דרוש מידע קורונה- מעגל שני

מצב
הנושא נעול.

.....

משתמש מקצוען
ידידי היקרים ולמדן וידען הנכבד

אתה צודק, אלו באמת דברי הבל, בוטים ולא ראויים כלל. אני באמת משתדלת להתבטא בכבוד, גם כשאיני מסכימה לדברי האחר.

במחילה, בקשר למה שהיה אתמול בחתונה, היה קשה לראות את המון הקהל מצטופפים בגושים של מאות יחד. אם ח"ו היה חולה אחד בקהל הרב, היה בכוחו להדביק מאות ואלפים.

כרגע מוקדם מדי לדעת את זאת, וכיון שלא בטוח שהציבור הולך להיבדק, נדע זאת רק בעוד כחודשיים, אם חלילה תרבה התחלואה בקרב הקהל הקדוש.

אמנם הייתה הסכמת המשטרה לארוע, אך תוך הגבלות. בתמונות רואים רבים שאינם עוטים מסכות, גם בשלחן כבוד.
אם הכל היה כראוי, מדוע קיבלו קנסות?

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ידידי היקרים ולמדן וידען הנכבד

אתה צודק, אלו באמת דברי הבל, בוטים ולא ראויים כלל. אני באמת משתדלת להתבטא בכבוד, גם כשאיני מסכימה לדברי האחר.

במחילה, בקשר למה שהיה אתמול בחתונה, היה קשה לראות את המון הקהל מצטופפים בגושים של מאות יחד. אם ח"ו היה חולה אחד בקהל הרב, היה בכוחו להדביק מאות ואלפים.

כרגע מוקדם מדי לדעת את זאת, וכיון שלא בטוח שהציבור הולך להיבדק, נדע זאת רק בעוד כחודשיים, אם חלילה תרבה התחלואה בקרב הקהל הקדוש.

אמנם הייתה הסכמת המשטרה לארוע, אך תוך הגבלות. בתמונות רואים רבים שאינם עוטים מסכות, גם בשלחן כבוד.
אם הכל היה כראוי, מדוע קיבלו קנסות?
לא על כך ולא לך הגבתי.
לא רואה את עצמי דובר של חסידות בעלזא.
גם לא חושב שמישהו אמור לענות תשובות על החלטה של אדמו"ר באשר הוא.

אותי לימדו שצדיק גוזר והקב"ה מקיים, וידוע שהטשעבינע רב שאל את פי קדשו של האדמו"ר מבעלזא ר' אהרן זצוקלה"ה זי"ע האם צריך לברך הגומל על טיסה במטוס, והשיב לאחר התכנסות לתוך עצמו 'לברך, ללא שם ומלכות',
כשיצא אמר הטשעבינע רב לסובבים אותו "לא יודע מה אתם הבנתם, אבל למעלה הגיע עכשיו פסק הלכה של ה'בעלזער רוב' שטיסה זה לא דבר מסוכן"..

ואידך פירושא זיל גמור.

על אותו משקל, אני אישית מעדיף לקבל עלי את הפסק שהאדמו"ר מבעלזא פסק אתמול במעשיו.
מי שלא רוצה, זכותו.

מי שלא, לא בטוח שזה יעזור לו.
המטריה הרחבה של האדמו"ר מבעלזא שעושה לילות כימים בכל תחום שהוא למען ולטובת הכלל, (ובפרט בקירוב רחוקים שיש ניקים שמאוד 'דואגים' וירטואלית ותאורטית בפרוג בנושא הזה..) מן הסתם תכסה גם עליו ומלאך רע בע"כ יענה אמן.

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה