קוד לטופס מוקפץ

ארי4791

משתמש צעיר
יש לי טופס שהוא גם מוקפץ וגם מודלי, ואני עשיתי קוד לבטל את המודלי, אבל הוא לא נותן לי לבטל את הטופס מוקפץ
קוד:
FORM_MYFORM.POPUP =FALSE
הוא מביא לי שגיאה שצריך להיות בתצוגת עיצוב כדי לשנות את זה, יש דרך כן לעשות את זה?
תודה רבה.

דב פליי

משתמש פעיל
יש לי טופס שהוא גם מוקפץ וגם מודלי, ואני עשיתי קוד לבטל את המודלי, אבל הוא לא נותן לי לבטל את הטופס מוקפץ
קוד:
FORM_MYFORM.POPUP =FALSE
הוא מביא לי שגיאה שצריך להיות בתצוגת עיצוב כדי לשנות את זה, יש דרך כן לעשות את זה?
תודה רבה.
מה שראיתי שעושים זה פותחים את הטופס עם קוד בתצוגת עיצוב משנים את המאפיין של מוקפץ ופותחים את הטופס רגיל
שים לב שזה עובד רק למי שיש לו אופיס מלא, כלומר לא גירסה רק לקריאת אקסס, וכן אם סוגרים את זה לקובץ סגור אז נראה לי שזה לא יעבוד [אולי כן?]

ארי4791

משתמש צעיר
ככה זה עובד.
הבעיה היא שאם אני משנה את המודלי לFalse בקוד סתם (FORM_MYFORM.MODEL = False) אז בפעם הבאה שאני פותח את הטופס זה חוזר להיות מודלי, אבל אם אני פותח בתצוגת עיצוב ומשנה את זה, זה נשאר גם לפתיחה הבאה.
יש רעיון איך אפשר גם לשנות שלא יהיה מוקפץ וגם שלא ישמר לפעם הבאה (אפשר לעשות סגירה ולבחור לא לשמור שינויים, אבל הבעייתיות בה מובנת...)
תודה רבה

דב פליי

משתמש פעיל
ככה זה עובד.
הבעיה היא שאם אני משנה את המודלי לFalse בקוד סתם (FORM_MYFORM.MODEL = False) אז בפעם הבאה שאני פותח את הטופס זה חוזר להיות מודלי, אבל אם אני פותח בתצוגת עיצוב ומשנה את זה, זה נשאר גם לפתיחה הבאה.
יש רעיון איך אפשר גם לשנות שלא יהיה מוקפץ וגם שלא ישמר לפעם הבאה (אפשר לעשות סגירה ולבחור לא לשמור שינויים, אבל הבעייתיות בה מובנת...)
תודה רבה
תעשה קוד לפני סגירה שישנה את זה לערך שאתה רוצה

לוי א

משתמש צעיר
לחילופין תעשה בפתיחת הטופס שיעבור מיד דרך 'תצוגת עיצוב' ויגדיר את המאפיינים שלו ע"י קוד, ככה שלא איכפת לך מה שנשמר כשאתה סוגר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה