כללי קבצים pdf ללקוח

racheli dayan

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מסתבר שכל אחד מאיתנו נתקל בבקשה הזו של הלקוח אחרי שהוא משלם.....
"תשלחי לי בבקשה קובץ PDF"..
מה אתם עושים??
נותנים לו??
אני מתלבטת מה לעשות: מצד אחד הוא שילם ורוצה את הקובץ ביד.
מצד שני הוא יכול לקחת ולתת לגרפיקאית אחרת... וזה בעצם עבודה שלי שעבדתי עליה שעות.

אשמח לתגובה.
תודה!!

פנחס אברהמי

אברהמי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
D I G I T A L
ברור שהלקוח מקבל קצביPDF אחרי שהוא שילם - רק את חייבת לשים קרדיט וכמובן לא להביא קבצים פתוחים!!!

מה הכוונה הוא רוצה את הקובץ ביד - ברור שכן אם לא כך אז איך ישתמש בקבצים? ידפיס, יפרסם וכו'?

צפרא טבא

משתמש רשום
ניתן לשטח את הPDF. כמובן לוקטורי ולא לרסטר.
אני לא עושה מזה בלאגן, ושולח רגיל.

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תסגרי לתמונה ואח"כ PDF

racheli dayan

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י פנחס אליהו;n4928027:
ברור שהלקוח מקבל קצביPDF אחרי שהוא שילם - רק את חייבת לשים קרדיט וכמובן לא להביא קבצים פתוחים!!!

מה הכוונה הוא רוצה את הקובץ ביד - ברור שכן אם לא כך אז איך ישתמש בקבצים? ידפיס, יפרסם וכו'?

אני מדברת על קבצים פתוחים!!!!!!!!!
אני בדר"כ נועלת אותם, הם מתקשרים להגיד לי "הקבצים נעולים".
אני שואלת אם לקוח שילם הוא לוקח לעצמו את הזכויות לקבל קובץ פתוח, כדי לתת לבית דפוס שיכינו לו מזה מודעה וכ"ו....

Vista

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש כמה דרכים לזה
א. להמיר את זה לתמונה ולשלוח את זה.
ב. לסגור את הPDF עם קוד.
ג. להתנות עם הלקוח על זה (בדרך כלל כשאתה מסביר ללקוח כי עבדת על זה שעות וזה זכותך שלא ימסור את זה לשום גורם שיכול להוציא מזה סחורה - בדרך כלל הם מבינים את זה)

racheli dayan

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י J Design;n4928106:
יש כמה דרכים לזה
א. להמיר את זה לתמונה ולשלוח את זה.
ב. לסגור את הPDF עם קוד.
ג. להתנות עם הלקוח על זה (בדרך כלל כשאתה מסביר ללקוח כי עבדת על זה שעות וזה זכותך שלא ימסור את זה לשום גורם שיכול להוציא מזה סחורה - בדרך כלל הם מבינים את זה)

אוקי, זה מה שעשיתי עד עכשיו ואני שמחה לדעת שנהגתי נכון.
תודה רבה!!!!!
ותודה לכל העונים...!!

Vista

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אם את מקפידה לשלוח דוקא קבצי PDF אז תעשי כמו שסבא שלי היה עושה - תסגרי את זה לתמונה ותהפכי את זה אחר זה לקובץ PDF.
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה