקושי - בבידוד זה מזה."
במהלך האשפוז נשלחו אליה תמונות של התינוק הטרי כשהוא עטוף באהבה ותשומת לב בלתי פוסקת והיא אף מעודכנת טלפונית ישירות על ידי הרופא המטפל בו

מרחבית

משתמש מקצוען
לפי כל המומחים ההדבקה צריכה להיות בטור הנדסי ז"א שאם אתמול היו 200 היום צריך להיות 400
ולא שזה עולה רק בחמישים
קודם כל, הטור ההנדסי לא הולך לפי ימים. כל 'דור' נוסף של חולים - יהיה כפול ויותר מה'דור' הקודם לו. זה לא לוקח רק יום אחד עד שנדבק 'הדור' הבא של החולים, אלא יותר ימים. (גם כך זה מספיק גרוע...ורק עניין של זמן עד להתפשטות בלתי נשלטת).

דבר שני, הטור ההנדסי הוא במקרה שאין בידוד. עושים בידוד, כדי 'לשבור' את ההתפשטות הזו. אם יש בידוד, מספר הנדבקים הרבה פחות מהטור ההנדסי. לכן הבידוד כל-כך חשוב!

דבר שלישי, לבדיקות יש אכן חשיבות גדולה, בדיוק לכן עושים מאמצים גדולים להגביר אותן.

נערך לאחרונה ב:

cyp

משתמש מקצוען
"היולדת בת ה-35 נקלטה ישירות אל חדר מבודד ומצויד שהמתין לה בבניין מרוחק ממחלקת היולדות.

היא עברה לידה מוצלחת עם שתי מיילדות ממוגנות, בסיומה נשארו היא והתינוק בבידוד מכל מטופלי בית החולים ואף - למרות הקושי - בבידוד זה מזה."
במהלך האשפוז נשלחו אליה תמונות של התינוק הטרי כשהוא עטוף באהבה ותשומת לב בלתי פוסקת והיא אף מעודכנת טלפונית ישירות על ידי הרופא המטפל בו
זה הזוי כי ההנחיות שהוציאו זה לבודד את האמא והתינוק יחד.. אני הייתי מתנגדת בכל תוקף. אין שום סכנה לתינוק קטן לחלות בקורונה

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
תחילת ההסגר?
המדינה מורה לבנקים להיערך לסגירת רוב הסניפים

מקור: גלובס

מדובר בצמצום השירות הפרונטלי לכ-25% עד 30% מהסניפים של הבנקים!

בנק ישראל צפוי להודיע בימים הקרובים על צמצום מספר הסניפים הפתוחים בבנקים למתן שירות לציבור הרחב, כשנראה כי יהיה מדובר בסגירה של סדר גודל של כמחצית מהסניפים ועד שלושה רבעים מהסניפים. לא מן הנמנע שזה יקרה כבר החל ממחר.
הבנק המרכזי כבר הודיע לבנקים להתכונן לעבור לעבוד רק עם סניפי גרעין. משמעות המהלך היא פתיחה של כ-25%-30% מהסניפים, כשאותם סניפים ייתנו את כל השירותים הפרונטליים.

הכספומטים והמכשירים אוטומטיים ימשיכו לפעול כסדרם

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
זה הזוי כי ההנחיות שהוציאו זה לבודד את האמא והתינוק יחד.. אני הייתי מתנגדת בכל תוקף. אין שום סכנה לתינוק קטן לחלות בקורונה

יש תינוק בן חצי שנה שחלה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה