מידע שימושי קונים באליאקספרס? למה שלא תקבלו החזר? כן, כסף מזומן בחזרה! ו... גם אני מרוויח....

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
  • 68.png
  • 69.png
  • 70.png
  • %D7%90%D7%99%D7%9E%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%9D18.png
  • 76.png
  • 86.png
  • 87.png
  • 88.png
  • %D7%A4%D7%95%D7%A7%D7%A1-%D7%94%D7%95%D7%9D18.png
  • 5384_227x53_a_-with-frame-8.png
  • 72.png
  • 5384_227x53_a_-with-frame-11.png
  • 78.png
  • 81.png
  • %D7%A7%D7%93%D7%A1-%D7%A7%D7%99%D7%93%D7%A1-%D7%AA%D7%95-%D7%94%D7%96%D7%94%D7%91.png
  • 80.png

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שימו לב כל מי שנרשם, כדי שלא תשכחו להיכנס להפעיל את הקאשבק בכל פעם יש להם תוסף מיוחד כדי שלא יהיה 'פאשלות'.

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קיבלתי עכשיו במייל:
חדש בישראל - מהיום מושכים קאשבק לסופר שובר של BUYME!
אנחנו שמחים להודיע כי החל מהיום יש לכם אפשרות למשוך את הקאשבק שצברתם באתר קאשדו לסופר שובר של BUYME החל מהשקל הראשון וגם לקבל בונוס של 5% על כל הקאשבק במשיכה של 50 ש"ח ומעלה!

תקוע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לא בדקתי את הנושא, זה אכן נקודה לבדיקה.
(שים לב שזה ששאל, התכוון בעצם שירשמו דרכו... הוא שם שם קישור להצטרפות...)
שמתי לב, אבל באמת צריך להיזהר שלא נכשל, [לא אמרתי שיש בעיה, אין לי מושג], אם אכן יש בזה ריבית צריך להקפיד למשוך כל פעם לפני שיגיע ל50 שח, אבל באמת הדיון ההלכתי מתאים יותר לפורום לתורה מאשר פה.

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שמתי לב, אבל באמת צריך להיזהר שלא נכשל, [לא אמרתי שיש בעיה, אין לי מושג], אם אכן יש בזה ריבית צריך להקפיד למשוך כל פעם לפני שיגיע ל50 שח, אבל באמת הדיון ההלכתי מתאים יותר לפורום לתורה מאשר פה.
במקום זה, אפשר למשוך את הכסף מ50 ש"ח לחשבון הבנק.
ומי שרוצה יכול בקלות לקנות עם זה גיפט כארדים וכו'...
ככה אין שום חשש.

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קיבלתי מהם במייל

סייל הקיץ הגדול של אליאקספרס + קופון בלעדי!

מחר זה מתחיל! שבוע המותגים של אליאקספרס עם מבול מבצעים במחירים מעולים ומיליוני מוצרים עם עד 50% הנחה + אלפי קופונים שווים כולל קופון בלעדי של אתר קאשדו!

שימו לב! המבצע מתחיל ב 26/08/19 ומסתיים ב 30/08/19

קופון הנחה בלעדי של אתר קאשדו המקנה הנחה של 7$ בקנייה מעל 50$ + עד 8% קאשבק!

*השתמשו בקופון: cashdo828

* המלאי מוגבל ל-500 קופונים - כל הקודם זוכה!

להרשמה, אשמח אם תרשמו דרך הקישור שלי ככה אני גם ירויח על הדרך.. https://cashdo.co.il/?ref=uaBFNS
הקישור להצטרפות לקאשבק קאשדו

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מקפיץ למי שעדיין לא נרשם...

למי שנרשם: שימו לב הרבה פעמים יש מבצעים כמו קאשבק מוגדל באתרים מסויימים, ולפעמים קאשבק באתרים לתקופה קצרה לפעמים לכמה שעות או יום יומיים בלבד, תעקבו אחרי ההודעות שלהם במייל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה