מידע שימושי קודי טכנאי ל-nokia

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
מצטרף לשאלה.
בc2 כשר. שהוצאתי את הדבק שחוסם את האפשרות להכניס כרטיס זכרון. אבל אין אפשרות לפתוח את הישומים.
ניסיתי להכניס את הכתובת של הישום. אבל לא יודע מה היא
יש להיכנס באנשי קשר ובעריכת איש קשר להכנס להוספת פרטים -דיוור -כתובת אתר ולכתוב file:/c:/prebefgallery
לנגן כנ"ל ולכתוב rtsp://rtsp

יהודה וולף

משווק מכשירי הדרן וטלפונים כשרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שלום וברכה
ראיתי היום נוקיה C2 כשר שעבר טיפול ואפשר להטעינו באמצעות הUSB.
מישהו יכול לעזור כאן ולעשות חסד להרבה מאד.
בייעוץ הדרך לעשות זאת.
תודה מראש מובטחת.

באותה הזדמנות יש אפשרות למחוק את סימון המעטפה המסמנת על הודעות אסאמאס שנכנסו למכשיר.
למחיקת המעטפה יש לעשות הקלטה ארוכה במכשיר עד שאין מקום ואומר למחוק פרטים ואז מוחקים גם הודעות וגם הקלטה..

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
תרגמתי לעצמי מרוסית מכאן, חשבתי
5) *#7780# - איפוס להגדרות יצרן, כלומר, כל ההגדרות יהיו כמו חדש, אבל לא יוסרו יישומים מותקנים, קבצים, אנשי קשר, רק היומן שיחות יימחק, ייתכן שתצטרך גם להגדיר מחדש את הגדרות האינטרנט ואת כל ההגדרות האחרות להתאמה אישית. בדרך כלל יש להזין את קוד האבטחה שבברירת המחדל הוא 12345. לשימוש גם במכשירי c2 כשרים לכיבוי הבלוטוס'.

תודה!!
בדיוק אקטואלי בשבילי!
אבל אני מקישה ולמה זה לא עושה לי כלום?

עריכה: אה, זה התהפך בהקלדה.... כוכבית, סולמית, שבע, שבע, שמונה, אפס, סולמית...זה הסדר!

נתי

משתמש חדש
שלום חברים סליחה על ההקפצה מי ששאל איך יודעים מה הנתיב של היישום בשביל ליצור כתובת באנשי קשר אז ככה אם היישום בתוך הטלפון אז כותבים כך: file:/c:/predefgallery ואז מוסיפים את השם של היישום הוא מופיע בפרטים של היישום לרוב באנגלית בהצלחה דבר נוסף מי ששאל איך פותחים את הבלוטוס של ה208 אז משחזרים את ההגדרות של הטלפון עם הקוד *#7780# ואח"כ קוד אבטחה שהוא אם לא שיניתם 12345 ואחרי השחזור נכנסים לבלוטוס ויוצאים מיד אחרי שהוא מפעיל לפני שהוא מספיק לעשות אינו גלוי להתקנים אחרים ואם מופיע הסמל של הבלוטוס בשורה למעלה במכשיר סימן שלא יצאתם מוקדם מדי מהבלוטוס ועכשיו יש לכם בלוטוס פתוח להכניס יישומים דרכו עכשו צריך להשיג את התוכנה בשם bt file manager ולהשתלט על הבלוטוס דרכה בהצלחה לכולם אם יש שאלות שלחו לי למייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

שעון חול

משתמש פעיל
שלום חברים סליחה על ההקפצה מי ששאל איך יודעים מה הנתיב של היישום בשביל ליצור כתובת באנשי קשר אז ככה אם היישום בתוך הטלפון אז כותבים כך: file:/c:/predefgallery ואז מוסיפים את השם של היישום הוא מופיע בפרטים של היישום לרוב באנגלית בהצלחה ניסיתי ולא הלך לי אולי כי משחקים הוא לא יכול אבל אולי תסביר מה זה השם של היישום בידיוק

א פיינער איד

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
שלום חברים סליחה על ההקפצה מי ששאל איך יודעים מה הנתיב של היישום בשביל ליצור כתובת באנשי קשר אז ככה אם היישום בתוך הטלפון אז כותבים כך: file:/c:/predefgallery ואז מוסיפים את השם של היישום הוא מופיע בפרטים של היישום לרוב באנגלית בהצלחה
ואפשר להשתמש בו בלי להורידו כל פעם מחדש ?

שמרלינג

משתמש מקצוען

סמוי

משתמש פעיל
ואיך מאפסים הגדרת קוד אבטחה לאחר שאני כבר לא זוכר את הקוד?

רחשי הלב

משתמש מקצוען
C2 שפתוח רק לסלקום, דורשים 180 ש"ח כדי לפתוח אותו לשאר החברות. יש איפשהו מידע איך עושים את זה עצמאית?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה