שיתוף קורונאו!

מנחם מ.

משתמש רשום
סתם ציור שעשיתי לא עמוק מידי.. אמור לבטא שהקורונה מביאה את המשיח ותוך כדי עושה בלאגן בעולם..
והכיפה.. זה כאילו היא מתחזקת תרתי משמע. פעם ראשונה שאני מעלה משהו, נקווה שלא יקטלוני (לא התכוונתי למשהו אנטישמי...:))
קורונאו.jpg

נערך לאחרונה ב:

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
סתם ציור שעשיתי לא עמוק מידי.. אמור לבטא שהקורונה מביאה את המשיח ותוך כדי עושה בלאגן בעולם..
והכיפה.. זה כאילו היא מתחזקת תרתי משמע. פעם ראשונה שאני מעלה משהו, נקווה שלא יקטלוני (לא התכוונתי למשהו אנטישמי...:))
איפה הציור? אני לא רואה

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אין קובץ...

~EFRAT~

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
רעיון מיוחד וביצוע עוד יותר!

דינה טוטיאן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
כן הקורונה הפכה בשבילנו לנקודה מאוד רגישה, לכן הכיפה עם כל כוונת ההתחזקות משדרת בעצם קורונה בחזקת חרדים
סתם פילפול ארוך, האיור יפה אהבתי שביד אחת היא מביאה משיח ובשניה היא עושה בלגן (או אולי סדר?)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה