דרוש מידע קבלת תווי מזון בצורה חלקית

שוהם307

משתמש מקצוען
משהו מוזר ומעצבן קורה פה במדינה,
אני מקבל הנחה בארנונה ברמה של 80%, וקיבלתי כרטיס רק על שמי על סך של 300 ש"ח, לא על שם אשתי ולא על שם ילדיי,
התקשרתי לכל מי שיכול להיות קשור לזה, וכולם שולחים אותי אחד לשני, העיקר לא לענות תשובה מקצועית וממוקדת.
האבסורד הוא עצום, כי אם אשתי וילדיי לא רשומים בעירייה אז איך קיבלתי הנחה לפי מבחן הכנסות? אם קיבלתי הנחה זה אומר שהם רשומים והכל מעודכן,
אז מה קורה כאן?
מישהו יודע מה צריך לעשות?
מדובר בעיריית בית שמש.
תודה מראש.

tbh

משתמש מקצוען
מצטרפת לשאלה, קיבלתי רק עבורי ועבור בעלי, לא על הילדים,
וכן, כולם שולחים מאחד לשני, ואצל כולם מעודכן הילדים, והם רואים שיש בעיה, רק חושבים שאולי מישהו אחר יכול לעזור לי, אבל אף אחד לא יודע מה עושים תכל'ס.

A052

משתמש סופר מקצוען
ככל הנראה העירייה לא שלחה נתונים תקינים לעמותה המחלקת.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
משהו מוזר ומעצבן קורה פה במדינה,
אני מקבל הנחה בארנונה ברמה של 80%, וקיבלתי כרטיס רק על שמי על סך של 300 ש"ח, לא על שם אשתי ולא על שם ילדיי,
התקשרתי לכל מי שיכול להיות קשור לזה, וכולם שולחים אותי אחד לשני, העיקר לא לענות תשובה מקצועית וממוקדת.
האבסורד הוא עצום, כי אם אשתי וילדיי לא רשומים בעירייה אז איך קיבלתי הנחה לפי מבחן הכנסות? אם קיבלתי הנחה זה אומר שהם רשומים והכל מעודכן,
אז מה קורה כאן?
מישהו יודע מה צריך לעשות?
מדובר בעיריית בית שמש.
תודה מראש.
בעמותה מה אומרים? כמה רשומים?

רק לבין הסדרים...

משתמש פעיל
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
גם לי בתחילה הגיע כרטיס רק עם 275 ש"ח (אנחנו 5 נפשות במשפחה ואמורים לקבל 1275).
לאחר אין סוף זמן המתנה על הטלפון הצלחתי להשיג אותם, הם הסבירו שמכיון שלא מטעינים יותר מ1000 ש"ח בכרטיס אחד, הם פשוט חילקו את זה ל2 כרטיסים. ואמור לבוא אלי עוד כרטיס של 1000 ש"ח, ומשום מה זה נשלח עם שליח אחר ולכן לא הגיע ביחד. כעבור כמה ימים אכן הגיע גם הכרטיס השני. תעשה חשבון כמה מגיע לך ותבדוק אולי גם אצלך זה כך

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
גם לי בתחילה הגיע כרטיס רק עם 275 ש"ח (אנחנו 5 נפשות במשפחה ואמורים לקבל 1275).
לאחר אין סוף זמן המתנה על הטלפון הצלחתי להשיג אותם, הם הסבירו שמכיון שלא מטעינים יותר מ1000 ש"ח בכרטיס אחד, הם פשוט חילקו את זה ל2 כרטיסים. ואמור לבוא אלי עוד כרטיס של 1000 ש"ח, ומשום מה זה נשלח עם שליח אחר ולכן לא הגיע ביחד. כעבור כמה ימים אכן הגיע גם הכרטיס השני. תעשה חשבון כמה מגיע לך ותבדוק אולי גם אצלך זה כך
חשבתי כמוך, ולכן שאלתי אותו מה רשום בעמותה, והוא ענה שרק הוא.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
גם אני הייתי רשום לבד בעמותה. זה לא קשור, תכל'ס, הם מקבלים את המידע מהעירייה שמגיע לי על XXX נפשות
אם אתה תשאל את העמותה תקבל תשובה שמגיע לך על X נפשות, והוא שאל ואמרו לו שלא מגיע לו כלום מלבדו.

רק לבין הסדרים...

משתמש פעיל
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
הלוואי, אכי"ר. אז בינתיים לחכות?
תנסה בכל זאת להשיג אותם בטלפון לברר אם אכן זה הולך להגיע
המספר של אשל ירושלים הוא 077-7711174
אם הם אומרים שלא ידוע להם, לא יודע מה להגיד לך, תנסה לפנות לעיריה או למשרד הפנים באיזו שהיא דרך

tbh

משתמש מקצוען
הקטע הוא שאצלי לא ככה, לפי החשבון אנחנו אמורים לקבל יותר אך בפועל קיבלנו רק 600- וזה הכרטיס היחיד, בררתי את זה.
ומעודכן אצל כולם.
יש עוד רעיונות לפתרון?

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
למי שקרה דבר כזה שקיבל רק על עצמו
יכול להיות שבת.ז בן/בת הזוג שלו רשומים בעיר אחרת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה