קולט אדים- שעושה את העבודה

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
האם למישהו יש נסיון לקולט אדים בלי צינור-ארובה??
האם זה אכן עוזר לסלק ריחות?
בתכנית יש מטבח ממש באמצע הבית, והחלון הקרוב הוא לסלון בלבד
לא הייתי רוצה שכל הריחות של הבישול יכנסו לסלון...
אני מתלבטת אם כבר עדיף לעשות צינור יניקת אויר עם וונטה בתקרה שיצא מעל החדר שינה החוצה
או שכדאי ללכת על קולט בלי צינור

קבצים מצורפים

• לביצוע +ריהוט.pdf
    KB 220.1 · צפיות: 115

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עדיף בעיני צינור יונק שיעבור מעל המסדרון- אמבטיה וחדר הכביסה, החוצה,
המטבח כ"כ במרכז הבית שא"א להסתכן שכולו יסריח מכל חביתה...

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
אף אחד לא עושה קולט ?! אשמח לשמוע עוד ...

hadas9

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
עשיתי קולט בלי צינור ארובה, יש לי חלון במטבח, ואני מאד רגישה לריחות, זה לא 100 % מנטרל אבל אני נותנת לו לעבוד גם אחרי שאני מסיימת לבשל.
בסופו של יום בזמן הבישול יש קצת ריח (אני גם פותחת חלונות) אבל הוא לא נשאר. כנראה שעושה משהו, בתחילה די התאכזבתי כי קניתי קולט לא זול.
אפשר לעשות קולט תעשייתי כשהמנוע בחוץ (ואז גם אין את הבעיה של הרעש שהקולט עושה) והוא מוסתר בהנמכת גבס, אני חושבת שעוצמת היניקה שלו טובה יותר מקולט רגיל.

אמא של חני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אם כבר הראית את זה, אני לא יודעת אם זה קשור אלייך או לדירה הקיימת, אבל היחידת הורים לא ממש עובדת. להכנס לאמבטיה דרך הצד הצר שלה זה ממש מסוכן, ואני כן הייתי עושה מאמץ להכניס אמבטיה רגילה גם בחדר רחצה הכללי.
שוב, אם זה לא רלוונטי פשוט תתעלמי לחלוטין מהודעה, ואו תגידי לי למחוק...
בהצלחה!

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
אבל היחידת הורים לא ממש עובדת. להכנס לאמבטיה דרך הצד הצר שלה זה ממש מסוכן, ואני כן הייתי עושה מאמץ להכניס
תודה על ההערה, הלקוח כ"כ התעקש שכבר לא היה לי כח להסביר...
יש אמבטיות שמהצד אין אלכסון ממש עם שוליים צרים , אני בכלל המלצתי על מקלחון ברטחב 100 מיני'
רבות עצות בלב האדריכלית אך מחשבת הלקוח היא ...;)

שריתי גוט

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הסתם שאלה הכריים צמודות לכיור?

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח לשמוע עוד כאלו שהתנסו בקולט אדים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה