WooCommerce קובץ להורדה אינו מופיע במייל אישור ההזמנה ב woocommerce לאחר התשלום

TammyL

משתמש חדש
אשמח לעזרה :)
באתר שלי (wordpress) יש לי מוצר (pdf) אותו ניתן לרכוש (או לקבל ברכישת מוצר אחר) כקובץ להורדה.
הוספתי את המוצר ב woocommere ואני מחוברת ל PayPal עסקי.
קבצי ה pdf צורפו וזה נראה תקין: https://paste.pics/85SUP
כשלקוח מבצע הזמנה, הוא מקבל מייל סיכום ההזמנה עם טבלה, המכילה רק את הכותרות: מוצר | יפוג תוקף ביום | הורדה: https://paste.pics/85STQ
כלומר אין לינק לקבצי ההורדה. אין דבר תחת הכותרות.

אוסיף מידע נוסף: הדלקתי את תכונת ה- IPN בפייפל.
דאגתי ש"תן גישה למוצרים הניתנים להורדה לאחר תשלום " מסומן
ניסיתי עם סימון downloadable וגם עם downloadable and virtual.
ההזמנות בווקומרס מופיעות כ process וכאמור אין קבצים תחת הכותרות במייל המתקבל לאחר ביצוע ההזמנה. כאשר שיניתי את ההזמנות באופן ידני ל"complete ", הדוא"ל הבא שהתקבל היה גם הוא חסר את הקבצים והיו לו אותן כותרות בלי שום דבר תחתן (אין טקסט אין קישור ואין קובץ).

תודה מראש על כל עזרה כאן
אגב ראיתי ש EPaP עזר למישהי בפורום בנושא שאולי דומה? אשמח ממש לעזרה! תודה לכולם

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אם אתם סבורים שהבעיה יכולה להיות בצורת התשלום אולי נסו לעשות אחד ניסיון בצורה שהושלמה ודאי, ולראות אם יש בעיה כל שהיא ואז אולי לדעת אם זה קשור לאופן התשלום או למשהו אחר.

Condless

משתמש צעיר
D I G I T A L
Dashbaord => WooCommerce => Orders => Edit Order => Downloadable product permissions
לוודא שהמוצר להורדה מופיע תחת רשימה זו, במידה ולא, לנסות להוסיף אותו בעזרת ה-Grant access.

TammyL

משתמש חדש
הי תודה.
הקובץ מופיע תחת רשימה זו אבל לא נשלח ללקוח.
הבעיה מסתבר מתרחשת, כשהקובץ נשלח כמוצר שני במסגרת מבצע "קנה-קבל". כלומר, כשהמוצר להורדה הוא מוצר שני (המתווסף לקניה במבצע "קנה מוצר אחד קבל את השני חינם") אז המייל שהלקוח מקבל אינו כולל את הקבצים. אבל, כשאותו מוצר נקנה בנפרד הקבצים מתקבלים היטב.
רעיון למישהו?

Condless

משתמש צעיר
D I G I T A L
לבדוק אם הקובץ להורדה מופיע תחת דף הבית של האתר => החשבון שלי => הזמנות, ולוודא עם יוצר התוסף (של ה"קנה אחד קבל אחד") שהתוסף תומך ב-downloadable products.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה