עזרה באקסס קובץ אקסס שנוצר באופיס 2016 לא נפתח ללקוח באופיס 2019

rot123

משתמש רשום
מישהו נתקל בזה?
הוא כותב משהו שהגרסה של האקסס לא מתאימה

מה הפיתרון?

תודה רבה מראש

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
תביא צילום מסך של השגיאה

rot123

משתמש רשום
לכידה שגיאה אקסס.PNG

עכשיו ניסיתי גם במחשב שלי אחר גם אותה גרסה (אופיס 2016 32 סיביות) ובשניהם הוינדוס הוא 64 סיביות, וגם לא עבד

תודה רבה

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
יש בתמונה 'לחץ כאן כדי ללמוד...' לחצת על זה?

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
מה הכתובת של הדף

rot123

משתמש רשום
ובכן יש פתרון על פי המבואר כאן

ובעברית,
יש סוגי שדות מתקדמים שברגע שאתה שומר את הטבלה אתם, אתה משדרג את הגירסה של הקובץ שלפעמים הגירסאות הבאות של אקסס כבר לא תומכות בו. למשל השדה "מספר גדול" משדרג את הקובץ ל 16.7

ניתן לבדוק את גירסת הקובץ ע"י הקלדת - ?Application.CurrentDB.Version בטרמינל (לפתיחת הטרמינל הקש קונטרול+G)

לי באופן ספציפי לא היה בעיה עם מספר גדול והגירסה שהוא גורם (16.7), אלא עם שדה שנקרא "תאריך/שעה מורחבים", שזה שדרג לי לגרסה 32!!!

שימו לב שאחרי שהוא משדרג לא עוזר למחוק את השדה או לשנות את הסוג שלו, עדיין הגרסה היא גבוהה (אני פשוט פתחתי קובץ חדש והעתקתי את כל הטבלאות והטפסים וכו')

אשמח לתגובות

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
ובכן יש פתרון על פי המבואר כאן

ובעברית,
יש סוגי שדות מתקדמים שברגע שאתה שומר את הטבלה אתם, אתה משדרג את הגירסה של הקובץ שלפעמים הגירסאות הבאות של אקסס כבר לא תומכות בו. למשל השדה "מספר גדול" משדרג את הקובץ ל 16.7

ניתן לבדוק את גירסת הקובץ ע"י הקלדת - ?Application.CurrentDB.Version בטרמינל (לפתיחת הטרמינל הקש קונטרול+G)

לי באופן ספציפי לא היה בעיה עם מספר גדול והגירסה שהוא גורם (16.7), אלא עם שדה שנקרא "תאריך/שעה מורחבים", שזה שדרג לי לגרסה 32!!!

שימו לב שאחרי שהוא משדרג לא עוזר למחוק את השדה או לשנות את הסוג שלו, עדיין הגרסה היא גבוהה (אני פשוט פתחתי קובץ חדש והעתקתי את כל הטבלאות והטפסים וכו')

אשמח לתגובות
יש באפשרויות > שמור בשם אפשרויות לשנמך את הקובץ לגירסאות קודמות מאמין שיואיל במקרה כזה

rot123

משתמש רשום
ברור
אבל בדרך כלל, כמו שהיה אצלי , יש הרבה דברים בסיסיים שאין ב2003, והוא אפילו לא אומר לך מה, הוא רק אומר לך שיש דברים שבגללם אתה לא יכול המיר ל2003

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  37  פעמים

לוח מודעות

למעלה