קבלת תגובה ממכונים תורניים על דוגמאות

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אשמח לחו"ד או מנסיונכם, תוך כמה זמן מכון אמור לתת חו"ד על דוגמא שנשלחה אליו. האם מכונים בכלל עונים תשובות שליליות או שמשאירים אותך לחכות...

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אם לא עונים תוך שבועיים-שלוש, עדיף לא לעבוד איתם...

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תכל'ס אני מחפש כעת עבודה, אם למישהו יש הצעה בשבילי אשמח מאוד!!

פסיק

עורך תורני וכותב תוכן
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
אשמח לחו"ד או מנסיונכם, תוך כמה זמן מכון אמור לתת חו"ד על דוגמא שנשלחה אליו. האם מכונים בכלל עונים תשובות שליליות או שמשאירים אותך לחכות...
לרוב האנשים יש נטייה טבעית להרגיש שלא בנוח לענות תשובה שלילית.
כמו הרבה לקוחות שכשנכנסים לחנות, מתעניינים על מוצר, ופתאום מגלים שהוא לא בתקציב שלהם, יתביישו לומר למוכר, ''ראה זה לא בתקציב שלי, אבל תודה על השירות'' ולצאת מהחנות. ובמקום זה ישאלו ''אוקיי, אז עד מתי אתם פתוחים''... אני מאמין שיש מוכרים מנוסים היודעים לזהות מתי שאלה זו רטורית.

לעניינינו, מניסיוני בתחילת דרכי איעצך; אם אחד לא עונה לך, קח את זה כתשובה שלילית. אל תבנה עליו כלום. תתקדם הלאה לחפש שאר דרכים. מקסימום הוא יחזור אליך מאוחר יותר. אם כבר לא תהיה פנוי, מעולה. ואם לא, תסגור איתו אז. להפסיק את החיפוש רק כי אתה מחכה לתשובה מפלוני, אינו לענין.

ואם בוא יבוא היום, שגם אליך יפנו מתחילים להציע את עצמם, אל תתן להם לחכות לחינם, ענה להם ישר ביושר.

בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...