קורונה קורונה ושפעת - בתודעה הציבורית

Goldidea

משתמש מקצוען
בעזרת השם יתברך נעבור את התקופה הלא פשוטה הזו ואפשר להניח שיחולו שינויים רבים בתודעה הציבורית כמו שימוש נרחב באשראי, משלוחים, צמצום הוצאות נישואין וכו' וכו'
השאלה שלי האם לדעתכם משרד הבריאות צריך להקיש מההתמודדות עם הקורונה להתמודדות עם מחלת השפעת בשמירה יתירה על היגיינה אישית והקפדה שלא לצאת מהבית במקרי חום וכו' הרי היו פה עשרות דיונים וויכוחים על ההבדל בין הקורונה לשפעת ורבים הסכימו על כך שאחוזי התמותה משפעת גדולים יותר אלא שההדבקה בקורונה קלה יותר. ואם כן אם אפשר להמעיט בצורה ניכרת את אחוזי ההדבקה בשפעת (בנוסף לחיסונים השנויים במחלוקת) אולי צריך לעשות זאת מדין ונשמרתם?

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לי ידוע שאחוזי התמותה מקורונה גדולים יותר, (מלבד זה שאחוזי ההדבקה גבוהים יותר)

שועל ירוק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
בעזרת השם יתברך נעבור את התקופה הלא פשוטה הזו ואפשר להניח שיחולו שינויים רבים בתודעה הציבורית כמו שימוש נרחב באשראי, משלוחים, צמצום הוצאות נישואין וכו' וכו'
השאלה שלי האם לדעתכם משרד הבריאות צריך להקיש מההתמודדות עם הקורונה להתמודדות עם מחלת השפעת בשמירה יתירה על היגיינה אישית והקפדה שלא לצאת מהבית במקרי חום וכו' הרי היו פה עשרות דיונים וויכוחים על ההבדל בין הקורונה לשפעת ורבים הסכימו על כך שאחוזי התמותה משפעת גדולים יותר אלא שההדבקה בקורונה קלה יותר. ואם כן אם אפשר להמעיט בצורה ניכרת את אחוזי ההדבקה בשפעת (בנוסף לחיסונים השנויים במחלוקת) אולי צריך לעשות זאת מדין ונשמרתם?
הקורנה מדבק הרבה יותר וזה ההבדל הגדול

Goldidea

משתמש מקצוען
לי ידוע שאחוזי התמותה מקורונה גדולים יותר, (מלבד זה שאחוזי ההדבקה גבוהים יותר)
מסכימה לחלוטין
הקורנה מדבק הרבה יותר וזה ההבדל הגדול
מסכימה לחלוטין וכפי שכתבתי בפירוש.

הרי היו פה עשרות דיונים וויכוחים על ההבדל בין הקורונה לשפעת ורבים הסכימו על כך שאחוזי התמותה משפעת גדולים יותר אלא שההדבקה בקורונה קלה יותר.
לא התכוונתי לפתוח עוד אשכול על ההבדלים בין קורונה לשפעת אלא להסיק מכך מסקנות לגבי חשיבות התודעה הציבורית בנושאי היגיינה וכדומה בכדי להמעיט במקרי הידבקות בשפעת. מה דעתכם?

efrat1

משתמש סופר מקצוען
לא התכוונתי לפתוח עוד אשכול על ההבדלים בין קורונה לשפעת אלא להסיק מכך מסקנות לגבי חשיבות התודעה הציבורית בנושאי היגיינה וכדומה בכדי להמעיט במקרי הידבקות בשפעת. מה דעתכם?
בהחלט!
א.לא לתת לאנשים חולים להגיע לעבודה
ולילדים חולים להגיע לגן
ב. לרחוץ ידיים עם סבון
ג. להשתעל לתוך המרפק

סנה"מ

משתמש רשום
בהחלט!
א.לא לתת לאנשים חולים להגיע לעבודה
ולילדים חולים להגיע לגן
ב. לרחוץ ידיים עם סבון
ג. להשתעל לתוך המרפק
מצויין זה ההשתדלות שלנו אבל גם ההשתדלות לא להיכנס ח"ו לפחד מיותר הכלכבר נגזר!!!!!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה