קווארי ע"פ קסטם פילדס

ארז ליברמן

משתמש צעיר
הי חברים - שאלה
אני רוצה ליצור אתר בוורדפרס שהלב שלו זה אינדקס של נותני שירות מסוים.
ז"א שבמקום מרכזי יהיה שדה חיפוש רחב עם כמה פרופרטיס שיתנו סינון ע"פ הפרמטרים המתבקשים שיגיעו בתור דרופדוינים.
לכאורה פתרון פשוט יוצרים קסטם פוסט עם קסטם פילדס ספציפים ע"פ הפרופרטיס שאני רוצה - ונותנים קווארי חכם ששולף את התוצאות - העיניין שאף פעם לא ממש הצלחתי לישם את זה.
בניתי לפני שנה שנתיים אינדקס עסקים ושם זה עובד עם פתרון של קטגוריות ותתי קטגוריות,ובניתי מנוע חיפוש נדל"ן באתר אבל זה היה ע"ב תבנית ופריים וורק שנתנו את הפתרון בדרך אחרת הרבה יותר מובנית ולא גמישה - מה שאני שואל זה ככה:
מדריך,מאמר או פלאגאין שיכול לתת פתרון לנקודה הזאת או מישהו שיכול לתת ה.מחיר לפיתוח של הפיטצ'ר הזה בלבד.
תודה רבה.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
תנסה פלגאין בשם Advance WP Query Search Filter - יכול להקל על החיים למי שלא שוחה בPHP

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אם הבנתי את המשימה, נכון יותר יהיה להוסיף לא custom fields אלא Custom Taxonomies
כך יהיה הרבה יותר קל לעשות שאילתות.
כמו כן, בכל מקרה אין צורך בקסטום פוסט.

KingYes

משתמש צעיר
מתי שזה שדות דיי קבועות, אז אולי זה נכון. אבל אם זה משהו ייחודי, לא רואה צורך ב-Custom Taxonomy.

ארז ליברמן

משתמש צעיר
הקסטם פוסט זה בשביל הנוחות בשביל לבדל את זה מהפוסטים הרגילים שיהיו באתר - כמו כן השאילתות יהיו די גמישות ע"פ הפרמטרים שיתווספו די דינאמי ע"י הלקוח ככה שקסטם טקסנומויות לא בדיוק הכיוון כאן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה