קורונה קורונה חדש

מצב
הנושא נעול.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בזמן שבתל אביב ממנגלים כמה שרוצים על חוף הים?
היית שם שאת יודעת שככה זה עובד שם?
הרי אם אנחנו יודעים על זה זה מהתקשורת (בהנחה שאף אחד מאתנו לא יצא לבדוק את זה). שפרסמה בעבר את אנשים אלו כמפירי הוראות (בדיוק באותו אופן שהיא סקרה את מתפללי המנינים. בכל אופן במהדורה שיצא לי לשמוע)
ואם את חושבת שזה מותר. אז חופי הים נסגרו בשלבים הרבה יותר מוקדמים מבתי הכנסת. (שהיו אחד מהמקומות הציבוריים האחרונים שהיו פעילים)

בת עם סגולה

משתמש מקצוען
מי שיש לו רגע לומר פרק תהילים אחד לרפואת חולי קורונה (בני פחות מ 60) שזקוקים ברגע זה לרחמי שמים נודה מאוד:
יצחק בן נינה מרים
משה יהודה בן שרה דינה לרפו"ש .
אמרתי, רפואה שלמה!!

מהנדסת תוכנה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
D I G I T A L
עימוד ספרים
היית שם שאת יודעת שככה זה עובד שם?
הרי אם אנחנו יודעים על זה זה מהתקשורת (בהנחה שאף אחד מאתנו לא יצא לבדוק את זה). שפרסמה בעבר את אנשים אלו כמפירי הוראות (בדיוק באותו אופן שהיא סקרה את מתפללי המנינים. בכל אופן במהדורה שיצא לי לשמוע)
ואם את חושבת שזה מותר. אז חופי הים נסגרו בשלבים הרבה יותר מוקדמים מבתי הכנסת. (שהיו אחד מהמקומות הציבוריים האחרונים שהיו פעילים)
זה לא דווקא על חוף הים אבל אף אחד לא יאסור להם לעשות מנגל בחצר כי העשן מזיק לקורונה.....

HLW מיתוג ועיצוב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הקפצנו שכן בטרמפ ועכשיו הוא עם קורונה
היינו ברכב פחות מ4 דק'
צריך בידוד?

בת עם סגולה

משתמש מקצוען

I.Q

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
נאום ח"כ בן צור בכנסת - מדהים:

אדוני היושב-ראש, מכובדי השר, חבריי חברי הכנסת, כל חיי תמהתי איך התחילה האנטישמיות באירופה, איך אנשים אינטליגנטים, מלומדים, משכילים כביכול, האמינו שהיהודים הם מפיצי מחלות, מרעילי הבארות, איך יכול להיות שמאשימים יהודים באפיית מצות בדם ילדים? והציבור קונה את זה. אבל ההסתה שמשתוללת בשבועיים האחרונים כלפי הציבור החרדי בתקשורת, ברחוב, באינטרנט, בטוקבקים ובתגובות נתנה לי להבין איך זה קורה. כשאני רואה ושומע אנטישמיות בתקשורת הישראלית, כשאני שומע דברי הסתה של שונאי חרדים בתקשורת, אני מבין מה כוחה של הסתה, מה כוחה של תעמולה. היום מפחיד להיות חרדי.

אני רק רוצה להזכיר לכל אותם שונאי חרדים, לכל אותם מסיתים שבמקרה של פנצ'ר בגלגל, הראשון שיגיע אליכם זה חרדי מארגון ידידים; כשמישהו מקרוביכם יהיה זקוק לעזרה ראשונה או חלילה יילחם על חייו, הראשונים שיגיעו אליו זה חרדים מארגון הצלה או איחוד הצלה; כשחס ושלום מישהו מבני המשפחה נזקק לציוד רפואי, הוא ימצא אותו אצל החרדים ביד שרה או בעזר מציון; כשחלילה מישהו ממכריכם, חס ושלום, ייהרג בתאונת דרכים, לא עלינו, מי שיטפל בגופה שלו יהיה חרדי מזק"א; ואם חלילה יש לכם במשפחה חולה סרטן, תזכרו את זיכרון מנחם, שגם הוא ארגון חרדי; ואם מישהו בסביבתכם זקוק להשתלת כליה, תפנו לרב הבר מארגון מתנת חיים, גם הוא במקרה חרדי; ואם מישהו מכם שוהה בבית חולים ונזקק לארוחות, תזכרו את עזר מציון; התמר, רפואה וחיים, רחשי לב, ועוד עשרות ארגונים שבמקרה רובם חרדים; ואם אתם במקרה זקוקים לייעוץ רפואי, תקבלו אותו אצל הרב פירר, שגם הוא משתייך לקבוצת הפרזיטים החרדים; ואם מישהו ממשפחותיכם זקוק לסלי מזון, תזכרו את חסדי נעמי; ואם למישהו יש ילד מיוחד, אז יש ארגון שנקרא עלי שיח או שיח סוד, שיסייע לכם; ומי שנזקק לסיוע בפוריות, יש את הארגון החרדי בונה עולם; ואנחנו מתקרבים לחג הפסח, אם יש לכם בן בתאילנד, באיטליה, בצרפת, או במקסיקו - כאלה שעדיין לא הביאו אותם - וכמעט בכל מדינה בעולם, גם שם הוא יכול לעשות את ליל הסדר, במקרה אצל חרדים חסידי חב"ד. וכך עשרות ומאות רבות של ארגונים חרדים המונים עשרות אלפי מתנדבים חרדים שמתנדבים 24/7 ונותנים מעצמם לכל נזקק, בלי לבדוק אם מדובר בחרדי או חילוני, בחילוני אוהד חרדים או זולל חרדים לתיאבון.

כיום בעידן הקורונה, הציבור החרדי שכל כך תורם לחברה הישראלית כמעט בכל תחום ובכל נושא - הזכרתי רק חלק קטן - הציבור הזה, בגלל האופי הקהילתי, הצפיפות שבה חי הציבור החרדי, הניתוק מהמדיה התקשורתית, בעיות הסברה של משרדי הממשלה בקרב הציבור החרדי, נזקק לסיועה של המדינה וקמים אנשים חצופים אכולי שנאה ורעי לב, שהחליטו להפוך את הציבור החרדי לשק החבטות הלאומי של מדינת ישראל. וזה במקרה אותם אנשים שרק לפני שבועיים הסבירו לנו במתק שפתיים עד כמה היבא יזבק, מהללת השהידים, היא פרטנרית מעולה להקמת ממשלה צרה. אותם אנשים שבמשך שנים מסבירים לנו עד כמה חשוב לחבק את הפלסטינים שנלחמים על חירותם ועצמאותם באמצעות הרג חפים מפשע, אנשים וילדים.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
לא פתחו תיק
אם אני מבינה נכון , הם נתנו אופציה לפתוח תיק עד 31.3 לכל אלו שיצאו החל מ15.3
מי שלא פתח הפסיד. וישולם לו מאותו יום שפותח

(כמו במצב אבטלה רגיל שאי אפשר לפתוח רטרו רק לפתוח בו ביום הראון של החופה/חלת/פיטורין וכו

מישהי כתבה שאפשר לנסות לפנות אליהם באופן ישיר ולטעון לחוסר ידיעה ואולי לפנים משורת הדין יקבלו את זה

אסתי אחת

משתמש מקצוען
אם אני מבינה נכון , הם נתנו אופציה לפתוח תיק עד 31.3 לכל אלו שיצאו החל מ15.3
מי שלא פתח הפסיד. וישולם לו מאותו יום שפותח

(כמו במצב אבטלה רגיל שאי אפשר לפתוח רטרו רק לפתוח בו ביום הראון של החופה/חלת/פיטורין וכו

מישהי כתבה שאפשר לנסות לפנות אליהם באופן ישיר ולטעון לחוסר ידיעה ואולי לפנים משורת הדין יקבלו את זה
ואם יפתח עכשיו -חודש הבא ישולם?

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה