עזרה קווים כשרים בגולן טלקום - התעללות

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
קרה לי בדיוק אותו דבר עמם, בדקו וראו שהמס' הסידורי של המכשיר הוא בסדר, ובכל זאת נחסם.
דרשו כנ"ל, 20 ש"ח
באותו יום עזבתי אותם ועברתי לרמי לוי.

גלגלון

משתמש פעיל
אם הוא נחסם למרות שהמספר הסידורי תואם, אז על מה 20 שקל? משהו פה לא הגיוני.

להבין ולהשכיל

משתמש פעיל
חבר'ה בפעם הראשונה גולן משחררים בלי צורך לצעוק...
בפעם השניה שנחסם הם גובים 19 שקל החלפת סים.
אי אפשר להגיע אילהם בתלונות על ה19 שקל כיון שבפעם הראשונה הזהירו שזה יעלה כך.
כמובן שאני לא מצדיק את העניין שזה נחסם..

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
ברור. אבל בבית המרכיבים שאפשר להוסיף הם לא קשורים לתכולה של העוגה ואין בהם פוטנציאל של רעל לדוגמא אבל במכשיר תומך כשר יש פוטנציאל לרעל שסופו מי ישורנו שזה הס"מ בעצמו כהגדרת הרב וואזנר ולכן סחור סחור אמרינן לנזירא לכרמא לא תקרב. וכל גדולי ישראל והרבנים בלא קשר לוועדת הרבנים אסרו תומך כשר
מה זה "וכל"? סליחה,אבל לי יש,והרבנים שלי מתירים,טלפון לא כשר,וחסמתי את האינטנרט בסים.מה הבעיה?

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
היי לא אמרתי שמותר!! הדגשתי שאני לא אוחז בכלל מהקטע של החסימה!!
אני רק אומר שהם אמרו לגבי ה19 שקל....
כשהם אומרים אפשר פשוט לומר להם שאתה לא מקבל את זה, ולא מאשר להם לגבות ממך דבר כזה בפעם הבאה.

ישראל ר.

משתמש פעיל
עכשיו דיברתי עם נציג של גולן טלקום, והוא אומר שרק מה שמופיע ברשימה הזאת, כי זה מה שהם סגרו מול וועדת הרבנים. אני באמת לא מבין מה זה השטויות האלה. למה וועדת הרבנים לא דואגים שהמכשיר הזה יפתח לסים כשר?

אין לזה קשר לועדת הרבנים גולן טלקום לא מכניסה רשומות חדשות גם לאחר הוראה של ועדת הרבנים
שימו לב שכל הדגמים האחרונים שיצאו בכשרים לא מופעים ברשימה
ואגב כל מי שאוחז מכשירים מהסדרה של סים כשר K ויש לו בעיה שיגיד שאוחז מכשיר K33

גלגלון

משתמש פעיל
לוועדת הרבנים יש כח מול גולן טלקום, והם יכולים לדרוש מהם לאשר את המכשירים החדשים ולא לעשות בעיות ללקוחות.

מדוע הם לא משתמשים בכח שלהם כדי להגן על הלקוחות שלהם?

אולי בגלל שהלקוחות האלה בכל מקרה שבויים בידיהם?

ששקקה

משתמש חדש
תכלס איך אני יודע האם אני יכול להכניס את סים שלי למכשיר תומך שהזמנתי מעלי אקספרס?

haiosi

משתמש פעיל
תכלס איך אני יודע האם אני יכול להכניס את סים שלי למכשיר תומך שהזמנתי מעלי אקספרס?
חנות בגאולה ברחוב מלכי ישראל 17 - ליד חנות ספרים "יפה נוף פלדהיים" - עשה לי בחינם כי ניידתי להוט. אפשר גם לנייד אצלו לגולן (כנראה יש לו איש קשר בגולן שפותח לו מכשירים).
אגב, הוא עשה לי את הפריצה למכשיר נוקיה 105 דור 4 (2023) שקניתי ב-100 ש"ח באלי אקספרס (עברית מלאה - הגיע לי תוך 8 ימים):
ק.ש.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה