קובץ בסיומת DAT

תגרין

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
איך פותחים קובץ בסיומת DAT, באיזו תוכנה?

Yisrael

משתמש פעיל
סיומת DAT מסמלת קבצי נתונים (DATA). בדרך כלל הם נמצאים בשימוש של תכנות אחרות שמשתמשות בהם ואי אפשר לפתוח אותן רק באמצעות התכנה שאליה הם נוצרו.

אפשר לפתוח אותם עם notepad אבל בדרך כלל התוצאה תהיה ג'יבריש בגלל שהם כתובים בשפה בינארית.

השאלה היא מאיפה קיבלת את הקובץ הזה?

תגרין

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
זה היזון חוזר במקור זה מתוכנה של הנהח

Yisrael

משתמש פעיל
נכתב ע"י תגרין;2451375:
זה היזון חוזר במקור זה מתוכנה של הנהח

אני לא מבין מה זה אומר, היזון חוזר זה משוב, השאלה היא איזה סוג של נתונים הקובץ הזה מכיל. זה הרי לא קובץ שמיועד לפתיחה בפני עצמו, אז הוא יכול להכיל כל סוג של תוכן, מוזיקה, טקסט, מצגת וכו'. הוא יכול להיות גם כתוב בשפה בינארית כמו שכבר כתבתי. מן הסתם שהוא ניתן לפתיחה רק באמצעות התוכנה שיצרה אותו או שהוא מיועד אליה.

מתעניין..

משתמש רשום
אני לא מבין מה זה אומר, היזון חוזר זה משוב, השאלה היא איזה סוג של נתונים הקובץ הזה מכיל. זה הרי לא קובץ שמיועד לפתיחה בפני עצמו, אז הוא יכול להכיל כל סוג של תוכן, מוזיקה, טקסט, מצגת וכו'. הוא יכול להיות גם כתוב בשפה בינארית כמו שכבר כתבתי. מן הסתם שהוא ניתן לפתיחה רק באמצעות התוכנה שיצרה אותו או שהוא מיועד אליה.
זה אמור להיות קובץ שמכיל טקסט סטרינגים לשימוש של יישום מסויים.
אין איזו תוכנה שתוכל לפענח את הטקסט בקידוד מתאים??
אם זה יעזור שאעלה את הקובץ אני יעלה אותו

xl3391

משתמש מקצוען
קבצי הנה"ח בסיומת DAT - לרוב אלו קבצי ממשק המכילים דפי בנק, כרטסות או פקודות יומן לקליטה במערכת הנהלת החשבונות.
יעזור מאוד אם תצרף את הקובץ.

מתעניין..

משתמש רשום
הנה הקובץ. העליתי אותו מכווץ ל rar כי אי אפשר להעלות כאן סיומת dat.
תודה מראש לכל העוזרים

קבצים מצורפים

• strings.rar
    KB 15.1 · צפיות: 24

xl3391

משתמש מקצוען
הקובץ לא מוכר לי.
מפתיחה רגילה, שכנראה כבר ביצעת, שורות 3+4 מכילות טקסט באנגלית שנראה כהודעות שגיאה ליישום של מפות גוגל. אולי שאר הטקסט הוא אותן הודעות בשפות שונות.
Loading{0} hThis application cannot be used until you grant it permission to send and receive data over the network. Need network access ”This application requires a data connection. Please contact your carrier, or visit www.google.com/gmm/configure.html on your computer for more info. XTry again later. If that doesn't work, try installing a new version of this application. Network failure This application requires a data connection, and will retry automatically. In the meantime, please check your signal strength. Network unavailable Google Maps (Serious error. Please exit and restart.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה