קולאז'

nechama

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אשמח לקבל חוו"ד

קבצים מצורפים

• קולאז 72dpi.jpg
    KB 332.6 · צפיות: 16

riki-v

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
התמונות חמודות, תנסי רקע בצבע אחר

Y

yossmor2

אורח
אני מסתכל על זה כבר כמה פעמים,
משהו בחלוקה מציק לי , אולי הזרימה של התמונות והיחס ביניהן, בכל מקרה הכתום "בולע" מעט את התמונות, רקע אחר אולי יעשה שינוי.
וגם ריווח אחיד בין התמונות אנכי ואופקי.

תנסי להחליף בין התמונה הימנית אמצעית לשמאלית תחתונה, לדעתי זה יועיל.

רבקה.

משתמש מקצוען
הפוסטר חמוד, התמונות חמודות, אבל זה לא מרשים בטירוף. לדעתי הסיבה היא שכל התמונות הן גוף מלא או פורטרט פנים, ואין כאן גם תקריבים מעניינים יותר.
מצטרפת להמלצה על שינוי גוון הרקע. אני דווקא מאוד אוהבת את הכתום, אבל כדאי להבהיר (ואולי להצהיב אותו טיפה), וכן להמלצת יוסי על החלפת מיקומי התמונות.

orlylosh

משתמש רשום
הכל בתוך מסגרות !!!זה מרובע מידי תפרצי קצת מחוץ למסגרת תוסיפי אולי מברשות...תוציאי חלק מרקע התמונה ..כי זה אפור מידי..
הפוטנציאל קיים אך צריך עוד לעבוד על זה

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י orlylosh;358654:
הכל בתוך מסגרות !!!זה מרובע מידי תפרצי קצת מחוץ למסגרת תוסיפי אולי מברשות...תוציאי חלק מרקע התמונה ..כי זה אפור מידי..
הפוטנציאל קיים אך צריך עוד לעבוד על זה

אז זה יהיה שייך לעציוב גרפי...

בכלליות נחמד.
לדעתי חסר איזה מלך, מוקד, תמונה שתהווה את מוקד המשיכה או שתהיה מאד מרשימה וגדולה יותר מהשאר.

Y

yossmor2

אורח
זה רק אצלי? או שהרקע בתמונות באמת אפור?
אני רואה שהמגבת לבנה ממש, ואילו הרקע אפור מעט.

יעקב1

משתמש פעיל
בס"ד

אני מרגיש צורך להגיב...

עד היום לא הגבתי לתמונות שלך, שלצערי היו ממש לא טובות..
הצורך החזק שלי להגיב הוא ממהתפעלות בכך ההתקדמות שלך ניכרת בצורה מוחשית ביותר.

את פשוט עברת כברת דרך לא תאומן.
התמונות הללו בהחלט ראויות וטובות.
אם זה קצב ההתקדמות שלך, תוך כמה חודשים את בהחלט הופכת למשהו מבטיח ביותר.

בהצלחה.

nechama

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י yossmor2;358677:
זה רק אצלי? או שהרקע בתמונות באמת אפור?
אני רואה שהמגבת לבנה ממש, ואילו הרקע אפור מעט.
על המסך זה לא נראה לבן צח, אך בהדפסה הלבן לבן ממש.
אני עדיין עובדת ללא פלאש על הרקע ע"מ לשרוף אותו, אני צריכה לרכוש פלאש או שניים נוספים, בע"ה בקרוב... אם יש לכם המלצות מה כדאי, אשמח לשמוע.

nechama

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י יעקב1;358680:
בס"ד

אני מרגיש צורך להגיב...

עד היום לא הגבתי לתמונות שלך, שלצערי היו ממש לא טובות..
הצורך החזק שלי להגיב הוא ממהתפעלות בכך ההתקדמות שלך ניכרת בצורה מוחשית ביותר.

את פשוט עברת כברת דרך לא תאומן.
התמונות הללו בהחלט ראויות וטובות.
אם זה קצב ההתקדמות שלך, תוך כמה חודשים את בהחלט הופכת למשהו מבטיח ביותר.

בהצלחה.
כך צריך להגיב לעודד שיפורים, אתם לא יודעים כמה תסכול זה כשיש את כל הציוד ומשקיעים הון, ומקבלים רק הערות.. זה מייאש! אני התרגלתי קודם כל תמיד לפרגן ולמצוא מה כן טוב בתמונה ואח"כ להעיר הערות!!
תודה לכל המגיבים!

יעקב1

משתמש פעיל
בס"ד

אבל שימי לב.

זה לא שלא היו לי ביקורת, למעשה היו הרבה מאוד!
לא הגבתי רק בגלל תגובה כמו שלך. חבל שיש אנשים שלא מצליחים להבין שאנו לא נמצאים תחת מעטה של 'לשכת הסעד', אני בכל אופן לא תחת תווית של לעזור לצלם המתחיל להתמודד עם הכישלונות שלו.

הגישה היא, (במידה ווהתמונה לא טובה) לומר: התמונה לא טובה! אין לך לצערי שלטיה מינמאלית בטכניקה, מיותר שאענה על השאלה האם היית צריך לצלם מצד ימין או מצד שמאל. זה מגוחך.

אבל, עם זה. לבוא בכנות וללמד, אבל א"א ללמד טכניקה בסיסית דרך הנט. וזה גם די מייאש ואפילו מתסכל כשאתה לא יודע מי עומד מולך, והאם הוא לא העלה את התמונה רק כדי 'לעשות קטעים' או 'להגיש חידות'.

ולא רק...

ה'הנחה' שעושים למקצוע הצילום הוא שערוריתי (במידה מה) מאשר לשאר המקצועות.
תארי לך שהיה פורום לסנדלרים ומישהו היה מעלה תמונה עם תיקון לנעל שנפתחה הבטנה ומציג פתרון בכך שתפר את הנעל באמצע הנעל בשכתבה החיצונית עם חוטי ברזל.

האם מישהו היה דואג לעודד אותו?
לעודד אדם כזה זו לא רק טעות, זו עוול מצד הבנאדם נותן הביקורת (חוץ מלהבין אותו שהוא רוצה לצאת 'האיש הטוב' )

הגישה הזו, כ"כ רווחת פה בפורום, וממש חבל.

לו רק היו מבינים שאין פה אנשים רעים, אבל כשתמונה לא טובה היא לא טובה.
כשתמונה לא נחשפת כראוי יהיה טיפשי להתייחס לקומפוזיציה משגעת. כי ללא טכניקה בסיסית אין כלום!

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י nechama;358720:
כך צריך להגיב לעודד שיפורים, אתם לא יודעים כמה תסכול זה כשיש את כל הציוד ומשקיעים הון, ומקבלים רק הערות.. זה מייאש! אני התרגלתי קודם כל תמיד לפרגן ולמצוא מה כן טוב בתמונה ואח"כ להעיר הערות!!
תודה לכל המגיבים!

א: לפעמים כדאי להשקיע הון על לימוד מסודר של הצילום ורק לאחר מכן על הציוד.

ב: להשקיע הון על ציוד ולצפות מצלמי הפורום שילמדו אותך איך מפעילים את הציוד שלך... זו טיפה בעיה בעיניי.

ג: לפעמים אין שום דבר טוב בתמונה ולפעמים חוסר תגובה היא גם סוג של תגובה.

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י יעקב1;358727:
בס"ד

אבל שימי לב.

לא הגבתי רק בגלל תגובה כמו שלך. חבל שיש אנשים שלא מצליחים להבין שאנו לא נמצאים תחת מעטה של 'לשכת הסעד', אני בכל אופן לא תחת תווית של לעזור לצלם המתחיל להתמודד עם הכישלונות שלו.

הגישה היא, (במידה ווהתמונה לא טובה) לומר: התמונה לא טובה! אין לך לצערי שלטיה מינמאלית בטכניקה, מיותר שאענה על השאלה האם היית צריך לצלם מצד ימין או מצד שמאל. זה מגוחך.

אבל, עם זה. לבוא בכנות וללמד, אבל א"א ללמד טכניקה בסיסית דרך הנט. וזה גם די מייאש ואפילו מתסכל כשאתה לא יודע מי עומד מולך, והאם הוא לא העלה את התמונה רק כדי 'לעשות קטעים' או 'להגיש חידות'.

ולא רק...

תארי לך שהיה פורום לסנדלרים ומישהו היה מעלה תמונה עם תיקון לנעל שנפתחה הבטנה ומציג פתרון בכך שתפר את הנעל באמצע הנעל בשכתבה החיצונית עם חוטי ברזל.

האם מישהו היה דואג לעודד אותו?
לעודד אדם כזה זו לא רק טעות, זו עוול מצד הבנאדם נותן הביקורת (חוץ מלהבין אותו שהוא רוצה לצאת 'האיש הטוב' )

כשתמונה לא נחשפת כראוי יהיה טיפשי להתייחס לקומפוזיציה משגעת. כי ללא טכניקה בסיסית אין כלום!

מאווווווווווווווווווד בא לי להתחיל להתווכח איתך על כמה דברים כאן... אבל אני שומר את האנרגיה לויכוח שיוסי לא מוכן להשתתף בו (קוניקון).

מצטער

nechama

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
פייר, למדתי לפני המון שנים, לא מייד התחלתי לעסוק בתחום.. אני מצטרפת לקורס של יוסי מור.. נקווה שיהיו תוצאות טובות בע"ה.
בינתיים תודה על כל התגובות.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י tamiro;358735:
(קוניקון).

מצטער

קוניקון?

אתה כנראה מתכוון לקוניקה וניקון...:D

מחקת לגמרי מהלקסיקון את קנון..

nechama

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י יעקב1;358727:
בס"ד

אבל שימי לב.

ולא רק...

התכוונתי לכך שכתבת שיש שיפור... לא חשבתי שאין הערות...

יעקב1

משתמש פעיל
בס"ד

תמירו, כ"כ משעשע.
אתה אחד המתלוננים על הגישה הזו בפורום (ואני עוקב)
אבל לא בא לך אז בכיף.

Y

yossmor2

אורח
זה בסדר להגיב,
וזה גם בסדר לומר "לא טוב",
אני רק חושב שמן הראוי לפתוח דיון בעניין ביקורתיות וניסוח נכון של הביקורתלא ע"ח אשכול של צלם "תורן".

אני מקווה רק שביקורות קטלניות, אינן מרפות את ידי הצלמים שרוצים ולומדים (גם אם בקצת איטי יחסית).
הנסיון אומר, שצריך לומר את כל האמת, רק לומר אותה בעדינות.

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
התמונות הבולטות כאן הן תמונות אורך.
תני לתמונה אחת מיקום רוחבי גדול.. זה יעשה איזשהוא איזון בעין..

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אכן ההתקדמות ניכרת בתמונות .
וכל ההערות לגבי מיקום התמונות אכן נכונות .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה