* קומזיץ ביער לאור עששיות...

מלאך טוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מה אתם אומרים
איפה כדאי לעשות קומזיץ?

אחרי תקופה ארוכה שאנחנו עושים קומזיצים במקום סגור, מתחשק לנו לצאת אל הטבע, ולהרגיש
את האוויר הצלול והמרענן.
אנחנו מסודרים עם רכבים, וכל הנושא הוא איפה ואיך.
ביער זה נשמע טוב, אני מחפש מקום באזור בני ברק.

ולמי שיש עששית להשאלה למחר, אני ממש ישמח, אפשר לפנות באישי.

500.jpg

YAELJ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אפשר באיזור מקורות הירקון
לא בדיוק יער אבל בטבע ושקט מאד

מלאך טוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אפשר לצרף אליכם מישהו?
מה כלול?
מזמינים מישהו או לבד?
זה ועד קבוע לבחורים ואברכים די קבועים (מרב מוכר), משולב עם קומזיץ, שירי רגש בליווי גיטרות כינורות קלירנט וכדו'...
אם זה מאד יועיל לו, אפשר לפנות אלי באישי.

נערך לאחרונה ב:

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
תקשיב טוב!!
לכל מקום שתלכו תביאו איתכם משהו נורמלי לשבת עליו!!!

בתור אחד שישב על סלעים משוננים גושי עפר מתפוררים אסופות זרדים או סתם על קרקע לחה דביקה ובוצית - עשרות פעמים בחיי, אני אומר לך - אם לא תביאו כריות או כסאות כתר (בתא מטען - כן, מה הבעיה?) או שתמצאו איזה מקום עם ספסלים לשבת, פשוט תרצו שהאירוע יגמר!! (אלא א"כ אתם מאילה ש'עובדים' על עצמם שהם נהנים - גם כשלא ממש... ו'בזיצים' יש הרבה מאד כאלה.... )

בעיקר מי שמנגן - הוא חייב לשבת בזווית מסוימת ולא יכול - נניח - להשתטח על הרצפה..... הוא וודאי חייב לדאוג לעצמו!!
בהנאה!!

עין יוקדת

משתמש פעיל
ביער בצומת מורשה-היער של הברסלבים ליכנס עם הרכב עד לקראת סוף הפרדסים
אבל כדאי כמו שכתבו כבר להביא כיסאות
וכשיש ירח מלא לא צריך תאורה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה