קופוני אלי-אקספרס

מצב
הנושא נעול.

זבון וזבין

משתמש מקצוען
לאלו שקונים הרבה באלי-אקספרס:
יש אפשרות לקבל כל 12 שעות קופון אלי-אקספרס (אדום) שזה נותן הנחה של שישית מהקנייה (דולר מתוך 6 דולר) - ע''י משחק של 10 שניות בלבד !!!
(אין לי מושג כמה זמן זה קיים - אני גיליתי את זה לפני כשבועיים),
גודל הקופון מושפע ע''י המשחק - אך יש אפשרות לשלוח קישור לחברים - ואז המפרסם מגדיל את הקופון בסך הזכיה של החבר השני,
מוגבל עד 3 חברים,
וכן אין אפשרות לשלוח לאותו חבר יותר מ-3 פעמים קישורים,
היות שזה יוצא רווחי מאוד (ריווח של 10 דולר על קניה של 60 דולר וכדו') אני אישית כבר הרווחתי הרבה מאוד דרך זה,
אך היות שאני מעוניין בקופונים גדולים יותר מאשר לקבל כל 12 שעות קופון של דולר בודד - החלטתי לנצל את כח הרבים שבפרוג לאלו שמעוניינים בכך,
וכמובן - כל אחד יוכל להכניס את הקישור שלו,
אך יש לשים לב:
1. הקישור בתוקף עד 12 שעות (ועד אז כבר צריך לממש את הקופון) - כך שאין להיכנס לקישור שפורסם לפני יותר מ-11 שעות,
2. היות שזה מוגבל ל-3 משתתפים בלבד - מתבקש מי שמפרסם את הקישור שבמקרה שכבר נכנסו 3 אנשים דרכו - שימחק את הקישור שלו,
תודה רבה,
אשמח לעוד רעיונות וכן להערות והארות.

עריכה: אי-אפשר לפתוח את המשחק דרך מחשב - אלא רק דרך מכשירים ניידים גם דרך הדפדפן.

נערך לאחרונה ב:

שוקולד אגוזים

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
ככה זה נראה

תמונת מסך מלא 27 מאי 2020 013553.bmp.jpg

יעקב י ח

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מישהו יכול אולי להוריד לי את האפליקציה הזאת כי זה חסום לי בנטפרי תודה

יעקב י ח

משתמש מקצוען
D I G I T A L
האפליקציה חסומה בכל הסינונים !!!!
בידיעה - ביררתי הרבה ואני מוכן לשלם הרבה בשביל אפליקציה מסוננת,
(אני אישית בסוף הסתדרתי איכ-שהו ע''י הגדרת סינון שאני פותח את האפליקציה רק דרך קישורים - ואם המערכת מזהה תמונה לא צנועה - זה מפיל את האפליקציה - אבל גם זה מדובר בפתרון חלקי בלבד)
איך בדיוק עושים זאת

יעקב י ח

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לעצם העניין - אני לא רוצה לפתוח את נושא הסינונים כאן,
תברר בבקשה...

חשבתי שאתה מדבר על מחשב - כי כתבת שאתה לא יכול לפתוח את הקישור - ובאנדרואיד זה כן אפשרי.
[/QUOT
נו יש לי אנדרואיד וזה לא נפתח
ולא בדיוק הבנתי אותך

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...