קורונה קורונה 3

מצב
הנושא נעול.

אילה אחת

משתמש מקצוען
יש פה כאלה שמנסים לקחת את סגירת הישיבות למקום של רדיפת דת שיעשו לבד את החשבון,

בחור שלומד בישיבה אם הוא שוהה בבית נחשף להרבה פחות אנשים!! הסיכון שלו להידבק ולהיחשף קטן מאשר להיות
בישיבה עם 200 תלמידים שם הסיכון להידבק גדול, שלא לדבר על הישיבות הליטאיות שמונות 400 תלמידים,
ובואו נודה ההגיינה בישיבות גרועה, ועם כל הרצון הטוב של הצוות לשמור על ההנחיות, הבחורים לא ממש לוקחים את זה
ברצינות, זה סוג של אקשן וחגיגה לבחורים, ואין מנוס מלשלוח אותם הביתה שישהו באחריות ההורים
משרד הבריאות לא פועל ממניעים אנטי דתיים בטח לא כשבראשו עומד שר חרדי
ואגב השר החרדי הזה ביקש לפתוח את מוסדות הלימוד החרדיים ובמשרד החינוך לא הסכימו

בובתי

משתמש מקצוען
מי אמר שלא אכפת לנו? מי אמר שלא מצייתים להוראות? אבל מה שנכון נכון, נתניהו רוצה להמלט ממשפט (כבר שנה שהוא נמלט... מבקש ארכות ודחיות) וצריך גם אמונה בה' שרק מי שנגזר עליו למות ימות ורק מי שנגזר עליו לחלות יחלה ולא צריך להכנס לפאניקה מיותרת...
להיזהר עפ"י ההוראות איננה סתירה לאמונה.
הפוך, זה אמונה שנגזר עלינו המגפה הזו על כל השלכותיה.
אנו מצווים להתנהג ע"פי דרך הטבע.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
לידיעתך, בית-החולים המיוחד שנבנה בסין כדי לטפל בחולי הקורונה כבר נסגר עקב חוסר שימוש, כך הודיע הנשיא טראמפ! אז על איזה קטסטרופה בסין אתה מדבר?
אתה ממש רוצה לדעת באילו אמצעים הם הצליחו לעצור את ההדבקה?

חצאית קפלים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
וזאת תמימות לחשוב שהפוליטיקאים דואגים באמת לאזרח הפשוט
זה לא פוליטיקאים משרד הבריאות וכן שאר גופי הממשלה מורכבים מרופאים ומומחים בכל התחומים שלא קשורים לשר שאחראי על המשרד ומרחב השיקול דעת של השר הוא מצומצם מאוד

sheen

משתמש מקצוען
ולגבי הרחובות אנשים משוטטים עד לרגע שזה יגיע אליהם, אם חס וחלילה חס וחלילה ימצא ברבי עקיבא רק חשש (אפי' לא מאומת) לקורונה הרחוב יתרוקן בתוך דקותיים.
רעיון באמת להפיץ שמועה כזו, רק כדי לסיים כבר את כל ההפנינג הזה

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
יש אנשים מכעיסים בהתנהלות שלהם,
פשוט מכעיסים.
מדמיינים שהאופי הישראלי הלחוץ יוצר פאניקה, מביאים לי גרפים והוכחות שקורונה זו סה"כ שפעת...

תגידו, את נורמלים?
סליחה על הביטוי - אבל נפלתם על השכל???

גם אם אתם צעירים, בריאים וחסונים,
אין לכם הורים בגילאי ה-50-60?
אין לכם סבים וסבתות?
אין לכם מכר כלשהו שסובל מאסטמה, סוכרת או מחלה כרונית קלה אחרת?
אתם רציניים שאתם מזלזלים בהוראות, לא אכפת לכם מחיי אדם?
אני באמת שואלת - בזעזוע, לא מאמינה שיהודים חרדים, שאמורים להיות הכי אמונים על קדושת החיים מתנהגים כך:
לא אכפת לכם מחיי אדם???

נכון שאתם לא חולמים לרגע שבאיטליה אנשים צריכים להלחם על מכונת הנשמה לאבא שלהם, שהוא סה"כ בן 62
ונדבק בקורונה בזכות טיפשים כמותכם שנהגו בשאננות (ושוב סליחה על ה"מחמאות", אבל אני כועסת!!!),
אבל הרופאים פשוט לא מוכנים להסתכל עליו כי הוא מעל לגיל 60. מי שכבר חצה את הגיל הזה - פשוט לא מסתכלים עליו, משקיעים בהצלת הצעירים יותר, מחוסר ברירה קשה וכואבת.

יש פה כל מיני אנשים עם כל מיני תגובות,
ב"ה רובם שפויים, אבל כמה קולות שכאן פשוט מר-תי-חים!!! מרתיחים בטפשותם, בשאננותם ובחוסר האכפתיות שלהם.

היידה, אנשים, צאו לרחובות, לכו לקניות עם כללל הילדים, תערכו חתונות במחתרת עם 500 איש,
הכל זה בגלל השלטונות הציוניים הארורים, הפאניקה הישראלית ופייק ניוז של נתניהו, שרוצה להמלט מהמשפט.
אם אני אחד מאלו שכל-כך הכעיס אותך, אז אני מקבש סליחה שהעובדות שהבאתי מבלבלים אותך.

manu

משתמש פעיל
סתם שתדעו כל המספרים של החולים עליהם מפרסמים בחו״ל אינם נכונים בגלל שאין להם מספיק בדיקות לקורונה ולא מאשפזים אנשים כל עוד אין להם קשי נשימה ואם משהו מתקשר ואומר שיש לו התסמינים של המחלה לא מתיחסים אליו בכלל

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
אם אני אחד מאלו שכל-כך הכעיס אותך, אז אני מקבש סליחה שהעובדות שהבאתי מבלבלים אותך.

אלו העובדות. נא לא להתבלבל

חשש במשרד הבריאות: לפחות 2,500 חולי קורונה לא אובחנו

לאחר שהתגלו ארבעה מקרי חולי קורונה, שמקור הידבקותם לא ידוע, במשרד מודאגים מכך שנשאים רבים אינם מאובחנים • במקביל: חשש כי תושבים ביישוב החרדי קריית יערים-טלזסטון לא נשמעים להוראות הבידוד • תושב קריית יערים: "מקפידים על ההוראות, אבל אין פאניקה"

ישראל היום

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
אני נועלת את האשכול הזה כי הוא עמוס מידי, ומכביד על המערכת.
המשך ב- קורונה 4

ot!

משתמש מקצוען
הגר"ד דוד יוסף נכנס הבוקר אל בית מדרשו, עצר את הלומדים וביקש מהם לסגור את הגמרות וללכת הביתה
• "גם שלוחי מצווה שאינם ניזוקים, יכולים להנזק במקום שמצוי הזיקא"
• צפו בתיעוד
חסום בנטפרי

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה