קורונה קורונה - חופשה בתשלום?

מצב
הנושא נעול.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אותי לימדו שאין אדם נוגע במוכן לחברו כמלא נימה.
עזבי אמונה: ניסיתי, אני חיה כך ולפי זה.
אותי לימדו שמזונותיו של אדם קצובים לו מר"ה עד ר"ה.
אולי "מציאות שהצ'ק יחזור", אבל במכלול יש מציאות גבוהה הרבה יותר שקוראים לה: הכל מנוהל מלמעלה.

אז בסיבוב הראשון אולי נראה שהמורות מרוויחות. זכרי שזה רק נראה.
ואותי לימדו שאין דנים אדם בשעת צערו ובטח לא מכנים אותו בשמות.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לתדמית של עובדי ההוראה נעשה פה עוול ללא שום סיבה.
המורות או ההסתדרות שלהן הן הסיבה לתדמית הכל כל גרועה שלהן, שהדרדרדה אכן לשפל לא יתואר.
כל מי ששמע את הגב' בר דוד מזכלית התסתדרות המורים מדברת עוד לפני שנתנה ההנחיה לביטול הלימודים. אבד אמון במערכת ולא בטוח מה הסיבה האמיתית שהילדים שלנו בחופשה.
כל מי ששמע את הגננות מתרעמות על כך שהן נעשו ל"בשר תותחים" על ה"עול" שנעשה להם בהשארת גני הילדים פתוחים חטף בחילה ושנאה למערכת שמקדשת את העובדים שלה ואין לה אף טיפת אחריות לשום דבר. ועוד מערכת שמחזיקה מעצמה כעוסקת בעבודת קדש.
כן, המורים קנו את השנאה והזעם כלפיהם ביושר. לפחות הפעם.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
התדמית שנוצרה פה באשכול היא בעקבות תגובות מנותקות של עובדי הוראה ורק בגללן.
מוטב היה בשעה קשה לגלות לפחות סולדיריות עם עובדי המגזר הפרטי . או לרחם עליהם או פשוט לשתוק
ובטח לא לכנות אותם קנאים.
כולנו כולל המורים נזדקק לפיצוי כספי עקב המצב.
אין שום סיבה שציבור אחד יקבל מאה אחוז בזמן ששאר הציבור יקבל אפס.
לחלוטין.
ותגובה כמו זו -
כמו כל שנה בחופש יש כאן אשכולות שלמים על השמצה של מורות פרזיטיות שחיות על חשבון אנשים פה מפרוג ואוכלות מלחמן בזמן שהן חופשות רגל על רגל ואנשים פרטיים עובדים כדי לממן אותן.
אף מורה שאני מכירה לא דרשה חופש, לא דרשה תשלום וגם לא עומדת בראש ארגון המורים הדורס.
תנאי ההעסקה של מורים כוללים בתוכם חופשים בתשלום. אף עצמאי שמרויח יותר (לא כולם מרויחים יותר אבל אלו שכן) לא חולק איתם משכורות גבוהות כמו שהן לא חולקות את החופש שלהן עם אחרות.
צאו מיזה שהן חיות על חשבונכן - הן לא.
וגם עכשיו כשלאף אחד לא בטוחה המשכורת. זה לא מתאים להוציא את הכעס המוצדק על עובדות ההוראה שלא עשו שום דבר בנידון.
ההודעות בנושא מתחילות להישמע כמו : החרדים והישיבות הפרזיטים שחיים על חשבון משלם המיסים במדינה. וכולנו יודעים כמה זה נכון.
מציעה להפסיק את הודעות השנאה נגד עובדי הוראה שעובדים לא פחות קשה מאחרים המשק ולא אוכלים מלחמם של אחרים כמו שמוצג פה.
מראה שהם לחלוטין פספסו את הנקודה.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
אותי לימדו שאין אדם נוגע במוכן לחברו כמלא נימה.
עזבי אמונה: ניסיתי, אני חיה כך ולפי זה.
אותי לימדו שמזונותיו של אדם קצובים לו מר"ה עד ר"ה.
אולי "מציאות שהצ'ק יחזור", אבל במכלול יש מציאות גבוהה הרבה יותר שקוראים לה: הכל מנוהל מלמעלה.

אז בסיבוב הראשון אולי נראה שהמורות מרוויחות. זכרי שזה רק נראה.
את זה תזכרי כשיוחלט שהמורים לא יקבלו תשלום.
מאד נחמד לדבר גבוהה גבוהה ועוד לכנות את היתר קנאים, כשאת מסודרת עם משכורת.
בכנות, ממורות כבודות מצופה לנושא בעול וקצת יותר רגישות לזולת.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לא פספסתי את הנקודה.
הגבתי על הודעות שינאה כלפי מורות לא היה בתגובתי דיעה על הנושא המדובר.
העליתי נקודה שאולי המחשבה שאת עובדת עכשיו כדי לממן מורות היא לא נכונה.
לא רואה כאן אי סולידריות או ניתוק. דיברתי על ציבור שמושמץ בלי שעשה לך או לך דבר.
וכמוך יש המון מורות שיושבות בבית ולא יקבלו משכורת בדיוק כמוך אבל הן גם פרזיטיות כי ביולי אוגוסט הן בחופש ואת לא. שאר תנאי ההעסקה הרי לא משנים, לא גובה המשכורת או תנאים אחרים.
למה הודעות משמיצות מפי ציבור המורות לא מפריעות לך?
ולגבי מימון חל"ת של מורים. יש כיס אחד של כספי ציבור וממנו הכל משולם.
למה שלא יחזירו לי ולכולנו את הכסף על המעון לפני שמשלמים למורים?
למה שלא יפצו את כולנו כולל המורים בששים אחוזים במקום שרק המורים יפוצו במאה אחוז?
למה מורה שעובדת עם ילדים מסתכנת יותר מקופאית שעוברים מולה מאות אנשים ביום?
ובקיצור: למה מגזר שחופש 100 ימים בשנה עוד דורש עכשיו ימי חופש נוספים?

גלינג

משתמש סופר מקצוען
מוטב שלא תדברי ולא תשפטי בטח לא במילים כאלו.
זה לא מוסיף לתדמית ציבור עובדי ההוראה.
לכל אדם עומד/ת הזכות לבחור במשלח יד כחפצו.

בחתך רוחב, רוב מוחלט של העוסקים בישראל טורחים רבות בעבודתם, ובכללם גם עובדי ההוראה.

משומה מכל כלל העובדים במשק זוכים עובדי ההוראה לדיונים אובססיביים בשכרם שוב ושוב.

לעולם לא שמענו דיון על שכרו של הרופא בקופ"ח, על הנהג בתח"צ, מהנדסי תע"ש, פקחי רשות הטבע, עובדי ביטו"ל, ומשרתי הביטחון.

אין ספק כי אין יכולת להגיע לשורש הצדק וחקר האמת על שכרו של כל עוסק ו/או מעסיק בלי להעמיק בכל חלקי העיסוק בעומק רב.
מה דעתכם שהעו"ד יקבעו את שכרו של השף, מהנדס יקבע לעובדי ההייטק, רואה החשבון לקמעונאיים ומשוררים את שכר הגרפיקאים.

בדקתם את כל סעיפי תקציב המדינה אלו שבאמת מלקקים את החמאה של כולנו לפני שלעסתם שוב את שכר המורים??
שמא הדיון המתמיד בשכרם נועד לשפר את חינוך ילדיכם??

אך מעל כל זאת.. איך הדיון הנ"ל אמור לשפר את מצב הבריאות של כולנו??

עדיין לא התקבלה הנחיה רישמית על כך שעובדי ההוראה יקבלו את שכרם במלואו.
נגיד שכן..

אתם סבורים כי הדיון במשרד האוצר/הכלכלה/הרווחה והשירותים החברתיים/איגוד לשכות המסחר וכו' ישקול את התשלום לעצמאיים מכח תקציבם של שכר עובדי ההוראה?

השמחה של אדם על קבלת משכורתו בשעה קשה זו הינה התעלמות ממצבו של האחר או הקנטת שאר העובדים??

נערך לאחרונה ב:

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
את זה תזכרי כשיוחלט שהמורים לא יקבלו תשלום.
מאד נחמד לדבר גבוהה גבוהה ועוד לכנות את היתר קנאים, כשאת מסודרת עם משכורת.
בכנות, ממורות כבודות מצופה לנושא בעול וקצת יותר רגישות לזולת.

חבר'ה, התלהמתם מידי.
להקליט בלוקים של שיעורים בווצאפ וללמד באופן מקוון זו עבודה לכל דבר.
למה נראה לאי מי שלא מגיע עליה תשלום?

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לכל אדם עומד/ת הזכות לבחור במשלח יד כחפצו.

בחתך רוחב, רוב מוחלט של העוסקים בישראל טורחים רבות בעבודתם, ובכללם גם עובדי ההוראה.

משומה מכל כלל העובדים במשק זוכים עובדי ההוראה לדיונים אובססיביים בשכרם שוב ושוב.

לעולם לא שמענו דיון על שכרו של הרופא בקופ"ח, על הנהג בתח"צ, מהנדסי תע"ש, פקחי רשות הטבע, עובדי ביטו"ל, ומשרתי הביטחון.

אין ספק כי אין יכולת להגיע לשורש הצדק וחקר האמת על שכרו של כל עוסק ו/או מעסיק בלי להעמיק בכל חלקי העיסוק בעומק רב.
מה דעתכם שהעו"ד יקבעו את שכרו של השף, מהנדס יקבע לעובדי ההייטק, רואה החשבון לקמעונאיים ומשוררים את שכר הגרפיקאים.

בדקתם את כל סעיפי תקציב המדינה אלו שבאמת מלקקים את החמאה של כולנו לפני שלעסתם שוב את שכר המורים??
שמא הדיון המתמיד בשכרם נועד לשפר את חינוך ילדיכם??

אך מעל כל זאת.. איך הדיון הנ"ל אמור לשפר את מצב הבריאות של כולנו??
למה את לא מבינה שהדיון לא נסוב על שכרם בשוטף אלא על התחושה שלהם שגם עכשיו הם ורק הם זכאים למימון מלא של מאה אחוז ולחופשה מעכשיו ועד אחרי פסח.
על כך שהמזכלית יוצאת בהודעות מתלהמות כאילו זה מה שחשוב בשעה קשה זו.
לא שמעתי אחות או רופא אחד או עובד בסופרמרקט שמדברים כך.
אה, אין להם ועד כוחני.. שכחתי...

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מפריעות לי.
הגיבו עליהן מספיק.
באמת, לא באתי להתנצח ואין לי שום ענין להוציא את המורות צודקות הגבתי לצד הזה כי בעיני היתה פה השמצה בלי צד שכנגד. מותר שזה יפריע לי.
אדרבה תאזני.
בואי תוכיחי לנו שיש מורים שמסוגלים להכנס לנעלי האחר.
כי עד עתה הם מגיבים כאילו הם חיים בגלקסיה אחרת
(ולא רק באשכול הזה).

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
וכמוך יש המון מורות שיושבות בבית ולא יקבלו משכורת בדיוק כמוך אבל הן גם פרזיטיות כי ביולי אוגוסט הן בחופש ואת לא. שאר תנאי ההעסקה הרי לא משנים, לא גובה המשכורת או תנאים אחרים.
החופש ביולי אוגוסט לא הוזכר,
ואם כן זה היה רק כדי להסביר למה המורות רגילות להיות ממומנות.
ברשותך,
אני מחזירה את הדיון לשאלות הנוקבות של שירה שבינתיים לא היתה אף מורה שניסתה לענות עליהן.
(ולא, חיזוקים באמונה אני נותנת לעצמי, לא מאנשים שהמצב הנוכחי היטיב איתם)
למה שלא יחזירו לי ולכולנו את הכסף על המעון לפני שמשלמים למורים?
למה שלא יפצו את כולנו כולל המורים בששים אחוזים במקום שרק המורים יפוצו במאה אחוז?
למה מורה שעובדת עם ילדים מסתכנת יותר מקופאית שעוברים מולה מאות אנשים ביום?

גלינג

משתמש סופר מקצוען
על כך שהמזכלית יוצאת בהודעות מתלהמות כאילו זה מה שחשוב בשעה קשה זו.
את/ה קראת את ההודעה??

לכבוד
ח״כ בנימין נתניהו
ראש הממשלה

א.נ

הנדון: הפקרת התלמידים ועובדי ההוראה

ישראל היא מדינה צפופה ביותר. רק בשבוע האחרון קפץ מספר הנדבקים פי שלושה. שוודיה, דנמרק, פולין, איטליה ועוד ועוד מדינות, סגרו את בתי הספר וגני הילדים.
סין שסגרה באופן הרמטי את כלל המערכות, לרבות מוסדות החינוך, הצליחה להגיע לשליטה במספר החולים ואף לצמצם אותם. אולם מערכת החינוך אצלנו פתוחה.
בתי הספר וגני הילדים, מהווים מדגרות למחלות זיהומיות, החושפות את כל באי המקום. זוהי סכנה חמורה ומיידית לתלמידים, לעובדי הוראה, לבני המשפחות ובפרט לבעלי מערכת חיסון ירודה ו/או הסובלים ממחלות רקע.
דו"ח ארגון הבריאות העולמי מסין קבע, שמרבית האנשים נדבקים בבית או בעבודה. התלמידים ועובדי ההוראה יביאו את המחלה הביתה וידביקו את בני משפחתם. הם ידביקו אחרים.
כל המאמצים למנוע התפשטות אפידמיולוגית כלל ארצית, לא יצלחו ברגע שבו הנגיף ידביק קהילות שלמות של באי בתי הספר.
כבר כעת, עובדי הוראה רבים שלהם מחלות רקע, מערכת חיסונית מדוכאת או בני משפחה רגישים פוחדים ללמד ונמצאים בביתם, ע״ח ימי מחלה. אני מבינה אותם ומודיעה כי הסתדרות המורים תגבה אותם.

אני רואה כאן נתונים עובדתיים מוכחים שאמורים ליהות אכפתיים לכולנו

(עניין השכר עדיין לא נדרש לא מהסתדרות המורים ולא ממשרד החינוך!!)

MIRIBZ00

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לכל המדברים על המורים והמורות....
אז תדעו שהן יושבות כרגע ומתכננות שיעורים מקוונים ומשימות קשות יותר עם ילדים שרוקדים מסביבם.
הם קוראים נוכחות ומלמדים הכל דרך המחשב...
אז הם עובדים קשה!!!!
להירגע!
לא מצאתי עדיין שמורים תוגמלו בלי עבודה. (מנסיון בד"כ זה הפוך - לא חייבים להאמין אבל משום מה תמיד בביה"ס חושבים שמורים צריכים גם להתנדב :( )
אני לא מדברת על החינוך העצמאי -לא יודעת מה הנהלים שם...
כותבת מורה שכרגע לא יכולה לעבוד.. ומקבלת את כל המיילים עם ההוראות איך להעביר שיעור כמה ומתי...
תרצו אוכל להעתיק לכם את אחד המיילים..
אגב יש הרבה אתרים פתוחים למי שמעוניין אשלח קישור.
וכן אנחנו גם עסוקים בלתת עידוד, כי יש לנו כיתות בבידוד (בגלל מורה) מכינים להם סרטונים, בקיצור חפ"ק

בימבמבום

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
כמו כל שנה בחופש יש כאן אשכולות שלמים על השמצה של מורות פרזיטיות שחיות על חשבון אנשים פה מפרוג ואוכלות מלחמן בזמן שהן חופשות רגל על רגל ואנשים פרטיים עובדים כדי לממן אותן.
אף מורה שאני מכירה לא דרשה חופש, לא דרשה תשלום וגם לא עומדת בראש ארגון המורים הדורס.
תנאי ההעסקה של מורים כוללים בתוכם חופשים בתשלום. אף עצמאי שמרויח יותר (לא כולם מרויחים יותר אבל אלו שכן) לא חולק איתם משכורות גבוהות כמו שהן לא חולקות את החופש שלהן עם אחרות.
צאו מיזה שהן חיות על חשבונכן - הן לא.
וגם עכשיו כשלאף אחד לא בטוחה המשכורת. זה לא מתאים להוציא את הכעס המוצדק על עובדות ההוראה שלא עשו שום דבר בנידון.
ההודעות בנושא מתחילות להישמע כמו : החרדים והישיבות הפרזיטים שחיים על חשבון משלם המיסים במדינה. וכולנו יודעים כמה זה נכון.
מציעה להפסיק את הודעות השנאה נגד עובדי הוראה שעובדים לא פחות קשה מאחרים המשק ולא אוכלים מלחמם של אחרים כמו שמוצג פה.
אני לא יודעת מה יש בשרשורים אחרים בתקופות אחרות,
אני יודעת שאני עובדת משרד.
ראיתי שרשור בשם "קורונה - חופשה בתשלום?", ונכנסתי.
ופתאום אני מגלה משום מה שלציבור המורים ברור שהוא צריך לקבל שכר.
משום מה לי זה לא ברור.
אני מבינה ב100% שהוראה זה מקצוע שוחק.
מבינה ב 1000% שהם צריכים יותר חופשים מעובד רגיל,
צריכים מחלה מהיום הראשון (רק חסר לנו שמורה תצא לשבועיים פעם בשנה...),
צריכים תנאים משופרים בכל דבר (כן, מקצוע קשה.) וכו' וכו'...

אני גם יודעת שמישהי כאן ניסתה להסביר לי (עובדת משרד, אבל אמא שלה מורה...) שלשלם למורות זה לא קשור למשק, זה תשלום גלובלי ממשרד החינוך...

אז זהו,
שאת משרד החינוך מממנת אני וכל הציבור בארץ,
לכל מוצר שאת קונה את משלמת מס,
ולי גם במשכורת יורד מס.
המס הולך לקופת המדינה
ומשם למשרד החינוך
אני לא רואה שום סיבה בעולם שאם המשק בהשבתה וכולם לא מקבלים שכר,
המורים כן יקבלו שכר.
ולא כי אני צרת עין,
כי המציאות לא אמורה לאפשר את זה באופן שזה לא יהיה על חשבון הציבור...

ושוב, מעריכה מאוד את כל עובדי ההוראה ואת עבודת הקודש שלהם, ולא צרת עין בכלל על כל התנאים שלהם בכללי...

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
את/ה קראת את ההודעה??

לכבוד
ח״כ בנימין נתניהו
ראש הממשלה

א.נ

הנדון: הפקרת התלמידים ועובדי ההוראה

ישראל היא מדינה צפופה ביותר. רק בשבוע האחרון קפץ מספר הנדבקים פי שלושה. שוודיה, דנמרק, פולין, איטליה ועוד ועוד מדינות, סגרו את בתי הספר וגני הילדים.
סין שסגרה באופן הרמטי את כלל המערכות, לרבות מוסדות החינוך, הצליחה להגיע לשליטה במספר החולים ואף לצמצם אותם. אולם מערכת החינוך אצלנו פתוחה.
בתי הספר וגני הילדים, מהווים מדגרות למחלות זיהומיות, החושפות את כל באי המקום. זוהי סכנה חמורה ומיידית לתלמידים, לעובדי הוראה, לבני המשפחות ובפרט לבעלי מערכת חיסון ירודה ו/או הסובלים ממחלות רקע.
דו"ח ארגון הבריאות העולמי מסין קבע, שמרבית האנשים נדבקים בבית או בעבודה. התלמידים ועובדי ההוראה יביאו את המחלה הביתה וידביקו את בני משפחתם. הם ידביקו אחרים.
כל המאמצים למנוע התפשטות אפידמיולוגית כלל ארצית, לא יצלחו ברגע שבו הנגיף ידביק קהילות שלמות של באי בתי הספר.
כבר כעת, עובדי הוראה רבים שלהם מחלות רקע, מערכת חיסונית מדוכאת או בני משפחה רגישים פוחדים ללמד ונמצאים בביתם, ע״ח ימי מחלה. אני מבינה אותם ומודיעה כי הסתדרות המורים תגבה אותם.

אני רואה כאן נתונים עובדתיים מוכחים שאמורים ליהות אכפתיים לכולנו

(עניין השכר עדיין לא נדרש לא מהסצדרות המורים ולא ממשרד החינוך!!)
קראתי וגם שמעתי דיבורים.
לא שמעתי אחיות שחסרות להן מסיכות M95 שמדברות כך
או קופאיות בסופר.
ואל תסיטי את הדיון.
הדיון הוא למה יש ציבור אחד שחושב שתנאיו גם בשעה זו אמורים להיות מועדפים.
אם כבר יש ציבור שאמור להיות מועדף זה ציבור הרופאים והאחיות שעומדים בקו החזית.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
שימי לב שזו היא ורק היא.
את לא יודעת מה התחושה של כלל המורות. שדואגות וחוששות עליהן ועל משפחתן בדיוק כמו הרבה פה.
הן לא חיות לבד כמו באגדות ולא רוקדות עכשיו מאושר ושמחה. - לא מכירה כאלה. המצב עכשיו מאד לא פשוט גם להן. כן, גם להן.
נכון יש ארגון שעומד בשמן הרבה מהן חרדיות שבכלל לא חברות בארגון הזה. הן לא מרויחות ממנו ואף אחד לא שאל לדעתן.
את שומעת את המזכלית ומסיקה מכך שכל המורות מרגשות כך.

אני יאזן ואגיד שרב המורות בציבור החרדי ממש לא בטוחות שיקבלו את משכורתן החודש. הן חיות ממשכורת לא גבוהות ומעבודות פרטיות שהופסקו עכשיו כמו כולם. הן לא צריכות להכנס לנעלי האחר כי הן שם בדיוק כמוהו.

אני כמו המזכלית ממש לא מדברת בשם המורות. אני מכירה מורות ומתארת לך מה שראיתי.

אני שומעת שכולם בטוחים שהם צריכים לקבל משכורת ואכן כולם צודקים. אף מורה לא עומדת בראש ההחלטות האלו ולא בידה אם תקבל משכורת או לא. אכן יש ארגון שעומד לצד המורים. אבל לאף מורה שאני מכירה אין מילה שם לטוב או למוטב.
אין לדיין אלא מה שעיניו רואות,
ובמילים אחרות: אני לא רואה את כלל המורות, אני רואה את הייצוג שלהן בפרוג.

גלינג

משתמש סופר מקצוען
1584264366563.png

עכשיו את רגועים יותר??

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
שימי לב שזו היא ורק היא.
את לא יודעת מה התחושה של כלל המורות. שדואגות וחוששות עליהן ועל משפחתן בדיוק כמו הרבה פה.
הן לא חיות לבד כמו באגדות ולא רוקדות עכשיו מאושר ושמחה. - לא מכירה כאלה. המצב עכשיו מאד לא פשוט גם להן. כן, גם להן.
נכון יש ארגון שעומד בשמן הרבה מהן חרדיות שבכלל לא חברות בארגון הזה. הן לא מרויחות ממנו ואף אחד לא שאל לדעתן.
את שומעת את המזכלית ומסיקה מכך שכל המורות מרגשות כך.

אני יאזן ואגיד שרב המורות בציבור החרדי ממש לא בטוחות שיקבלו את משכורתן החודש. הן חיות ממשכורת לא גבוהות ומעבודות פרטיות שהופסקו עכשיו כמו כולם. הן לא צריכות להכנס לנעלי האחר כי הן שם בדיוק כמוהו.

אני כמו המזכלית ממש לא מדברת בשם המורות. אני מכירה מורות ומתארת לך מה שראיתי.

אני שומעת שכולם בטוחים שהם צריכים לקבל משכורת ואכן כולם צודקים. אף מורה לא עומדת בראש ההחלטות האלו ולא בידה אם תקבל משכורת או לא. אכן יש ארגון שעומד לצד המורים. אבל לאף מורה שאני מכירה אין מילה שם לטוב או למוטב.

קודם כל תודה שפירטת את חששותיכם.
ועכשיו השאלה מתעצמת:
אם כך פני הדברים מדוע קשה כל כך להבין את שאר הציבור.
מדוע יש פה תגובות מצד עובדי הוראה שקוראות לנו קנאים ו"מצפצפות בטחון"?
למה לא להפעיל את שריר האמפתיה
ויובהר בפעם האחרונה.
הציבור לא מעוניין שמורים לא יפוצו על חל"ת
הציבור מעוניין שכלל העובדים יפוצו ולא רק המורים.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה