מידע שימושי קורונה האם ישראל כבר עוקפת את אמריקה במאומתים פייר מליון?

דיוק רב

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
הנה כותרת באחד האתרים המצטט את דו"ח מאגף המודיעין.
בדו"ח מרכז המידע והידע של אגף המודיעין שפורסם הבוקר נכתב כי מאז תחילת ספטמבר, המגפה מתפשטת במהירות בקצב עלייה של 5% ליום. נכון להיום, יש בישראל 20,562 חולי קורונה למיליון נפש - נתון גבוה יותר מזה של ארה"ב, שם מספר הנדבקים עומד על 20,475 בני אדם למיליון נפש
אולי זה יקרה מחר או מחרתיים, אולי בכלל לא.
מתברר שהם מיהרו עם הנתון הזה לפני שUSA תספיק לעדכן את העדכון היומי שלה.
זאת התוצאה של היום:
1600718657711.png

וזה מה שכתוב היום על התוצאה של אתמול (תמיד הנתונים נשארים שם יומיים אחורה)
1600718768938.png

לא נורא,
כנראה רצו להשחיר קצת את הפרצוף של האזרחים.

ראש ישיבה

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
לא נראה לישיש קרונה אני עברתי את זה לא עשתי בדיקה ולא קורה כלום ועד סקר שפורסם שיותר מחצי מהבדיקות בארץ אם היו הולכים לאמריקה הם היו שלילים לכן אן דבר כזה זה רק פוליטיקה

יוסי123

משתמש סופר מקצוען
לא נראה לישיש קרונה אני עברתי את זה לא עשתי בדיקה ולא קורה כלום ועד סקר שפורסם שיותר מחצי מהבדיקות בארץ אם היו הולכים לאמריקה הם היו שלילים לכן אן דבר כזה זה רק פוליטיקה
הלו... הכל בסדר???
כדאי שתחזור לישיבה... כל אחד בתחום שלו...

ראש ישיבה

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
הלו... הכל בסדר???
כדאי שתחזור לישיבה... כל אחד בתחום שלו...
אז צדיק אני אגיד לך משהוא שקצת תסתכל בסקרים ותדע לא אמרתי ללכת ולהידבק במכוון אבל זה נכון בהחלט ודרך אגב אמרו בתי חולים בקריסה בלבולי מוח איתמר גרטו אומר בשיחות סגרות שזה בכלל לא נכון

היונה לבנה

משתמש מקצוען
מרן @ראש ישיבה לכאורה מצינו סתירות בדבריך מיניה וביה.
ראשית כל אומר כבודו שאין קורונה ותוכ''ד אומר שהוא עבר את זה וקשה דממ'נ אם אין קורונה כיצד עבר אותה??
עוד יל''ע שאם ראש ישיבה לא עשה בדיקה מנין לו שהוא עבר אתזה?
וצע''ג
מחכים כבר לשיעור כללי.... ;)

כהן צדק

משתמש פעיל
באמת שמעתי על יהודי שקיבל ע"ע לא לדבר פוליטיקה ולכן הפסיק לדבר על הקורונה...;)
אבל ברצינות הפוליטיקה לא הרגה כל כך הרבה אנשים ואף מחלה לא השפיעה כל כך על כישורי הביטוי וההקלדה של האנושות...

דיוק רב

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
ואכן.
אחרי יומיים, ישראל עקפה ב"ה את ארה"ב ב'מאומתים פייר מליון'
ישראל = 22086 פר מליון (אל תסתכלו על הטור הכתום של הניוכייסיס, זה לא נעים כל כך.)
ארהב = 21492 פר מליון
(יש עוד משהו שאנחנו יותר טובים מהם?)
1600892945991.png

ויש עוד נתונים מעניינים בקישור כדלהלן:
הקובץ הנ"ל פתוח בנטפרי, (ניתן לפתוח אותו באמצעות google sheets, ולעקוב אחרי העדכונים היומיים)
אני לא יודע אם הציון הגבוה של החרדים הוא בגלל עומס של 5 ימים שהחרדים לא עשו בדיקות. או משהו אחר...

ראש ישיבה

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
שמעו אני לא ראש ישיבה זה כיסוי אבל אמרו את זה בכתבות וכן בעיתון המבשר אם אני לא טועה וכן מי שמתגעגע לשיעור כללי בישיבה מוזמן לבוא לישיבה רגילה וזה שיא הנכון זה שפעת תסתכלו על נתנונים

ישראל סגל

משתמש פעיל
אותי אישית מבחינה אחת כל שהמספר עולה זה מרגיע, שיודעים שכבר קרובים לחיסון עדר שזה הדרך היחידה לגמור עם הקורונה [ואף אחד לא חושב באמת שעוד מעט יהיה חיסון ויגמר...]
וכמו באזורים החרדים בניו יורק שככה זה נגמר [אמנם שם היה הרבה נפטרים ל"ע עקב ההזנחה בבתי החולים]

אני וביתי

משתמש מקצוען
אותי אישית מבחינה אחת כל שהמספר עולה זה מרגיע, שיודעים שכבר קרובים לחיסון עדר שזה הדרך היחידה לגמור עם הקורונה [ואף אחד לא חושב באמת שעוד מעט יהיה חיסון ויגמר...]
וכמו באזורים החרדים בניו יורק שככה זה נגמר [אמנם שם היה הרבה נפטרים ל"ע עקב ההזנחה בבתי החולים]
הזייה אפילו בשבדיה לא מתקרבים לחיסון עדר רק שם נתנו על חשבון גופות של אלפי אנשים ללמוד לחיות עם הקורונה אתה רוצה גם ככה פה?
כמובן שזה לא יעבוד כאן זה מנטליות אחרת לגמרי גם אלפי גופות ברחובות לא יזיזו אנשים מהמשבצת שלהם!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה